Nie na temat o Krawczyku.

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: yukon »

Taka refleksja ale mysle warto to napisac.
Tydzien temu dokladnie w Sobote przyszla do domu moja tesciowa ktora pracuje u jednego faceta w Toronto i powiedziala ze Krawczyk nie zyje,facet u ktorego ona pracuje to dobry kolega rodziny Krawczyka.
Dokladnie jak ona tam byla to ta rodzina z PL dzwonila doToronto z ta wiadomoscia.
Wlaczylem wtedy internet i szukalem jakiegos info,oczywiscie nic wtedy jeszcze nie bylo,smailem sie z tesciowej ze facet jej scieme pogonil,albo ze to inny Krawczyk.
Dzis jebudu info w TV ze faktycznie nie zyje i ze DZIS zmarl,a on zimny od ponad tygodnia...
Daje do myslenia jak w TV napierdalaja bzdury,jak klamia,jak manipuluja informacjami.
Najlepsze jest to ze ta rodzina mowila ze Krawczyk zle sie poczul wlasnie po szczepionce i zmarl od tego plus inne mial chroby a nie ze zmarl na covid...
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
Igła
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 403
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 21:02
Województwo: Brak

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Igła »

W Krośnie kilka dni temu padł facet po szczepieniu, gdzieś chyba w radiu mówili, w Sanoku tydzień po szczepieniu facet wylądował w szpitalu, saturacja 70 , jakąś odmę ma na płucach. Trza szybko pisać bo zaraz przyjdzie Wacław i wygoni na czat, zakaz dyskusji :brecht:
mirekdcc
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 76
Rejestracja: 15 kwie 2014, o 10:45
Województwo: Wybierz

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: mirekdcc »

Odnośnie postu kolegi ,,yukon"
Przeglądałem info w internecie które są sprzeczne jedni podają że zmarł na covid inni że nie. Jeśli masz więcej info to podziel się proszę.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: yukon »

Napisalem chyba wyraznie,tydzien temu jeszcze nikt nie wiedzial ze on nie zyje,zmarl w sobote 27 Marca,juz wtedy jego rodzina powiedziala facetowi u nas w Toronto ze 4 dni przed smiercia dostal szczepionke i dwa dni po szczepionce zawiezli go do szpitala bo sie zle poczul,po dwoch dniach zmarl,nie zmarl na zaden covid ale od roznych innych powiklan,prawdopodobnie szczepionka przyszpieszyla jego smierc ale tez nie byla glownym powodem jego smierci,a juz napewno covid nie byl glowna przyczyna.
Oczywiscie takie bylo info tydzien temu od prywatnej osoby u nas,porownaj z tym co teraz pisza i gadaja w TV;)
Tak naprawde to faceta nawet nie kojarze zabardzo ze dwa kawalki jego znam,tylko mi sie przypomnialo ze tesciowa tydzien temu mi gadala ze on nie zyje i sprawdziem wtedy newsy,nie probuje jakiejs sensacji wzbudzic, dzis czytam na necie ze Krawczyk DZIS zmarl na covid a on zmarl ponad tydzien temu po szczepionce...
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
borsia
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1001
Rejestracja: 21 mar 2013, o 11:14
Województwo: Wybierz
Has thanked: 89 times
Been thanked: 48 times

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: borsia »

A Lewis ciągle żyje 🤪
These users thanked the author borsia for the post:
nytu
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
nytu
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 167
Rejestracja: 12 lis 2020, o 12:30
Województwo: Małopolskie
Kontakt:

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: nytu »

Wg. żony nie umarł na covid.
https://pnytko.pl/ - mój blog o nauce i technologii
jarek
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 73
Rejestracja: 24 lis 2014, o 22:38
Województwo: Lubelskie
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: jarek »

Wydaje mi się, że w obecnych czasach bardzo trudno byłoby jednak ukryć śmierć tak znanej osoby - dzisiaj takie informacje wręcz się sprzedaje i aby to ukryć trzeba byłoby bardzo się postarać. Jednak osobiście też mam tzw. mieszane uczucia jeśli chodzi o szczepionki przeciw Covid. Tak naprawdę to przemawia do mnie jeden argument (możecie się śmiać ze mnie) tj. to, że cały Izrael już się zaszczepił, a oni są bardzo ostrożni. Pewnie i tak się zaszczepię bo czy jest inne wyjście? Wracając jeszcze do sprawy z KK - pamiętajmy, że po innych szczepionkach też zdarzają się takie sytuacje.
These users thanked the author jarek for the post (total 3):
Waclawwitmosnytu
Rating: 16.67%
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie
Has thanked: 58 times
Been thanked: 309 times

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Yarek vel KIM »

Powiem tylko to co mówi moja znajoma, lekarka.
Ci co uważają, że w tych szczepionkach jest „Bóg wie co” niech sobie sprawdzą składy obowiązkowych szczepionek, którymi byliśmy szczepieni kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. I jakoś nie umarli, ani trzecia noga im nie wyrosła 😂
These users thanked the author Yarek vel KIM for the post:
nytu
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: yukon »

Tu screen z dnia 27 Marca potwierdzajacy ze szukalem info o smierci Krawczyka juz wtedy,to bylo tego samego dnia jak rodzina Krawczyka dzwonila do Kanady z ta informacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
Igła
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 403
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 21:02
Województwo: Brak
Has thanked: 62 times
Been thanked: 62 times

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Igła »

Yarek trzecia noga pewnie nie wyrośnie, badania nad szczepionkami trwają nawet kilka lat, robi się próby na zwierzach itd. a tu pach w gire i niech się dzieje co chce, nikt nie odpowiada za skutki uboczne. Do tej pory nie udało się wytworzyć szczepionki na koronawirusy bo wirusy te szybko mutujął i są zwyczajnie nie skuteczne. Te szczepionki które teraz rozdają wprowadzają zmiany na poziomie genetycznym i to już nie jest takie fajne. Poniżej ciekawy wywiad.

These users thanked the author Igła for the post:
jarek
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław
Has thanked: 116 times
Been thanked: 380 times

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Waclaw »

Ci co byli w wojsku to wiedzą szczepili nas ciul wie na co nazywało się to "delbeta" ale było skuteczne przez całe dwa lata nic się mnie nie imało. Po woju też. A pamiętam jak dziś -4 stopnie poranna zaprawa buty, bokserki podkoszulek i wio na plac 30 minut. :brecht:
These users thanked the author Waclaw for the post (total 3):
rakietaWredny Borsukmlody1975
Rating: 16.67%
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Waclaw »

A tak apropos właśnie puściłem sobie CD z Krawczykiem pracuję i słucham. Kurde właśnie zacieła się widocznie porysowana, ale poszła dalej.
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Waclaw »

A teraz przeszłem na Annę German polecam.
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
Pigor
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1383
Rejestracja: 19 lis 2012, o 23:35
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: kraina 1000 jezior

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Pigor »

Nie na temat. To ja się podzielę swoim odczuciem po szczepieniu. Nie wiem jak inni, ale ja pierwszą dawką AZ już się zaszczepiłem. Po dobie od zaszczepienia dopadła mnie gorączka (powyżej 38 stopni) wziąłem jedną tabletkę Paracetamolu i już było OK.
Każdego indywidualna sprawa czy się zaszczepi czy nie. Ja nie namawiam i nie odradzam.
Ja żyję, mam się dobrze, nic mi dodatkowego nie wyrosło, nic nie ubyło😉
Poszukiwania to nie hobby-to choroba.
Pozdrawiam
Pigor
Awatar użytkownika
Catadero
Forumowy reporter
Forumowy reporter
Posty: 1668
Rejestracja: 29 paź 2012, o 09:35
Województwo: Wybierz

Re: Nie na temat o Krawczyku.

Post autor: Catadero »

A ja zaszczepić się na razie nie zdążyłem. Za to (za to?) trzy tygodnie powalczyłem sobie z covidem, nie powiem-kilka dni było ciężkich, teraz już wróciłem do życia.

C.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”