Garret AT Gold

Wykrywacze metali marki Garrett
ODPOWIEDZ
Damian2020
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2022, o 12:53
Województwo: Wybierz

Garret AT Gold

Post autor: Damian2020 »

Witam jestem nowy na forum jak i nowy w temacie . Możecie mi powiedzieć czy na wykrywanie samorodków złota wystarczy mi ten garret at gold ?? I co mnie interesuje na stronach z tym produktem piszą że ma on zasięg 25cm + no mi chodzi głównie o nawet dwa metry więc jak to się ma do tego ? Sorry za może banalne pytanie ale naprawdę nie mam pojęcia z. Góry wam bardzo dziękuję :ściska:
Łopatolog
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1158
Rejestracja: 24 mar 2013, o 06:52
Województwo: Wybierz
Has thanked: 49 times
Been thanked: 13 times

Re: Garret AT Gold

Post autor: Łopatolog »

Witaj.garret at gold nie miałem .Ale w tej krainie raczej samorodków nie ma.Może w Złotoryji. :piwko: W australii używają innnego wykrywacza do gold :diabełek: A o 2 metrach możesz zapomnieć .Samorodki są zazwyczaj małe ,więc jak ma je wykrywacz namierzyć? :diabełek: :piwko:
These users thanked the author Łopatolog for the post (total 2):
Waclawsaper83
Rating: 11.11%
Awatar użytkownika
saper83
SPEC
SPEC
Posty: 1170
Rejestracja: 30 paź 2012, o 18:47
Województwo: Wybierz
Has thanked: 63 times
Been thanked: 31 times

Re: Garret AT Gold

Post autor: saper83 »

Kolego Damian2020 bardzo rzadko się udzielam na forum , ale czytając to co napisałeś to aż nie mogłem się powstrzymać żeby coś napisać.
Po pierwsze to w naszej ojczyźnie, tak jak napisał Lopatolog nie ma samorodków. Jeśli już chcesz się zacząć bawić w szukanie złota to najpierw poczytaj sporo w necie i w książkach gdzie i jakie są w Polsce pokłady złota,jak się je pozyskuje a dopiero 3 razy zastanów się jak Ty będziesz to złoto pozyskiwał.
Z tego co napisałeś to wnioskuje że oglądałeś programy jak to w Australii poszukują samorodków. Więc pewnie widziałeś że nikt tam wykrywaczem metalu nie trafiał samorodków na głębokości 2 metrów. A jak byś się dobrze przyjrzał jakimi wykrywaczami oni szukają i poczytał w necie o parametrach tych wykrywaczy to byś zobaczył , że z At goldem to te wykrywacze mają bardzo niewiele wspólnego. Poza tym gdybyś użył wyobraźni chociaż trochę to byś wiedział że skoro zwykłymi wykrywaczami metalu nie da się namierzyć przedmiotów które leżą na głębokości 2 metrów ( chyba że byłby to może czołg), to jak Ty chcesz namierzyć samorodek złota który może być wielkości powiedzmy że jabłka. Chociaż aż takie duże samorodki to rzadkość..
Ja rozumiem że każdy początkujący chce dopytać o pewne kwestie co do wyboru wykrywacza, ale myślę że warto zadać sobie trochę trudu żeby samemu w necie poszukać informacji . Tym bardziej że informacji na temat detektorów jest bardzo dużo...
These users thanked the author saper83 for the post (total 2):
Festungregmaglipt
Rating: 11.11%
Damian2020
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2022, o 12:53
Województwo: Wybierz

Re: Garret AT Gold

Post autor: Damian2020 »

Masakra dałem pytanie i oczekiwałem odpowiedzi dostałem <#@$%$> epopeję co jest w Polsce a co nie :) pozdro byku siedź dalej w tej zaszczepionej Europie i pomagaj Ukrainie haha pozdro z normalnych ziem :)
Awatar użytkownika
regmaglipt
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 32
Rejestracja: 18 lip 2021, o 14:38
Województwo: Brak
Imię: Miszcz
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Re: Garret AT Gold

Post autor: regmaglipt »

Czego kolego nie rozumiesz? Posiedź i poczytaj o tym jak działają wykrywacze, ich zasięg jest zależny od wielu czynników między innymi od wielkości poszukiwanego obiektu, jak będzie to samorodek wielkości łebka od gwoździa to może trafisz go na 2-3cm. Co do dwóch metrów to ci kolega saper wyjaśnił. Najlepiej kup wyżej wymieniony wykrywacz weź jakieś małe zapięcie od kolczyka i testuj.
_______________________________
The Devil is in the details :diabełek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Garrett”