Miał w domu naboje. Może trafić do więzienia na 8 lat - 6 sztuk amunicji różnego rodzaju

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lenk
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 289
Rejestracja: 4 kwie 2019, o 20:29
Województwo: Podkarpackie
Lokalizacja: Galicja

Miał w domu naboje. Może trafić do więzienia na 8 lat - 6 sztuk amunicji różnego rodzaju

Post autor: Lenk »

Awatar użytkownika
Waclaw
Moderator
Moderator
Posty: 3352
Rejestracja: 27 gru 2015, o 13:58
Województwo: Małopolskie
Imię: Wacław

Re: Miał w domu naboje. Może trafić do więzienia na 8 lat - 6 sztuk amunicji różnego rodzaju

Post autor: Waclaw »

Ja tu widzę cztery naboje i dwie łuski z niezbitą spłonką. Chociaż mogę się mylić zdjęcie nie ostre. Czyli może trafić na 5,3 lat za kratki. :dusi: :brecht: :mur: I od razu nasuwa się pytanie , który "życzliwy" :evil: doniósł na niego.
"Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił" :sad:
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Miał w domu naboje. Może trafić do więzienia na 8 lat - 6 sztuk amunicji różnego rodzaju

Post autor: yukon »

Masakra,wsadza takiego chlopa miedzy recydywe i po chlopie,juz tam bedzie wracal,wiezienie gowno resocjalizuje,jedynie wciaga w gorsze bagno...
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Łopatolog
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1154
Rejestracja: 24 mar 2013, o 06:52
Województwo: Wybierz

Re: Miał w domu naboje. Może trafić do więzienia na 8 lat - 6 sztuk amunicji różnego rodzaju

Post autor: Łopatolog »

Mój znajomy dostał 2 lata zawiasów za 2 pełne naboje( pamiątka z wojska) :hmm: ale kilka lat temu. szukali czegos innego, a że te stały na półce to .Efekt był . Ale jak z działem przyjechał pod blok to był luz :-D Faktycznie straszny bandzior :brecht: strach się bać. dostanie zawiasy na bank.
Awatar użytkownika
MrProper
Podpułkownik
Podpułkownik
Posty: 957
Rejestracja: 4 paź 2013, o 20:45
Województwo: Wybierz

Re: Miał w domu naboje. Może trafić do więzienia na 8 lat - 6 sztuk amunicji różnego rodzaju

Post autor: MrProper »

Do uwalenia, kwestia argumentów.
Teknetics delta 4000+ Detech 13" Ultimate && Garrett At Pro International
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”