AT PRO...

Wykrywacze metali marki Garrett
ODPOWIEDZ
Shelton
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:49
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: Shelton »

Po prostu go nie ogarnął lub miał uszkodzoną sztukę. Ja nie miałem takiego problemu i jak widać po wynikach wiele osób także nie. Wszystko pracuje jak najbardziej ok. Koledzy ze Śląska koszą niezłe fanty i robią zbiorniki wodne, czego żadne 705 nie zrobi. Wszystko zależy do czego jest potrzebny dany sprzęt. Zresztą żeby ogarnąć jakikolwiek wykrywacz potrzeba około 100 godzin. Jak ktoś liczy na efekty po jednym dniu, to przykra sprawa.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10902
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: AT PRO...

Post autor: yukon »

Kostek post twoj wywalilem,napisz go jeszcze raz, bez wyzwisk i przeklenstw :nerwy:
Najlepiej jutro,jak wytrzezwiejesz :popijawa:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Kostek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 310
Rejestracja: 17 lut 2013, o 21:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: AT PRO...

Post autor: Kostek »

Oj kolego Yukon napiszę po skrócie bo już jestem zmęczony (ok?). Garretty są przereklamowane i nie są warte swojej ceny, mówi to doświadczenie terenowe, które sam przeżyłem z tym sprzętem.

PS. Kolego Yukon przepraszam za moje zachowanie, ale na tym sprzęcie zawiodłem się nie raz, jedyne co mi się w garrettach podoba to dźwięk.
Awatar użytkownika
żołnierzwyklęty
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 11 lis 2013, o 14:00
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: żołnierzwyklęty »

Shelton pisze:...Wszystko zależy do czego jest potrzebny dany sprzęt...
Święta racja.

Ja mogę coś powiedzieć o 705 plus cewka 7,5 kHz DD ale w porównaniu do Proximy
Na polach wyśmienicie, w lesie też dobrze daje sobie radę.
Ostatnio przy tej pogodzie (pola "pływają") bije na głowe rutusa. ID przedmiotów o niebo stabilniejsze.
Ze stajni Garretta miałem w łapie tylko pikachu ( znaczy 150 ;) ) więc nie ma co porównywać
mariusz1972
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2014, o 16:38
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: mariusz1972 »

Kostek pisze:Oj kolego Yukon napiszę po skrócie bo już jestem zmęczony (ok?). Garretty są przereklamowane i nie są warte swojej ceny, mówi to doświadczenie terenowe, które sam przeżyłem z tym sprzętem.

PS. Kolego Yukon przepraszam za moje zachowanie, ale na tym sprzęcie zawiodłem się nie raz, jedyne co mi się w garrettach podoba to dźwięk.
Witam!

Kolego Kostek większych bzdur to w życiu nie słyszałem .:)
Pozdrawiam.
Garrett At Pro Nel Hunter,Nel Sharpshooter,Nel Tornado ,Garrett Propointer.
grzecho
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2014, o 00:32
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: grzecho »

Właśnie obawiałem się, że nie uzyskam jednoznacznej odpowiedzi typu: "bierz ten model bo jest lepszy..."
Pozostaje tylko kupić jeden i drugi i przetestować na własnej skórze tzn. glebie (żarcik oczywiście)
Muszę na któryś się zdecydować, raczej używkę. To co wpadnie w łapki pierwsze to pewnie wezmę
Awatar użytkownika
żołnierzwyklęty
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 11 lis 2013, o 14:00
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: żołnierzwyklęty »

To ja powiem, łykaj tereskę jak Ci się trafi uzywka ;)
grzecho
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2014, o 00:32
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: grzecho »

żołnierzwyklęty pisze:
Ja mogę coś powiedzieć o 705 plus cewka 7,5 kHz DD...
A czy chodziłeś z innymi cewkami?
Awatar użytkownika
żołnierzwyklęty
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 11 lis 2013, o 14:00
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: żołnierzwyklęty »

nie ale na "sredniej" i tak pobila proxe, wiec inne tylko pojdą bardziej w kierunku drobnicy(chyba 18,5 kHz) lub militarki (nie pamietam ale jakieś 3,5 kHz). Tereska to dobry sprzęt i nie jest zbyt drogi. Cena/Możliwości - Rutusa nie pokona. Jednak gdybym miał za co to bym wymienił rutka na tereske
Taki u mnie teren, ze wiecej na polu znajdziesz jak w lesie.
Awatar użytkownika
łolter
Porucznik
Porucznik
Posty: 505
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 11:54
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: łolter »

mariusz1972 pisze:
Kostek pisze:Oj kolego Yukon napiszę po skrócie bo już jestem zmęczony (ok?). Garretty są przereklamowane i nie są warte swojej ceny, mówi to doświadczenie terenowe, które sam przeżyłem z tym sprzętem.

PS. Kolego Yukon przepraszam za moje zachowanie, ale na tym sprzęcie zawiodłem się nie raz, jedyne co mi się w garrettach podoba to dźwięk.
Witam!

Kolego Kostek większych bzdur to w życiu nie słyszałem .:)
Pozdrawiam.
Ja również przyłączam się do tej wypowiedzi,może AT PRO jest zbyt skomplikowany dla ciebie Kostek.Uwierz mi że nie jeden dołek kopnąłem na ponad metr,i niezłe fanty wyciągałem z niego.Pozdro... :piwko:
[color=#000000][/color]
Shelton
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:49
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: Shelton »

Cóż mogę powiedzieć podzielam zdanie i tysiące innych userów na całym świecie, ale cóż każdy ma prawo do swojego osądu, mniej lub bardziej obiektywnego.
Awatar użytkownika
łolter
Porucznik
Porucznik
Posty: 505
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 11:54
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: łolter »

Shelton pisze:Cóż mogę powiedzieć podzielam zdanie i tysiące innych userów na całym świecie, ale cóż każdy ma prawo do swojego osądu, mniej lub bardziej obiektywnego.
I na tym rzecz polega :spoko:
[color=#000000][/color]
Kostek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 310
Rejestracja: 17 lut 2013, o 21:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: AT PRO...

Post autor: Kostek »

To jest moje zdanie, a to wasze. Skomplikowane to może dla ciebie... . Swoje zdanie na temat tego gówna mam nic tego nie zmieni. Jak nie zrozumiałeś tego co napisałem to daj sobie spokój i nie mecz główki, bo cię jeszcze za boli
Shelton
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:49
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: Shelton »

Inaczej AT PRO nie jest skomplikowany, ale tak jak pisałem każdy sprzęt wymaga 100 godzin osłuchania i obsługi, jak nie spełnisz tego warunku, to marne szanse na ogarnięcie czy obiektywną opinię.
Awatar użytkownika
łolter
Porucznik
Porucznik
Posty: 505
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 11:54
Województwo: Wybierz

Re: AT PRO...

Post autor: łolter »

Kostek pisze:To jest moje zdanie, a to wasze. Skomplikowane to może dla ciebie... . Swoje zdanie na temat tego gówna mam nic tego nie zmieni. Jak nie zrozumiałeś tego co napisałem to daj sobie spokój i nie mecz główki, bo cię jeszcze za boli
Najpierw pomyśl,a następnie pisz.Taka dobra rada :pokręcony:
[color=#000000][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Garrett”