Optima i sonda 29 dd

Wykrywacze metali marki Rutus
siwy_49
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 173
Rejestracja: 18 lis 2012, o 21:11
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: siwy_49 »

To teraz podaj przy każdym modelu cenę za nowy sprzęt.
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: Redmeer »

Nie było mowy, że sprzęt musi być nowy. Dwa, część z tych wykrywaczy nie jest już produkowana. Trzy, jak podam ceny w dolarach to i tak nie zrobi szału Rutus :)
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: explokera »

Za 1700 chętnie kupię Xterrkę lub Whitesa z DD
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
siwy_49
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 173
Rejestracja: 18 lis 2012, o 21:11
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: siwy_49 »

Jeśli chodzi o nowy to nie widzę tu modelu za 1700-1900 zł. Jeśli chodzi o używany to nie widzę tu modelu za 1000-1400 zł. Nie każdego stać na wydanie 2-3 tys lub trochę mniej za uzywke. Szkoda mi czasu na głupie dyskusję. Ja pytałem o osiągi konkretnej sondy, a teraz się dowiem z jakim szajsem chodzi 30% poszukiwaczy :zakrywa:
Ps: Wiesz ile sprzętów "trzymalem w rękach" w ciągu 20 lat? ;) Nawet jednego użyłem "jakiś czas" :brawo:
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: Redmeer »

Nie chcę wiedzieć, mnie wystarczy własny sprzęt. Cewki używanej nie kupisz zbytnio, bo bardzo mało w handlu wtórnym jest ich. Wychodzi i tak 1500 za używkę optimy i 500 za cewkę. Całe zestawy też jakoś promocyjnie nie wypadają na allegro.

Ogólnie troszeczkę gardzę opiniami ludzi, którzy są hobbystami w temacie, bo co dyskusja, to odbijam się o fanbojowanie (zazwyczaj rutusa) i jakieś pierdolety. Optima jest wykrywaczem w swoim segmencie niezłym, aczkolwiek stricte na drobnicę (przez duże D). W niczym innym specjalnie nie błyszczy.


PS. Znajdź mi optimę z duzą DD za 1000zł, to Wam zrobię dwutygodniowe testy polowe po 10h za darmo.
siwy_49
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 173
Rejestracja: 18 lis 2012, o 21:11
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: siwy_49 »

Też nie uważam rutusow za 7 cud świata, tyle że znajdź mi coś nowego lepszego za 1700 zł z dużą dd. Ja znajdę ci opte z dd za tys jesli znajdziesz mi coś z tych co wymieniles z dużą dd w tej samej cenie. :)
damianekstn
Porucznik
Porucznik
Posty: 731
Rejestracja: 6 mar 2014, o 18:56
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: damianekstn »

Redmeer pisze:Nie chcę wiedzieć, mnie wystarczy własny sprzęt. Cewki używanej nie kupisz zbytnio, bo bardzo mało w handlu wtórnym jest ich. Wychodzi i tak 1500 za używkę optimy i 500 za cewkę. Całe zestawy też jakoś promocyjnie nie wypadają na allegro.

Ogólnie troszeczkę gardzę opiniami ludzi, którzy są hobbystami w temacie, bo co dyskusja, to odbijam się o fanbojowanie (zazwyczaj rutusa) i jakieś pierdolety. Optima jest wykrywaczem w swoim segmencie niezłym, aczkolwiek stricte na drobnicę (przez duże D). W niczym innym specjalnie nie błyszczy.


PS. Znajdź mi optimę z duzą DD za 1000zł, to Wam zrobię dwutygodniowe testy polowe po 10h za darmo.
Chyba zrobie na przekor Tobie..kupie tą optime z duza dd za wyzsza cene i wystawie specjalnie dla Cb za 1000 zl a ty mi zrobisz 140 godzin testow polowych za darmo w ciagu 2 tygodni :brecht: :brecht:
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: Redmeer »

Ok. Od sierpnia do teraz kopałem ponad 200h miesięcznie rzeczy raczej ciężkie, to monetkowania tyle będzie spacerkiem, pogoda jeszcze bardzo dobra :)
damianekstn
Porucznik
Porucznik
Posty: 731
Rejestracja: 6 mar 2014, o 18:56
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: damianekstn »

140 h-2 tygodnie,idzie zima i to maja byc testy podkreslam:)
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: Redmeer »

Na luzaku. Czekam na Optimę :)
damianekstn
Porucznik
Porucznik
Posty: 731
Rejestracja: 6 mar 2014, o 18:56
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: damianekstn »

Wiesz oczywiscie ze zartuje ale ciekawy jestem czy bys podolal w rzeczywstosci zadaniu:)
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: Redmeer »

Wypracowałem w 14 dni około 140 godzin w Przemyślu w grudniu po fortach, dołożyłem jeszcze z 70 bonusowch, w tym w sławetną zeszłoroczną zamieć (chodziliśmy po dziedzińcu Duńkowiczek tyłem do wiatru :D).
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Optima i sonda 29 dd

Post autor: michal123456789 »

Redmeer pisze:Miałem Rutusa każdego w rękach, jednego używałem jakiś czas, niestety:)

Whites XLT, Whites, DFX, Whites MXT (choć on teraz drogo idzie), X-terra 705. Wystarczy?
Jaki sens widzisz w porównywaniu "fiata 126p" do współczesnie jezdzacych po ul. samochodów?
Cena tez chyba troche inna? Nie sadzisz? Wiec po co to jojdanie.

Inny przedział cenowy inne osiagi, normalna rzecz. Nie ma tu co porownywać. Szkoda że ktoś nie zaczął porównywać ace 150 do deusa. Pozdrawiam

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze tych modeli w juz nie produkują, ale ceny uzywek tez sa bardzo rozne :pozdro:

Co do osiagów cewek standardowych i 29cm, nie piszcie bzdur ze takiej roznicy nie ma. Ile chodziles z tym wykrywaczem? 2 dni? Od kilku lat na nich smigam i uwazam ze roznica jest znaczna, inaczej nie kupowalbym duzych cewek. Oczywiscie za zadna nie dalem wiecej jak 250 ale to inna sprawa. Pozdro

I zeby zaoszczedzic niepotrzebnych pytan i dalszej dyskusji. Nie nie jestem członkiem koła wielbicieli tego sprzetu, znam wiele lepszych, jednak jesli chodzi o nisko-budzetowe wykrywki jest to pozycja godna polecenia i dla mnie jedna z kilku bardziej sensownych.
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rutus”