Po drodze.

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Catadero
Forumowy reporter
Forumowy reporter
Posty: 1668
Rejestracja: 29 paź 2012, o 09:35
Województwo: Wybierz
Has thanked: 114 times
Been thanked: 352 times

Po drodze.

Post autor: Catadero »

Jadąc po orzechy (nie zwykłe bo włoskie, prosto z drzewa :) ) zjechałem ciut-ciut z trasy i zajrzałem do kumpla od motocykli (nie od zwykłych tylko nie dość, że starych to jeszcze angielskich :) ).
Nie widzieliśmy się dobre 10 lat :bezradny:
I tu pełny zaskok. Widok witającego mnie wylewnie młodego buldoga, którego zapędy do oślinienia mi sznurówek przyhamował dopiero widok aparatu (ciekawski chyba jeszcze nigdy czegoś takiego nie widział :-D )
DSCF5499.JPG
zdecydowanie przebił widok garażu/warsztatu.
Po pierwsze-Triumph Silent Scout in the best condition[/i]. Motocykl, na którym ja także przejechałem wiele kilometrów (mil?) teraz wyglądał jak milion dolarów.
DSCF5500.JPG
Ciekawostka. Na zdjęciach z epoki i w instrukcji obsługi (kiedyś ściągniętej z Nowej Zelandii :spoko: ) zamek skrzynki narzędziowej wygląda właśnie tak.
dscf 5505.JPG
Okazało się, że jestem w posiadaniu starej angielskiej walizki, w której zamknięcia są identyczne jak w Triumph'ie. Bez żalu poświęciłem walizkę dla motocykla. Teraz drugi zamek trafi do drugiego motocykla :spoko:
Na stole drugi Triumph, który z pewnością będzie dopiero wyglądał jak ten poprzedni.
DSCF5501.JPG
DSCF5502.JPG
I kolejny "anglik" w odbudowie, w tej chwili prezentujący się jako "sama-rama". Zakupiony w Szwajcarii Ariel dwa lata przejeździł po polskich drogach a mój kolega jest dopiero trzecim właścicielem w historii tego egzemplarza :!: Teraz czas nadszedł by Ariel nie tylko jeździł ale i wyglądał.
DSCF5503.JPG
Wszystkie motocykle są klasy 500 ccm i wyprodukowane zostały w latach trzydziestych ub. wieku.

C.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
These users thanked the author Catadero for the post (total 3):
Łopatologmariusz_w4Wredny Borsuk
Rating: 16.67%
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Po drodze.

Post autor: yukon »

piekne sprzety :piwko:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
morgan
SIERZANT
SIERZANT
Posty: 145
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 12:05
Województwo: Podkarpackie

Re: Po drodze.

Post autor: morgan »

:spoko: :spoko: :spoko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”