Ten sam wykrywacz pod różnymi nazwami?

Wykrywacze metali innych marek
ODPOWIEDZ
Alexx
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2022, o 23:52
Województwo: Dolnośląskie

Ten sam wykrywacz pod różnymi nazwami?

Post autor: Alexx »

Hej, dopiero zaczynam moją przygodę z detektorem, dlatego szukałam na początek czegoś nie za fortunę. Znalazłam Maclean MCE-969 w przystępnej cenie i w miarę dobrymi opiniami. Przy przeczesywaniu internetu znalazłam jednak tak samo wyglądający wykrywacz, a w niższej cenie i o nazwie Cobra CT-1023.
Podaję linki do obu na Allegro:
MCE 969: https://allegro.pl/oferta/wykrywacz-met ... 8291119266
Cobra: https://allegro.pl/oferta/wykrywacz-met ... 7866393545

O co w tym wszystkim chodzi? Czemu wyglądają tak samo, a cena jest inna?
Awatar użytkownika
saper83
SPEC
SPEC
Posty: 1170
Rejestracja: 30 paź 2012, o 18:47
Województwo: Wybierz

Re: Ten sam wykrywacz pod różnymi nazwami?

Post autor: saper83 »

Witaj na forum koleżanko.
Jeśli mogę coś zasugerować , to jeśli szukasz pierwszego wykrywacza to powinnaś napiąć na forum wątek, jaki wykrywacz na początek kupić. Tu jest sporo osób które zaczynało przygodę z wykrywaczami metalu więc na pewno by Ci doradzili coś sensownego i w rozsądnej cenie. Ja sam zaczynałem swoją przygodę od Garreta ACE 250. I byłem z niego zadowolony.
A co do wymienionych przez Ciebie wykrywaczy to chyba nawet nie brałbym ich pod uwagę. Wyglądają na jakieś chińskie wynalazki ...
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: Ten sam wykrywacz pod różnymi nazwami?

Post autor: Waclaw »

Alexx masz wiadomość na PW.
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Alexx
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2022, o 23:52
Województwo: Dolnośląskie
Been thanked: 1 time

Re: Ten sam wykrywacz pod różnymi nazwami?

Post autor: Alexx »

Dzięki za odpowiedź. Chcę na razie zobaczyć na czym to wszystko polega, więc szukam czegoś taniego do 500zł. Jeśli złapię bakcyla, to kupię jakiś lepszy sprzęt.
These users thanked the author Alexx for the post:
mariusz_w4
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
mariusz_w4
Major
Major
Posty: 877
Rejestracja: 20 lis 2012, o 18:42
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Oberschlesien
Has thanked: 134 times
Been thanked: 46 times

Re: Ten sam wykrywacz pod różnymi nazwami?

Post autor: mariusz_w4 »

Alexx pisze:
3 lip 2022, o 20:07
Dzięki za odpowiedź. Chcę na razie zobaczyć na czym to wszystko polega, więc szukam czegoś taniego do 500zł. Jeśli złapię bakcyla, to kupię jakiś lepszy sprzęt.
Kupując taki wykrywacz wszystko może podziałać w odwrotnym kierunku bo poprostu się zniechęcisz. Chńskie wynalazki tylko kuszą ceną i niczym więcej ,oczywiście znajdziesz tym coś w terenie ale chyba nie o to chodzi by się zniechęcać . Może lepszym wyjściem byłoby dogadać się w jakimś sklepie z sprzętem i wypożyczyć na kilka dni markowy wykrywacz i sprawdzić czy to jest to .Gdy trafisz w to hobby możesz sobie kupić coś co będzie warte uwagi i zacząć wtedy już na poważnie .
Pozdrawiam i powodzenia :)
These users thanked the author mariusz_w4 for the post:
Dżulka
Rating: 5.56%
I przyszło nam spoczywać na tym wzgórzu bracie,wśród buków i jodeł czekając chwili gdy powstaniemy na ostatni szturm,szturm do bram Piotrowych .... M.W
Awatar użytkownika
Dżulka
Generał Broni
Generał Broni
Posty: 2021
Rejestracja: 28 gru 2012, o 12:05
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: lubuskie
Has thanked: 138 times
Been thanked: 195 times

Re: Ten sam wykrywacz pod różnymi nazwami?

Post autor: Dżulka »

A kiedy już kupisz poważniejszy sprzęt, którego obsługa może sprawić Ci zagwozdke to nie żałuj tej kasy, nie wściekają się i broń Boże nie zawiń patyka o drzewo :grozi: Pytaj kolegów, czytaj i dociekają jak to dziadostwo działa i na przód :warrior: trzymam kciuki, powodzenia :pozdro:
These users thanked the author Dżulka for the post:
mariusz_w4
Rating: 5.56%
"Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie z zadartym nosem." Magdalena Samozwaniec.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”