"Hubal" film wojenny. W rolach głównych Paweł Deląg i Marcin Troński. Premiera na @OstojaTradycji
- Lenk
- ST-CHORAZY

- Posty: 295
- Rejestracja: 4 kwie 2019, o 20:29
- Województwo: Podkarpackie
- Lokalizacja: Galicja (Grolice, Jasło, Rzeszów)
- Has thanked: 33 times
- Been thanked: 83 times
"Hubal" film wojenny. W rolach głównych Paweł Deląg i Marcin Troński. Premiera na @OstojaTradycji
- Rating: 11.11%
Dostępny również na http://pobojowisko.eu | https://austro-wegry.eu/
- baży G2
- Zasłużony

- Posty: 2380
- Rejestracja: 22 paź 2012, o 12:15
- Województwo: Mazowieckie
- Imię: Krzysztof
Re: "Hubal" film wojenny. W rolach głównych Paweł Deląg i Marcin Troński. Premiera na @OstojaTradycji
No fajnie, ciekawe czy po prawie 50 latach pokażą coś w miarę nowszego. W końcu trochę ciekawostek o nich przez te lata przybyło.
Jako ciekawostkę powiem, że w tym miejscu gdzie oddział Hubala rozpieprzył niemiecką kolumnę samochodową, ja teraz chodzę na grzyby, jakie rydze tam są to szok.
Jako ciekawostkę powiem, że w tym miejscu gdzie oddział Hubala rozpieprzył niemiecką kolumnę samochodową, ja teraz chodzę na grzyby, jakie rydze tam są to szok.
...Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy,
Choć macie sami doskonalsze wznieść;
Na nich się jeszcze święty ogień żarzy,
I miłość ludzka stoi tam na straży,
I wy winniście im cześć!
A.Asnyk
Choć macie sami doskonalsze wznieść;
Na nich się jeszcze święty ogień żarzy,
I miłość ludzka stoi tam na straży,
I wy winniście im cześć!
A.Asnyk


