Nowy Rutus

Wykrywacze metali marki Rutus
Awatar użytkownika
propranolol
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 203
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 15:47
Województwo: Śląskie

Nowy Rutus

Post autor: propranolol »

W najbliższym czasie pojawi się nowy model
https://www.facebook.com/Rutus.Detektor ... v0&fref=nf
To znaczy tak niewiele, prawie nic
W półmroku, monety błysk
Awatar użytkownika
przemq
Porucznik
Porucznik
Posty: 592
Rejestracja: 1 lip 2014, o 16:10
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Świętokrzyska kraina cudów, czarów i czołgów.

Re: Nowy Rutus

Post autor: przemq »

czyli następca proxy(albo optimy), rutus zrobiłby coś na głębokie poszukiwania
https://www.youtube.com/watch?v=2uYgBBhaUr4&index=1&list=LLYAPZm5Y5ZIHTFeL65tKueQ
damiano
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: Nowy Rutus

Post autor: damiano »

Rurka po taniości niestety. Tylko gięta jak np. Garrett cie...
Nie będzie to na pewno wygodne niestety.
Rutus Ultima.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Nowy Rutus

Post autor: explokera »

Ja pie...le szczyt technologi
Widać,że Rutyna idzie z duchem czasu :brecht:
Ciekawe jakie to gó...no będzie miało zasięgi skoro Alter jest najgłębszy potem Argo NE płytsze o 1/3 a teraz Ultima ?
Pewnie na poziomie ACE 150 bo i wygląd podobny :brecht:
Saper coś słabo działa jako konstruktor wspomagający :-D
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Nowy Rutus

Post autor: slawek153 »

Taka sztyca to ja dziękuję, z pewnością niezbyt wygodna.
Nie idą z duchem czasu, a cofają się do epoki garrettola 150 tak jak kolega wyższej napisał.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nowy Rutus

Post autor: yukon »

Tez mnie to zdziwilo ze pakuja sie w takie projekty,ktos jak ma miec rutusa to juz kupi najlepszy model czyli alter a nie jakies popierdolki tansze i gorsze.
Trzeba pracowac nad ulepszeniem altera,wyswietlacz,stelaz,kable zlikwidowac,ciezar trzeba zmiejszyc,zasilanie ladowane z usb musi byc,te baterie paluszki co ma Alter to waza tyle co caly Deus :D
Nie wspomne juz ile kasy zaoszczedzilem nie kupujac baterii do Deusa przez 5 lat.
Alter ma wygladac i wazyc tyle co np.nowy equinoix albo quest-pro.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Nowy Rutus

Post autor: explokera »

Yukon patrząc na to co robi ta firma to teleskopowy stelaż i brak kabli będzie w modelu wchodzącym na rynek w 2178 roku :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
Jacol303
Major
Major
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:52
Województwo: Wybierz

Re: Nowy Rutus

Post autor: Jacol303 »

Witam.

Ludzie walnijta się w te łby...ino mocno!!! Kutwa skreślenie wykrywacza tylko dlatego że ma ujowy stelaż...
Toć nie stelaż szuka, a operator i elektronika...
Pozdrawiam,
Jacol303

" Słodko jest za Polskę umierać "
https://www.youtube.com/watch?v=vKIdRsMcQVw
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nowy Rutus

Post autor: yukon »

Sorry jacol ale jak chodzisz dwa czy 3 razy w roku to moze jest ok,ja staram sie conajmniej wyjsc dwa razy w tygodniu i raz w roku 3 tygodnie dzien w dzien kopanko z kumplami,kopales kiedys dzien w dzien 2 czy 3 tygodnie?wiesz co to bol reki i plecow od ciezkieho detectora smigajac po gorach i wawozach?dlatego chce miec patyk lekki,ktory sie szybko sklada i nie trzeba do niego kupowac baterii,produkowanie przestarzalych stelazy i gorszych detectorow niz alter ale pod inna nowa nazwa do niczego nie prowadzi.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
Jacol303
Major
Major
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:52
Województwo: Wybierz
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times

Re: Nowy Rutus

Post autor: Jacol303 »

Witam.

Yukon żeby choć połowa pianojebcow chodziła z wykrywką tak często jak ja...to sprzedaż baterii w kraju znaczne by wzrosła :diabełek:
Pochodź codziennie po 8-10h ze smętkiem to zobaczysz co to znaczy ujowy stelaż.
I wiecie śmiać mi się chce gdy czytam te Wasze gorzkie żale...Catadero sporo starszy od nas i jakoś specjalnie nie narzeka na Rutusa, a gwiazdeczkom zawsze coś nie pasuje :hmm:
A dla wszystkich malkontentów wyprodukowano deusa.
These users thanked the author Jacol303 for the post (total 2):
xawi29propranolol
Rating: 11.11%
Pozdrawiam,
Jacol303

" Słodko jest za Polskę umierać "
https://www.youtube.com/watch?v=vKIdRsMcQVw
rotek23
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 164
Rejestracja: 11 lis 2017, o 14:03
Województwo: Brak

Re: Nowy Rutus

Post autor: rotek23 »

Po co od razu na kimś psy wieszać skoro nawet sprzętu nie mialo się w rękach, nie każdego stać na sprzęt za grube tysiące który i tak nierzadko dużo mniej w praktyce potrafi, chociaż to fakt bardzo często dużo lepiej wygląda. Z mojego punktu widzenia co mi tam po maszynie która ładnie wygląda jak za przeproszeniem g... potrafi. Sam nie używam, ale to co polskie raczej należało by wspierać a nie krtykować (lepiej jesli polskie pieniądze w Polsce zostaną). Co do samego Rutusa nieraz widziałem chlopakow co tym sprzętęm najwięcęj fantów w stosunku do konkurencji (zagranicznym sprzętem) wyciągneli.
damiano
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: Nowy Rutus

Post autor: damiano »

Nie oszukujmy się ale zmiana ustawy mocno dała w kość dystrybutorom sprzętu więc co dopiero producent ma powiedzieć i ja to rozumiem. No ale żeby na rurce oszczędzać? Na wygodzie użytkowania?
Po prostu to kolejny kastrat flagowca Alter 71.
Mogę się mylić ale wszystko na to wskazuje.
Chyba nie liczycie że za mniejsze pieniądze dostaniecie sprzęt lepszy zasięgami od Argo NE czy Alter 71...
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nowy Rutus

Post autor: yukon »

Tak sie sklada ze mam Altera71 od roku,ba powiem wiecej ja te wykrywacze sprzedaje w usa i kanadzie i nie wydaje mi sie ze jestem "gwiazdeczkom" :D
Piłuje Deusa na zmiane z Alterem i wiem ze Alter nie ustepuje Deusowi a nawet jest glebszy,ale kutfa na co produkowac cos co jest gorsze od poprzednika zamiast sie przylozyc do udoskonalenia juz zrobionego sprzetu?
Ludzie patrza na ten stelaż,wyswietlacz,kable i robia dwa kroki w tyl,wiecie ile ja sie musze nagadac zeby to sprzedac kanadolowi ? :-D
Dlatego takie pierdalamentum jak robicie mnie nie rusza, bo mi bardziej zalezy niz wam aby ten sprzet byl udoskonalony, latwiej mi sie go bedzie sprzedawalo zwlaszcza ze ma potencjal(Alter71) :spoko:
Jak bedziemy kupowac cos tylko dlatego ze jest polskie to na sniadanie bedziemy jesc pierogi,akurat tutaj krytyka jesli chodzi o stelaz, zasilanie,wyswietlacz jest jak najbardziej na miejscu,zwlaszcza ze firma oslepla na glosy uzytkownikow.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
rotek23
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 164
Rejestracja: 11 lis 2017, o 14:03
Województwo: Brak

Re: Nowy Rutus

Post autor: rotek23 »

Odpowiedz jest prosta: Bo to jest sprzęt kierowany dla innej grupy użytkowników, którzy jak już pisałem nie mają tyle pieniążków żeby np. zakupić Altera 71, są mniej wymagający, a na nich również można zarobić. Zrobię proste porównanie: Po co Mercedes stworzył A Klasse? albo Sony sprzedaje lowkost'owe prawie że typu "jamnik" odtwarzacze i tego typu podobne? przykładów z życia wziętych można by mnożyć. Odpowiedz nasuwa mi się tylko jedna: na tego typu sprzętach można zarobić (a jest na nie popyt (tanie)) i jeszcze jedno: niejednokrotnie konkurencja robi to samo np. tylko po to żeby na trudnym rynku przeżyć.
Awatar użytkownika
Catadero
Forumowy reporter
Forumowy reporter
Posty: 1668
Rejestracja: 29 paź 2012, o 09:35
Województwo: Wybierz
Has thanked: 114 times
Been thanked: 352 times

Re: Nowy Rutus

Post autor: Catadero »

Na tym zlocie
DSCF3398.JPG
producenci krajowi i dystrybutorzy prezentowali wykrywacze. Jeden z nich (litościwie przemilczę który) jako główną zaletę swojego sprzętu wymienił to, że "waży tylko zero sześć kilograma".
Następny (i nie był to Rutus) rozpoczął swoją prezentację od słów:"Ten wykrywacz co prawda nie waży tylko zero sześć kilograma, ale moje wykrywacze są dla prawdziwych mężczyzn" co zostało skwitowane ogólnymi brawami. :)

C.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
These users thanked the author Catadero for the post (total 2):
TommJacol303
Rating: 11.11%
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rutus”