Liberator 11

Wykrywacze metali marki Teknetics
ODPOWIEDZ
bzyku2019
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 42
Rejestracja: 2 sty 2019, o 16:08
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Liberator 11

Post autor: bzyku2019 »

Witam.
Bardzo proszę o opinie na temat wykracza teknetics liberator 11 . W internecie mało jest opinii na jego temat, a jest on w dobrej cenie. Z góry dziękuję i pozdrawiam
damiano
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: Liberator 11

Post autor: damiano »

Moim zdaniem to będzie coś na kształt Teknetics Eurotek Pro tylko tutaj jest jeszcze strojenie do gruntu no i standardzie sonda 11 cali więc obie rzeczy na plus.
bzyku2019
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 42
Rejestracja: 2 sty 2019, o 16:08
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: Liberator 11

Post autor: bzyku2019 »

Dzięki damiano właśnie Eurotek Pro też chodzi mi po głowie, ale liberator wydaje się trochę lepszy. Ponoć euroteki są strojone na Europę nie wiem ile w tym prawdy. I który z tych dwóch lepszy?
damiano
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: Liberator 11

Post autor: damiano »

Eurotek Pro ma całkiem ciekawą funkcję a mianowicie dyskryminacja dźwiękowa.
Ustawiasz sobie np. że stal nie będzie sygnalizowana dźwiękiem a jedynie id na wyświetlaczu. Bez straty zasięgu jak to ma miejsce przy normalnej dyskryminacji.
Niestety Liberator a nie widziałem w akcji.
patronix
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2019, o 12:38
Województwo: Wybierz

Re: Liberator 11

Post autor: patronix »

cześć Bzyku ja też mam ochotę na ten wykrywacz,chyba będzie lepszy od euroteka pro bo ma ten balans gruntu...on występuje też pod drugą nazwą Bounty Hunter Land Ranger Pro, oba są w Kolbie .Różnica to tylko naklejka wyświetlacza.Co dziwne do tekneticsa dają drugą cewkę i jest tańszy o parę groszy od bounty.Chyba chodzi o gwarancję-bounty ma na 5 lat a na temat tekneticsa liberatora nic nie piszą...
bzyku2019
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 42
Rejestracja: 2 sty 2019, o 16:08
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: Liberator 11

Post autor: bzyku2019 »

Cześć Patronix. Mało o tym wykrywaczu informacji,ale wydaje się ciekawy. Ja po tych wszystkich przemyśleniach zdecydowałem się w końcu na Rutus Proxima. Póki co jestem zadowolony. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teknetics”