Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Wykrywacze metali marki XP Deus
ODPOWIEDZ
pata
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2018, o 00:53
Województwo: Wybierz

Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: pata »

Posiadam Deus lite v3,2 od kilku dni.
Mam wielką prośbę o informację jakie są fabryczne nastawy programów. Oczywiście chodzi o te, których nie mogę sczytać ze słuchawek. Wprawdzie na słuchawkach niewiele mogę poustawiać ale ta wiedza zdecydowanie pomoże mi zrozumieć zależności i lepiej modyfikować sprzęt.
Ps. Może ktoś z Was, kto ma panel i chciałby mi pomóc wgrać mocne programy mieszka niedaleko Sandomierza, Ostrowca Św. Opatowa, Starachowic, Stalowej Woli :piwko:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: explokera »

Wszystko co masz do zrozumienia masz w słuchawkach więc wiedza o ustawieniach z panela na nic Ci się nie przyda.
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
pata
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2018, o 00:53
Województwo: Wybierz

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: pata »

Odpowiedź aż miło ;)
Sądzę, że wielu osobom się przydadzą takie informacje przy modyfikowaniu programów. Osobiście chciałbym wiedzieć, które programy mają podkręcone poszczególne parametry, by to właśnie na nich eksperymentować.
Mycha
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 83
Rejestracja: 16 lis 2012, o 10:07
Województwo: Wybierz

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: Mycha »

Instrukcję chyba dostałeś? Są tam fabryczne nastawy wszystkich programów. Jeśli instrukcji nie masz to ściągnij że strony.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: explokera »

pata pisze:
4 lis 2018, o 15:36
Odpowiedź aż miło ;)
Sądzę, że wielu osobom się przydadzą takie informacje przy modyfikowaniu programów. Osobiście chciałbym wiedzieć, które programy mają podkręcone poszczególne parametry, by to właśnie na nich eksperymentować.
Jeśli Cię nie stać na panel to zapomnij o eksperymentach.
Na samych słuchawkach możesz ustawić wszystkie nastawy na MAX i to tyle z eksperymentów :-D
Radzę zbierać do świnki grubszą kasę albo czekać na litość Św.Mikołaja ,który podrzuci Ci pod choinkę prezent z panelem w środku :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
pata
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2018, o 00:53
Województwo: Wybierz

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: pata »

:diabełek:
Ale różne częstotliwości można zapodać, poziom gruntu, dyskryminację. Znając pozostałe dane można spróbować podebrać polecane programy z innych tematów na forum.
Wiem że to sporo roboty więc tym bardziej prośba do wszystkich posiadających obecnie deusa z panelem o merytoryczną odpowiedź :piwko:
xawi29
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2017, o 16:08
Województwo: Zachodniopomorskie

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: xawi29 »

Jesli nie masz panelu to szystkie zmiany ktore zrobisz i tak nie zostana zapisane po wylaczeniu sluchawek i zresetuja sie od ustaien fabrycznych. jesli chcesz miec mozliosc wiekszej ingerencji programy to panel to podstaa lub znalesc kogos z okolicy kto ma panel i najpier grac sobie wersje 5.2 ktorej masz wiekszo mozliwosc nasta programow z poziomu sluchawek. W tej chwili nic trawlego nie zrobisz z poziomu sluchawek....
ACE250->AT PRO +NEL Tornado-> Obecnie: Deus RC 11" + Alter 71 28 DD +23CC + Garrett Pro-pointer.
Mycha
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 83
Rejestracja: 16 lis 2012, o 10:07
Województwo: Wybierz

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: Mycha »

Jeszcze raz powtarzam. Wszystko jest w instrukcji.
http://xpmetaldetectors.com/telechargem ... 5_2018.pdf
Od strony 42.
damiano
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: damiano »

Możesz też odesłać słuchawki i sondę do dystrybutora i wgra ci nowy soft.
pata
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 paź 2018, o 00:53
Województwo: Wybierz

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: pata »

Mycha - dzięki. :zgoda: :spoko: :piwko:
saper473
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2018, o 11:50
Województwo: Opolskie

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: saper473 »

Witam.Posiadam cewke z innym softem aniezeli w sluchawkach propsze mi powiedziec jak i gdzie to mozna zrobic zaznaczam ze jestem nowicjuszem jezeli chodzi o xp deus
Awatar użytkownika
mlody1975
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 161
Rejestracja: 1 mar 2017, o 15:58
Województwo: Lubelskie
Imię: andrzej

Re: Programy fabryczne- zaprogramowane wartości

Post autor: mlody1975 »

xawi29 pisze:
4 lis 2018, o 23:21
Jesli nie masz panelu to szystkie zmiany ktore zrobisz i tak nie zostana zapisane po wylaczeniu sluchawek i zresetuja sie od ustaien fabrycznych. jesli chcesz miec mozliosc wiekszej ingerencji programy to panel to podstaa lub znalesc kogos z okolicy kto ma panel i najpier grac sobie wersje 5.2 ktorej masz wiekszo mozliwosc nasta programow z poziomu sluchawek. W tej chwili nic trawlego nie zrobisz z poziomu sluchawek....
Tu akurat wystarczy zmodyfikować program przytrzymać parę sekund przycisk + i program się zapisuje jako 11-ty i tak dalej a usuwa się przyciskiem -
Oczywiście z samymi słuchawkami i program zostaje po wyłączeniu i ponownym włączeniu, inna sprawa że z tymi funkcjami w samych słuchawkach to nie poszalejesz
Nie wiem jak w nowych wersjach ale podobno dozucili trochę funkcji do słuchawek :pozdro:
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”