Za co Harnaś dostał bana???

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
saper83
SPEC
SPEC
Posty: 1170
Rejestracja: 30 paź 2012, o 18:47
Województwo: Wybierz

Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: saper83 »

Czy ktoś może mi wyjaśnić za co Harnaś dostał bana??
Awatar użytkownika
Igła
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 403
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 21:02
Województwo: Brak

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: Igła »

Za żart jak mniemam
Awatar użytkownika
saper83
SPEC
SPEC
Posty: 1170
Rejestracja: 30 paź 2012, o 18:47
Województwo: Wybierz

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: saper83 »

To już za żarty jest ban teraz? To proponuję wypier..lic wszystkich z forum którzy udzielają się na forum w wątku o kozackich żartach.
Z tego co widziałem to Harnaś nie obraził w żaden sposób Witmosa więc nie rozumiem za co dostał bana.. chyba że napisał mu coś na PV ale mysle że tak nie zrobił...
Jeśli Yukon może to niech się odniesie do całej sytuacji tu na forum w oficjalnej formie
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: Waclaw »

Też jestem Ciekaw co tu się dzieje był Harnaś nie ma Harnasia ani jeden jego wpis się nie zachował. Cuda jakieś czy co ?
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
MrProper
Podpułkownik
Podpułkownik
Posty: 957
Rejestracja: 4 paź 2013, o 20:45
Województwo: Wybierz

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: MrProper »

Za wypowiedzenie się w temacie który praktycznie jako jedyny jest aktywny i jako tako wprowadza aktywność na forum. Mimo że wpis był prześmiewczy bądź żartobliwy to jakby nie patrząc banowanie gościa który na forum jest praktycznie od początku i miał udział w budowaniu tematów w dziale artylerii to trochę słabo. Nie ubliżając Witosowi w żaden sposób niech działa skoro daje mu to radość i ma swój cel ale banowanie gościa za wpis w jego temacie to trochę niefajnie. Wyjmijcie kij z dupy, wypijcie browara i będzie dobrze.
Teknetics delta 4000+ Detech 13" Ultimate && Garrett At Pro International
Awatar użytkownika
baży G2
Moderator
Moderator
Posty: 2375
Rejestracja: 22 paź 2012, o 12:15
Województwo: Mazowieckie
Imię: Krzysztof

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: baży G2 »

No Yuku, z lekka przegiąłeś. Mój to też był żart. Myślałem że na zlocie postawi za karę z litra bimbocha, ale od razu ban ? Eeee....
...Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy,
Choć macie sami doskonalsze wznieść;
Na nich się jeszcze święty ogień żarzy,
I miłość ludzka stoi tam na straży,
I wy winniście im cześć!
A.Asnyk
Awatar użytkownika
witmos
Kapitan
Kapitan
Posty: 755
Rejestracja: 7 lut 2017, o 12:06
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Witold
Has thanked: 64 times
Been thanked: 51 times

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: witmos »

Dobrze, że dyskusja przeniosła się w inne miejsce bo na moim wątku zrobił się bałagan
niepasujący do tematu. Zaczęło się od bohomaza Harnasia i poszło w kierunku osobistych przytyków, a wręcz ordynarnych zaczepek. Osobiście poprosiłem yukona o usuniecie tego bałaganu bo wyglądało to gorzej niż u mnie na przodku. Nic nie stoi na przeszkodzie aby niezadowoleni z takiego obrotu sprawy zażądali od administratora przywrócenia stanu początkowego wymiany stanowisk w sprawie. Pewnie przymknę na to oczy. Wracając do tematu moich poszukiwań, ja przedstawiłem swój punkt widzenia, posługując się danymi jakie znalazłem w dokumencie. Mając na uwadze steganografię jaką z wielkim znawstwem posługiwał się Kneisel, uznałem, że zastosowany zapis, wprowadzone błędy oraz liczba 20 mogą mieć coś na rzeczy. Tak się „nieszczęśliwie” złożyło, że ta dwudziestka wskazała słowo Bilder co znaczy obrazy, a tych przecież między innymi poszukuję. Wszystko się więc trzymało kupy i można było znając inne fakty ze sprawy zaginięcia obrazów w Morawie, zaryzykować twierdzenie o ich ilości w depozycie. Harnaś tak jakby nie zrozumiał mojego toku rozumowania mimo przytoczonych detali z pisma, może nie był w tym czasie w formie umysłowej, zupełnie odwracając kota ogonem odmalował obraz, który miał rzekomo oddawać mój tok rozumowania. Ucieszył się nawet z odpowiedzi Catadero, zupełnie nie rozumiejąc jego wejścia do tematu, które było w moim rozumieniu krytyczne wobec poczynań Harnasia. Ja odebrałem komentarz Harnasia jako złośliwy, drwiący, a nawet szyderczy. Jestem trochę przeczulony na tym punkcie ponieważ już wiele razy miałem okazję spotkać się z wręcz z napastliwymi uwagami odnośnie togo co robię ze strony dziennikarzy. Przypomnę więc niektórym, że ryję w skale już 6 lat, wydobyłem gołymi rękami kilkadziesiąt ton bazaltu, nie 20, a ponad 40, przejrzałem w archiwach niemieckich i amerykańskich kilka tysięcy dokumentów (dobrze, że przez internet), o kosztach finansowych nie będę pisał i może jeszcze być tak, że nie będę w stanie dokończyć tych moich nieszczęsnych poszukiwań bo poważnie zapadłem na zdrowiu. Dobrze, że stało się to w sezonie zimowym więc mam czas na chorowanie i kurację.
I na koniec, niech Harnaś może napisze, że jego wpis był zwykłym żartem, a ja skończony jełop się w tym nie połapałem i wszystko znowu będzie ok.
These users thanked the author witmos for the post:
mariusz_w4
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
bartRP24
MLODSZY CHORAZY
MLODSZY CHORAZY
Posty: 235
Rejestracja: 16 gru 2012, o 20:57
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Twierdza Przemyśl

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: bartRP24 »

I na koniec, niech Harnaś może napisze, że jego wpis był zwykłym żartem, a ja skończony jełop się w tym nie połapałem i wszystko znowu będzie ok.
najpierw trzeba przywrócić konto które zostało usunięte...żeby mógł "coś" napisać w celu wyjaśnienia tematu :-D
Awatar użytkownika
witmos
Kapitan
Kapitan
Posty: 755
Rejestracja: 7 lut 2017, o 12:06
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Witold

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: witmos »

Nie zabiegałem o usuniecie konta Harnasia. Jeżeli to coś pomoże to proszę o jego przywrócenie.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Has thanked: 591 times
Been thanked: 643 times
Kontakt:

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: yukon »

Nie wiecie co Harnas napisal wiec nie piszcie swoich zali,krotko powiem,nie dostal bana za zart, bo zart z ta biala dama czy tam czarna wisial dlugo,sam sie z tego usmialem,napisal potem cos ala ze forum z dupy i dzialaja 2 czy 3 tematy i temat Witmosa i to po chamsku ,gdzie chlop wsadza w swoja prace kawal szmalcu,czasu i serca,a taki smark bedzie to glupio komentowal??
Ban to zamalo nawet za te glupie komenty,i jak go zlapie na wiosne w terenie to dopiero bedzie mial powod zeby dzwonic po kolegach i sie zalic tak jak to teraz wlasnie robi..
Takie forum z dupy a sie zali wam saper i propen,dzwoni co chwile co?ahaha
Musi byc dobra pisda zyciowa z niego,mnie nie raz wydupcyli z jakiegos forum ale nie plakalem po kolegach.Nic nie pisal,odkad przepisy sie zmienily,wystraszony strasznie zycia,a nagle mu brak naszego forum? :-D
Odkrywca i PS tam niech sobie czyta tematy.
Zreszta i tak tu wjechal juz na nomym niku,bo gdzie zobaczy wiecej fantow z ww1 :diabełek:
These users thanked the author yukon for the post (total 3):
Yarek vel KIMberserkerPCV
Rating: 16.67%
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Marguz2
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 261
Rejestracja: 26 lut 2017, o 20:36
Województwo: Lubelskie

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: Marguz2 »

Aj tam Panowie dajcie sobie na wstrzymanie albo po razie i miara na zgodę, a nie tam się ciśnieniować bez sensu.
stefan
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 2 lis 2012, o 22:51
Województwo: Wybierz
Been thanked: 1 time

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: stefan »

Wielki wodzu yukonie , pizdy to sobie szukaj u siebie w spodniach. Skoro twoje dwie szare upowskie komórki nie zapamiętały co napisałem, to nie próbuj tego nieudolnie powtórzyć. Jeszcze chwilę i zostaniesz sam na tym swoim forum z towarzystwem wzajemnej adoracji i będziecie trzepać gruchę nad wielką dziurą w ziemi wykopaną przez witmosa ( apropo, kolegę Witmosa pragnę w tym miejscu przeprosić, nic do Ciebie nie mam , każdy ma swoje zajawki, jeśli masz z tego frajdę i wierzysz w to co robisz , to rób to dalej, powodzenia). Pozdrawiam Harnaś.
These users thanked the author stefan for the post:
yukon
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Has thanked: 591 times
Been thanked: 643 times
Kontakt:

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: yukon »

o juz wrocil,a nie mowilem :brecht:
piles nie pisz :-D
These users thanked the author yukon for the post (total 2):
Lenktoska
Rating: 11.11%
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
MrProper
Podpułkownik
Podpułkownik
Posty: 957
Rejestracja: 4 paź 2013, o 20:45
Województwo: Wybierz
Has thanked: 22 times
Been thanked: 95 times

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: MrProper »

No i wyszło, że jestem wysłannikiem na telefon bo napisałem w wyżej wymienionym temacie :-D a zresztą "ròbta co chceta" a ja w tym czasie schłodze bimbo.
These users thanked the author MrProper for the post:
Lenk
Rating: 5.56%
Teknetics delta 4000+ Detech 13" Ultimate && Garrett At Pro International
Awatar użytkownika
Lenk
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 289
Rejestracja: 4 kwie 2019, o 20:29
Województwo: Podkarpackie
Lokalizacja: Galicja

Re: Za co Harnaś dostał bana???

Post autor: Lenk »

Nie znam sytuacji do końca ale jak w przedszkolu, jeden na drugie się obraził bo jeden drugiemu zabrał zabawkę i zmienił piaskownice.
Tak to widzę spotkać się, napić się albo dać po razie i święto.

Przecież jesteśmy dorośli i w życie nie raz nie dwa ktoś coś powie, powiedział, nie wolno palić mostów, a wręcz powiem inaczej o użytkowników forum trzeba dbać jest zarówno użytkowników jak i for w sieci coraz mniej, wszystko przenoszą się na fb.

Jeśli bym moją wypowiedział kogoś uraził to przepraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”