Gajewo. Po pijanemu chcieli przewiercić pocisk.

Nasza pasja w prasie, literaturze, filmach...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chudybyk1
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 121
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 18:45
Województwo: Śląskie

Gajewo. Po pijanemu chcieli przewiercić pocisk.

Post autor: chudybyk1 »

Gajewo. Po pijanemu chcieli przewiercić pocisk.Jednemu urwało dłoń
Dramatyczny incydent w Gajewie koło Giżycka. Czterech pijanych mężczyzn próbowało przewiercić pocisk z czasów II wojny światowej. Doszło do wybuchu.
Czterech mężczyzn w wieku od 34 do 44 lat próbowało przewiercić pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Doszło do eksplozji. Dwóch z nich odniosło poważne obrażenia. 40-latek, który trzymał wiertarkę, stracił dłoń. 44-latek, który stał obok, został odłamkami ciężko ranny w brzuch i klatkę piersiową.
https://wiadomosci.wp.pl/gajewo-po-pija ... 942359169a
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
saper83
SPEC
SPEC
Posty: 1185
Rejestracja: 30 paź 2012, o 18:47
Województwo: Wybierz

Re: Gajewo. Po pijanemu chcieli przewiercić pocisk.

Post autor: saper83 »

Na tyle co się pisze o imbecyliźmie, głupocie to nadal trafiają się jeszcze bezmózgi na tym świecie. ...
Awatar użytkownika
morgan
SIERZANT
SIERZANT
Posty: 145
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 12:05
Województwo: Podkarpackie

Re: Gajewo. Po pijanemu chcieli przewiercić pocisk.

Post autor: morgan »

Głupich nie sieją... sami rosną :pokręcony:
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie
Has thanked: 189 times
Been thanked: 57 times

Re: Gajewo. Po pijanemu chcieli przewiercić pocisk.

Post autor: DEX »

no ja powiem ze to chyba nawet nie rośnie to są imbecyle do potęgi N.tyle ze przez takich baranów nasze środowisko jest postrzegane jak jest.mam nadzieje ze może jeszcze paru wyleci w kosmos i środowisko się oczyści z idiotyzmu i braku odpowiedzialnych ludzi.szkoda tylko ze mało kto wspomina o dobrych stronach naszej pasji,ale chyba już tak jest na świecie ze tylko złe zachowanie daje rozgłos i możliwość bycia na topie. Zauważcie ze nikt nie pisze ze pan/pani X pomógł kilku ludziom ale pisze się ze pan/pani Y wystrzelali polowe szkoły lub u nas się wysadzili.ludzie jak hieny żerują na cudzym nieszczęściu,nie wspominają dobrych uczynków tylko złe,
These users thanked the author DEX for the post:
Dario74
Rating: 5.56%
ODPOWIEDZ

Wróć do „Media i literatura”