Amerykanie wykupują broń

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 786
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz

Re: Amerykanie wykupują broń

Post autor: marcin121 »

Ja nie miałem PCU tylko BCU i ona nie wymaga rejestracji w CLK. Bo CLK tylko sprawdza zgodność dekowania z przepisami danej sztuki i nie legalizuje wykopów dlatego że dekowaniu może podlegać tylko sprawna broń palna nie wykop skladak W Polsce nie da wciągnąć wykopka innaczej jak tak lub po przez muzeum
Awatar użytkownika
Loslau
SPEC
SPEC
Posty: 639
Rejestracja: 13 lis 2012, o 16:21
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Amerykanie wykupują broń

Post autor: Loslau »

Igła pisze:
22 maja 2020, o 23:09
Loslau z prochem nic nie trza kombinować, oficjalnie wyrabiasz EKB i kupujesz proch bez łaski. EKB wymysł WPA, żeby zaideksować sobie posiadaczy cp i zrobić wizyte od czasu do czasu, oszczędniej i spokojniej chyba zrobić zakupy w Czechach
To pokazuje tylko ułomność tych przepisów. EKB wyrabiana w celu zakupu prochu czarnego? tosz to jakiś absurd.
Też mam wyrobioną EKB, acz służy mi ona (z zasady) do ułatwionego poruszania się ze swoją bronią po krajach UE (np. gdy jadę na zawody sportowe
do polski).
Każdy legalny posiadacz broni CP powinien mieć możliwość zakupu prochu do niej, kropka.

marcin121 pisze:
23 maja 2020, o 07:43
nie legalizuje wykopów dlatego że dekowaniu może podlegać tylko sprawna broń palna nie wykop skladak W Polsce nie da wciągnąć wykopka innaczej jak tak lub po przez muzeum
Co tu dużo pisać. Nieprawda, i tyle. Oczywiście iż da się przepuścić wykopka przez CLK, ba, wróci nawet z ich puncami. Nie chcę pisać tutaj na forum
jak wygląda dokładnie procedura, acz jest to jak najbardziej możliwe...a przynajmniej było, gdyż od czasu uzyskania pozwolenia na normalną broń, kwestie PCU i wykopków przestały mnie już najzwyczajniej interesować.
"Denn wer keine Angst vorm Teufel hat, braucht auch keinen Gott"
marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 786
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz

Re: Amerykanie wykupują broń

Post autor: marcin121 »

Da się ale jest to niezgodne z prawem jak się ktoś dopatrzy to klopoty murowane
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”