Euro -Ace 350

Wykrywacze metali marki Garrett
marko75
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2014, o 16:21
Województwo: Wybierz

Re: Euro -Ace 350

Post autor: marko75 »

Witam właśnie oto chodzi ,że wygląda mi na to że cewka nie łapie spodem tylko bokiem i nie mogę przez to namierzyć małych przedmiotów takich jak monety . Widziałem jak pracuje At pro i dlatego nie pasuje mi namierzanie pint poitem tam namierza i już wie gdzie leży a ja kopie i okazuje że przedmiotu niema ,namierzam a on leży powiedzmy 10cm dalej .Widziałem jak pracuje Rutus chodził po mnie i wyciągał monety obok moich dołków tam gdzie kopałem .Wydaje mi się że coś nie tak że sprzętem , ale jeszcze z kilka dni pobiegam zobaczę.Boss dzięki za odpowiedz ,i czekam na porady.
Awatar użytkownika
boss64
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 1266
Rejestracja: 19 lis 2012, o 20:04
Województwo: Wybierz

Re: Euro -Ace 350

Post autor: boss64 »

nie zniechęcaj się Gareciki mają przesunięcie ale na pingu pokazują prawie idealnie jeśli problem nie zniknie i masz gwarancje to bez problemu możesz reklamować , w elektronice może wszystko się zdarzyć , ale myślę że wszystko będzie OK! życzę Ci dużo fantów z tym sprzętem :spoko:
marko75
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2014, o 16:21
Województwo: Wybierz

Re: Euro -Ace 350

Post autor: marko75 »

Boss dzięki za słowa otuchy,jutro z rana ruszam ,zobaczymy co los przyniesie?Odezwe się w przyszłym tygodniu do usłyszenia i zobaczenia może kiedyś :piwko:
gigitek
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2014, o 22:24
Województwo: Opolskie

Re: Euro -Ace 350

Post autor: gigitek »

Cześć marko 75 mam problem podobny do twojego z moim garrett ace 350. Proszę powiedz czy sprawa z błędnym wskazywanie się wyjaśniła. Ja od jakiegoś czasu nic nie mogę znaleźć. Wcześniej miałem ace 150 i więcej wykopalem fanów niż tym nowym nabytkiem. Może faktycznie coś robię nie tak. Jak będzie mozliwosc proszę o info. Pozdro
andrew1969
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 17:54
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Euro -Ace 350

Post autor: andrew1969 »

witaj, w sumie nie wiem czy dobrze wskazuje czy ma odchyły , widziałem osłonę własnej roboty na cewkę , zrobioną z karbowanego węża elektrycznego , tak też zrobiłem , kiedy słyszę sygnał i jest konkretny , przedmiotu nie ma pod cewką , czasem pokazuje centralnie pod cewką jak na fotkach instruktażowych ale przedmiot jest przed cewką lub obok , w sumie żeby wyjąć trza wykop zrobić na 4xwielkość cewki , to na pewno wyjmę , namierzam tym ppointem i niby centralnie pod ale tylko czasem. Spróbuję jeszcze zdjąć tę osłonę i założe orginalną , poćwiczę i dam znać , chyba że macie jakieś pomysły i podobne problemy ??Pozdrawiam
Awatar użytkownika
boss64
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 1266
Rejestracja: 19 lis 2012, o 20:04
Województwo: Wybierz

Re: Euro -Ace 350

Post autor: boss64 »

osłona z peszla nie ma wplywu , ale próbuj :spoko:
andrew1969
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 17:54
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Euro -Ace 350

Post autor: andrew1969 »

zrobiłem z peszla elektrycznego karbowanego chroni dobrze , zrobiłem bo nie byłem pewny czy mnie to wciągnie .Teraz w sumie gdy jestem pewny że sprzętu nie pozbędę się to pewnie zdejmę i założę org.
Dostałem z firmy gdzie zakupiłem 2 egz. instrukcji , widzę że to żadna wada sprzętu , muszę ćwiczyć a będzie dobrze .
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Euro -Ace 350

Post autor: Redmeer »

Gizio pisze:Robisz kolego podstawowy błąd,który robiłem sam kiedyś.Nigdy nie usłyszysz słabego sygnału bez słuchawek przy drodze gdzie pomykają samochody lub gdy ostro wiej. I nawet gdy jest cisza a fant zalega głęboko i sygnał jest prawie nie słyszalny. A jak ktoś będzie Cię chciał poklepać to i tak to zrobi czy będziesz miał słuchawki na uszach czy nie.Co innego mój kolega który chodzi z wykrywką w Kanadzie - tam może go poklepać Grizli. A odnośnie przydrożnego rowu - to pokaż mi gdzie można nazbierać stare butelki po piwie lub gumowe nakładki na pieczątki - na przykład kancelaryjne sztabu Wehrmachtu.Chętnie się tam wybiorę i pozbieram. :-D Zdraw.
Tyle że na kanarkowych gongach to bez znaczenia :)
damianekstn
Porucznik
Porucznik
Posty: 731
Rejestracja: 6 mar 2014, o 18:56
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Euro -Ace 350

Post autor: damianekstn »

Jak myslicie,ace 350 z Big nela tornado wychaczy boratynke z 40 cm?
Awatar użytkownika
jc leczna
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1222
Rejestracja: 24 gru 2012, o 11:00
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Euro -Ace 350

Post autor: jc leczna »

Big nel to cewka 17x15,znalazłem takie coś
http://www.youtube.com/watch?v=yNs0hihuwz8
http://www.youtube.com/watch?v=VFDfceViIb0
A tutaj porównanie zwykłej cewki DD garretta z Big nel :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
nie propaguje hitleryzmu , nazizmu ! , ale zbierać mozna bo to historia !
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Euro -Ace 350

Post autor: Redmeer »

damianekstn pisze:Jak myslicie,ace 350 z Big nela tornado wychaczy boratynke z 40 cm?
Nie.
Gosc1234
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2014, o 12:58
Województwo: Pomorskie

Re: Euro -Ace 350

Post autor: Gosc1234 »

Witam wszystkich.
Mam takie pytanie, w garrett euro ace jak mam ustawione na maksa czułość i na all-metal i jak puknę o ziemię to piszczy. Czy to jest normalne czy coś się psuje ? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry Dziękuje. :)
Gosc1234
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2014, o 12:58
Województwo: Pomorskie

Re: Euro -Ace 350

Post autor: Gosc1234 »

Może to być przez luźny kabel przy tej rurce rozkładanej ?
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Euro -Ace 350

Post autor: yukon »

Niewiem jak euroace ale ace250 mi tak caly czas robil,te sprzety chyba tak maja ze na max czulosci jak uderzysz o ziemie,korzen czy wysoka trawe to sie wzbudzaja,albo zejdz z czulosci albo sie do tego popiskiwania przyzwyczaj,z czasem nawet nie bedziesz na to zwracal uwagi,automatycznie jeszcze raz przesuniesz cewka nad tym miejsce ot tak aby byc na 100%pewny ze tam jednak nic niema:)
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
rura
Podpułkownik
Podpułkownik
Posty: 989
Rejestracja: 8 lis 2012, o 08:30
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Euro -Ace 350

Post autor: rura »

Zejdź o dwie kreski z czułości
" Wolę ponieść śmierć próbując wstać, niż żyć na kolanach..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Garrett”