GTP-1350

Wykrywacze metali marki Garrett
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rudy lis
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 59
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 20:03
Województwo: Wybierz

GTP-1350

Post autor: Rudy lis »

Mam go od niedawna ale patrząc na opinnie o tej wykrywce to jestem niezmiernie zdziwiony że tak działa.I porównywać ACE-250 z GTP-1350 nie ma co. Porównywałem kanarka na wyprawach i jest nie prawdą że mają jednakowe lub zbliżone bardzo zasięgi. :spoko:
Bądź uważny staraj się być szczęśliwy.
wydra
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 40
Rejestracja: 23 lis 2012, o 20:33
Województwo: Wybierz

Re: GTP-1350

Post autor: wydra »

Ja z tą wykrywaczką biegam dwa lata,polecam,jeszcze potrafi mnie zaskoczyć
Awatar użytkownika
Rudy lis
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 59
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 20:03
Województwo: Wybierz

Re: GTP-1350

Post autor: Rudy lis »

Witam bardzo. Postanowiłem nie zmieniać mojego GTP-1350 ale zainwestować w ten sprzęt parę złoty i kupić cewkę Nel Tornado 12x13 lub Nel Hunter 12,5x8,5. Ale raczej będzie tornado. Bo jeśli mam zmieniać i sprzedać za 1000zł a potem kupić za pond 2000zł inny to wolę z tym pobiegać. Tym bardziej że się do niego przyzwyczajałem. Wybór dobry czy jak sądzicie.?
Bądź uważny staraj się być szczęśliwy.
Awatar użytkownika
gedziu
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 268
Rejestracja: 28 sty 2014, o 00:58
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: 1-sza 100 lica

Re: GTP-1350

Post autor: gedziu »

odświeżę temat trochę :)
mam go od ponad miesiąca. miałem 250'tke. na początku ciężko się przestawić ale teraz fajnie mi się z nim chodzi. mam dwie cewki oryginalna 7x10 eliptical oraz 9x12 ACE Proformance. Uczę się go jeszcze ale sprawia na mnie dobre wrażenie i dobrze mi się z nim współpracuje. szczególnie na cewce 9x12. polecam :)
GEDZIU
Sreberko - jest
Klamra -jest
Hełm -jest
Bagnet -brak
Broń -brak
Awatar użytkownika
Rudy lis
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 59
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 20:03
Województwo: Wybierz

Re: GTP-1350

Post autor: Rudy lis »

Witam bardzo. No powiem że zmieniłem sprzęt na droższy, powiem tak cewka DD dołki kopie się większe- namierzanie słabsze niż w 1350 z cewką oryginalną 7x10.. Fantów myślę że wychodzi więcej teraz. Szczerze to brakuje mi tych dźwięków z GTP. nie żałuję że go miałem.
Bądź uważny staraj się być szczęśliwy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Garrett”