Duratec spectrum

Wykrywacze metali innych marek
Awatar użytkownika
nytu
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 167
Rejestracja: 12 lis 2020, o 12:30
Województwo: Małopolskie
Kontakt:

Re: Duratec spectrum

Post autor: nytu »

" Sercem wykrywacza metali PM-5 jest niezawodna płytka elektroniczna SMD sterowana mikroprocesorowo, która jest naszym własnym projektem."
https://pnytko.pl/ - mój blog o nauce i technologii
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

Tak jak wszystko jest ich pomysłem, zdolne ludzie z nich.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

Jaki psychol, tak ma zgody co do prawa autorskiego wystarczy przeczytać opis pod filmem.
Wystarczy typa zgłosić klikając pod jego filmem,, Zgłoś ''
Zgłosić jego kanał pod pretekstem o szerzenie nienawiści i propagowanie do przemocy, opis który dodał sam ten osobnik pod filmem wystarczy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

Ogólnie bardzo miły pan... Zdrowo ma w głowie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
nytu
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 167
Rejestracja: 12 lis 2020, o 12:30
Województwo: Małopolskie
Kontakt:

Re: Duratec spectrum

Post autor: nytu »

slawek153 pisze:
11 sty 2021, o 10:10
Ogólnie bardzo miły pan... Zdrowo ma w głowie.
O tym właśnie mówiłem. Sam pan zwierzak na pewno ma dobry kontakt z osobą sprzedającą tzw. Durateki. Na stronie odsyła właśnie do niego na kanał. Zgłaszanie na yt zapewne nic nie, pewnie lepiej już napisać do Fandyego.

A sprzedaż się kręci. Chłop ma rzesze aktywnych subskrybentów którym robi wodę z mózgu.
https://pnytko.pl/ - mój blog o nauce i technologii
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

To jest człowiek niebezpieczny, niezrównoważony, ze skłonnościami do manipulacji, nerwowy i wybuchowy.
Swoją drogą trzeba uważać na takich Panów gentlemanów, nie pisać komentarzy pod jego filmami bo to nic nie da, bo nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy.
Tak jak z Panem Sławkiem, dlaczego pousuwał komentarze??? Bo co zaśmieca, to nie forum tematyczne.
Dlaczego pod filmem nie opublikował najciekawszych zwrotów z komentarzy. Zwyczajna manipulaca i robienie wody z muzgu, co chciał to powiedział, słowa bez pokrycia.
Tak jak pisałem zgłaszać do YouTube niewłaściwe praktyki, gościa zbanują i będzie spokój.
cx maniak
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Posty: 359
Rejestracja: 17 mar 2013, o 20:30
Województwo: Podlaskie
Imię: Tadeusz

Re: Duratec spectrum

Post autor: cx maniak »

Sami widzicie jaki poziom reprezentuje sobą ten osobnik. Mógłbym napisać do AndegoF i zapytać czy udzielał zgody na produkcję, ale nie wiem czy mi się chce w to brnąć dalej. Według mnie żadnej licencji nie ma, bo sprzęt nazywałby się Quasar, a nie Duratec z wyciętym logo powitalnym z softu, co świadczy ewidentnie o plagiacie. Zdekompilowanie wsadu procka, dla kumatego programisty nie stanowi problemu.
Edek HM, Chance PI, Kret 2, Fortuna-M na ukończeniu, Quasar ARM .
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

Jeszcze żeby nie miał J. Zwierzak kłopotów i nie okazało się że pod nazwą firmy Duratec stoi jakiś żul na śmietniku. Jeśli Duratec namiesza na jakieś przekręty to kogo wezmą pod lupę organy ścigania jak nie miłościwego geniusza J. Zwierzak. A tacy fajni geniusze po podstawówce, nie za bystre są świetną pożywką dla zostania kozłem ofiarnym.
Awatar użytkownika
KrystianPoland
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 167
Rejestracja: 11 gru 2012, o 13:19
Województwo: Wybierz
Imię: Krystian

Re: Duratec spectrum

Post autor: KrystianPoland »

Mógłbym napisać do AndegoF i zapytać czy udzielał zgody na produkcję, ale nie wiem czy mi się chce w to brnąć dalej.
Bardzo dobry pomysł-tak z czystej ciekawości choć zapewne zaraz koledzy ze wschodu sami to wyłapią gdzieś na YT :spoko:
Według mnie żadnej licencji nie ma, bo sprzęt nazywałby się Quasar, a nie Duratec z wyciętym logo powitalnym z softu, co świadczy ewidentnie o plagiacie. Zdekompilowanie wsadu procka, dla kumatego programisty nie stanowi problemu.
Dokładnie-nawet na zasadzie "usunę pierwszą linijkę softu zobaczymy co będzie" I tak metodą prób i błędów mógł wywalić ekran powitalny Quasara.

Patrząc na komentarze zarówno pan zwierzak jak i ten lubelski odkrywca mają sporo wspólnego jeśli chodzi o ten wykrywacz.A przynajmniej maja jakieś profity od "producenta".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:polska: Elektronika & Telekomunikacja :polska:
Awatar użytkownika
nytu
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 167
Rejestracja: 12 lis 2020, o 12:30
Województwo: Małopolskie
Kontakt:

Re: Duratec spectrum

Post autor: nytu »

Byłoby śmiesznie gdyby się okazało, że te "Durateki" robi ktoś tutaj z forum, gdzie uczył się składania Quasarów.
https://pnytko.pl/ - mój blog o nauce i technologii
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

Albo na wschodzie kupuje sondy z monetami w środku po 130 zł. I sprzedaję frajerom po 370 zł.
Bloki też gdzieś latwi, Chińczycy jak im się zapłaci to seryjną produkcje zrobią ze swoim gruzem w środku.
Wszyscy piszą, producent, producent, a to może zwykły handlarz z Podlasia?
J. ZWIERZAKA ma za darmo, lub za flaszkę berbeluchy do promowania, reklam i interes kwitnie.
Awatar użytkownika
nytu
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 167
Rejestracja: 12 lis 2020, o 12:30
Województwo: Małopolskie
Kontakt:

Re: Duratec spectrum

Post autor: nytu »

Tak napisałeś o tym ZUSIE to sprawdziłem czy to w ogóle stoi na działalności gospodarczej. I faktycznie w stopce strony jest dokładny adres firmy, NIP, dane właściciela. No nic - ta sprawa prędzej czy później się rozwiąże i dowiemy się co i jak.
https://pnytko.pl/ - mój blog o nauce i technologii
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

Mnie zastanawia dlaczego producent który dodaje całkiem profesjonalne ogłoszenia, tworzy strony www, prowadzi działalność gospodarczą, niby produkuję itd. Itp. A nie umie filmików dodawać na YouTube? Wypowiadać się na YouTube itp. A szuka groźnych Azorków do szczękania i gryzienia za niego, ludzi po gimnazjum o rozumie małego dziecka.
Awatar użytkownika
KrystianPoland
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 167
Rejestracja: 11 gru 2012, o 13:19
Województwo: Wybierz
Imię: Krystian

Re: Duratec spectrum

Post autor: KrystianPoland »

Kolejna ciekawostka: :brecht:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:polska: Elektronika & Telekomunikacja :polska:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Duratec spectrum

Post autor: slawek153 »

Producent go poprawił, to dlaczego sam nie zrobił swojego tylko kopiuje Ukraińskiego.
Dostał zgodę to niech ją pokaże, chciałbym zobaczyć... Ten J. Zwierzak lepiej wie od samego producenta, a producent ma wszystko głęboko w D***E i go też i pewnie się z niego śmieje bo ma darmowego wafla za lizaki.Tak jak pisałem to producent powinien się tłumaczyć a nie J. Zwierzak za niego oczami święcić, za producenta wiedzieć, producenta za dychę który w socjal mediach jest trupem, nigdy pod filmami J. Zwierzak nie zabrał głosu i się odezwał, napisał co kolwiek w swojej obronie . Żadnego filmu razem producent nie nagrał z J. Zwierzak. Itp.
Zablokowany

Wróć do „Inne”