Zginął przez słuchawki wykrywacza metalu

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
MonsterYoTube
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 0
Rejestracja: 14 gru 2019, o 19:36
Województwo: Wybierz

Zginął przez słuchawki wykrywacza metalu

Post autor: MonsterYoTube »

27-letni poszukiwacz z Rosji zginął pod kołami pociągu podczas przechodzenia przez tory. Śledztwo wykazało, że podczas przecinania torowiska mężczyzna miał założone słuchawki na uszy, które uniemożliwiły mu usłyszenie nadjeżdżającego pociągu.

Śledczych zaskoczył fakt, że w odpowiednim czasie mężczyzna nie ściągną słuchawek mimo, że znajdował się na torowisku, które mogło tylko wzbudzać urządzenie i właśnie to mogło zagłuszać odgłosy pociągu.

Policja kolejny raz apeluje aby nie korzystać ze słuchawek podczas przechodzenia przez tory lub przejścia dla pieszych. Noszenie słuchawek w miejscach ruchu pojazdów stanowi ogromne zagrożenie i bardzo często kończy się śmiercią.

Sprawa niebawem powinna zostać umorzona ze względu na ujawnione dowody, które wskazują że to mężczyzna nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do własnej śmierci.

Mimo,że słuchawki w wykrywaczach bardzo często pomagają nam usłyszeć coś czego na zwykłym głośniku usłyszeć trudno warto zwracać w jakich miejscach je używamy. Pamiętajmy, ale podczas samotnych poszukiwań rozglądać się i zwracać uwagę na otoczenie.
https://blogbeztabu.blog/2020/01/16/pos ... ykrywacza/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”