Rutus atrex pro najgłębsze ustawienia

Wykrywacze metali marki Rutus
ODPOWIEDZ
Tomekwach
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2023, o 13:35
Województwo: Wybierz

Rutus atrex pro najgłębsze ustawienia

Post autor: Tomekwach »

Witam, jestem tu nowy. Mam takie pytanie do użytkowników rutusow. Jak go ustawić na jego maksymalne możliwości? Zależy mi na militarce ale też by szukał jak najlepiej monet itp. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: Rutus atrex pro najgłębsze ustawienia

Post autor: Waclaw »

Polecam oglądnąć parę filmów na YouTube np. filmy Idczaka i innych użytkowników.
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
mariusz_w4
Major
Major
Posty: 877
Rejestracja: 20 lis 2012, o 18:42
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Rutus atrex pro najgłębsze ustawienia

Post autor: mariusz_w4 »

Tomekwach pisze:
22 maja 2023, o 13:41
Witam, jestem tu nowy. Mam takie pytanie do użytkowników rutusow. Jak go ustawić na jego maksymalne możliwości? Zależy mi na militarce ale też by szukał jak najlepiej monet itp. pozdrawiam
Na YT masz poradniki Sapera które wyjaśniają zasadę działania wykrywaczy , ogólne zrozumienie pozwoli Ci samemu poszukać jakichś optymalnych ustawień. Ja chodzę w trybie jednoczesnym z wyłączoną dyskryminacją , Filtry gruntu w czystym terenie ustawiam na 1-2 a maskowanie 1 , tony Relikty 3 częstotliwość Multi 2-4 . Sygnał wiodący tak żeby był słyszalny ale nie powodował zmęczenia ucha , Czułość 70-80 w zależności od tego jak zachowuje się wykrywacz. Pamiętaj o tym że na drobne monety lepiej chodzić z wysoka częstotliwością a militarka w druga stronę więc musisz znaleść kompromis.
I przyszło nam spoczywać na tym wzgórzu bracie,wśród buków i jodeł czekając chwili gdy powstaniemy na ostatni szturm,szturm do bram Piotrowych .... M.W
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rutus”