Jaka cewka do Eurotek PRO ?

Wykrywacze metali marki Teknetics
ODPOWIEDZ
Marsell
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2016, o 18:27
Województwo: Podkarpackie

Jaka cewka do Eurotek PRO ?

Post autor: Marsell »

Witam ! Chciałbym dokupić cewkę Nel Tornado do mojego Euroteka PRO. Czy ktoś z Szanownych Kolegów może podzielić się doświadczeniami z takim zestawem ? A może polecacie inną cewkę ?
Bardzo proszę o opinie.
Marsell
Awatar użytkownika
marcin1323
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 80
Rejestracja: 13 gru 2014, o 20:40
Województwo: Mazowieckie
Imię: Marcin
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Jaka cewka do Eurotek PRO ?

Post autor: marcin1323 »

Miałem tego kijaszka z nelą 13cali. Powiem tak: głębiej widzi niż fisher f4 z 11dd, jest w miarę stabilna, ale musisz nauczyć się namierzania. Często zdarzało się, że fancik był z lewej strony licząc od środka cewki. Ogólnie z NEL jestem zadowolony, ale 13 już nie kupię. Aktualnie rozglądam się na rynku za innym kijkiem (droższym, bo w kasie do 1400-1500 eurotek pro z 13 nie ma sobie równych w/g mnie), i będę miał 11DD. 13 sa za duże do transportu.
Obrazek
Marsell
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2016, o 18:27
Województwo: Podkarpackie

Re: Jaka cewka do Eurotek PRO ?

Post autor: Marsell »

Bardzo dziękuję za cenną uwagę. Decyzji jeszcze w sprawie kupna nie podjąłem. Zastanawiam się też nad cewką Detech 13 DD Ultimate. W testach które widziałem na YT wypada odrobinę lepiej. A może zmienić kijek ? Tylko na jaki w przedziale do 2000 pln ?
Awatar użytkownika
loopess
Moderator
Moderator
Posty: 628
Rejestracja: 13 lis 2012, o 20:52
Województwo: Łódzkie
Imię: Michał
Lokalizacja: SAMO CENTRUM KRAJU

Re: Jaka cewka do Eurotek PRO ?

Post autor: loopess »

Ja używam osobiście Nel Hunter,jak dla mnie rewelacja,choć jest to kompromis pomiędzy czułością,a głębokością. Wykrywacz jest z tą cewką niesamowicie stabilny i bardzo czuły,ale głębokością nie powala.
Wycinanie,frezowanie i grawerowanie cnc w materiałach drewnopochodnych tworzywach sztucznych oraz aluminium.
Grawerowanie oraz cięcie ploterem laserowym co2.
WWW.LOOP-TECH.PL
kaktus
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 67
Rejestracja: 31 gru 2012, o 10:17
Województwo: Lubelskie
Lokalizacja: Chełm

Re: Jaka cewka do Eurotek PRO ?

Post autor: kaktus »

Detech 13" Polecam mam z Digitek innej już nie chcę bo takich dołów jeszcze nie kopałem chociaż miałem bardziej profesjonalne sprzęty a dziś każdy centymetr cenny . Co do transportu przy większym plecaku nie ma problemu ja wożę na motocyklu i nie widzę różnicy czasami nawet potrafię wepchać jeszcze drugą wykrywkę na siłę :) i jest ok.
Był : BFO, ALL1 M, Teknetics Delta, Omega, XLT,Teknetics Digitek 13"DD, Jest: Eldorado smd + Xpointer+ Quasar Arm+ Nokta Simplex,Deus 1,Legend, Deus 2, Nox700.
czajka711
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 mar 2017, o 08:12
Województwo: Podlaskie

Re: Jaka cewka do Eurotek PRO ?

Post autor: czajka711 »

Marsell pisze:Bardzo dziękuję za cenną uwagę. Decyzji jeszcze w sprawie kupna nie podjąłem. Zastanawiam się też nad cewką Detech 13 DD Ultimate. W testach które widziałem na YT wypada odrobinę lepiej. A może zmienić kijek ? Tylko na jaki w przedziale do 2000 pln ?
I jaka cewkę kolega wybrał? :detektyw:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teknetics”