Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Wykrywacze metali marki XP Deus
ODPOWIEDZ
Mycha
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 83
Rejestracja: 16 lis 2012, o 10:07
Województwo: Wybierz

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: Mycha »

Na pierwszym ekranie aktualizacji napisane, że słuchawki i cewka muszą być naładowane. Moje słuchawki z połową baterii się nie aktualizowały.
Na drugim ekranie od cewki wyraźnie napisane i narysowane, że cewka MA BYĆ podłączona do ładowarki. No chyba że mam inną aktualizację niż wy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
PLutoNick
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 36
Rejestracja: 26 maja 2018, o 20:27
Województwo: Dolnośląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: PLutoNick »

Robiłem z białą tak kolega powyżej napisał ale i tak cewka nie chciała się zaktualizować...
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: dropek »

Białe cewki HF nie wymagają aktualizacji do wersji 5.1, są najnormalniej pomijane podczas aktualizacji i jest to normalne.
A co do naładowania poszczególnych elementów podczas aktualizacji.. od pewnego momentu XP w oprogramowaniu aktualizacyjnym wymaga by na czas aktualizacji cewek podłączać je do ładowarki z prostej przyczyny. Podczas programowania procesora zapotrzebowanie na energię znacznie wzrasta i jeśli nie będzie dostatecznie dużo tej energii podczas aktualizacji w skrajnych przypadkach może dojść do uszkodzenia elektroniki (efekt: zatrzymanie procesu aktualizacji w trakcie zapisywania programu w chipie, cewka trup).
PLutoNick
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 36
Rejestracja: 26 maja 2018, o 20:27
Województwo: Dolnośląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: PLutoNick »

Według mnie wolno się łączy z biała... sprawdziłem z moja czarna 11 i jest dużo szybciej ... nie mam pojęcia dlaczego tak jest poza tym dosyc stabilnie w terenie raz mi się zawiesił przy przejściu na MI6 ... pochodzę zobaczę jak dalej będzie się zachowywał nowy soft
PLutoNick
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 36
Rejestracja: 26 maja 2018, o 20:27
Województwo: Dolnośląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: PLutoNick »

Soft 5.1 totalne dno ... badziewie jakich małych.
Dzisiaj postanowiłem pochodzic dwie godzinki. Po godzinie chodzenia szał pal panel zaczął się wieszać tracić połączenie z cewka słuchawki WS5 tez gubily cewke przy zmianie na MI6 musiałem wszystko od nowa włączać. Tragedia ten Soft nie nadaje się do pracy z biała cewka. Wróciłem do 4.1 i zero problemu z połączeniem. Dla mnie 5.1 to szajs i tyle.
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: Yarek vel KIM »

A mi umarła wczoraj biała cewka (8-mio miesięczna). Zero kontaktu. Najprawdopodobniej aku. Jestem ciekawy czy to ma coś wspólnego z 5.1 czy po prostu tak się złożyło.
Awatar użytkownika
dropek
Moderator
Moderator
Posty: 155
Rejestracja: 20 lis 2014, o 03:46
Województwo: Brak

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: dropek »

Yarek vel KIM pisze:A mi umarła wczoraj biała cewka (8-mio miesięczna). Zero kontaktu. Najprawdopodobniej aku. Jestem ciekawy czy to ma coś wspólnego z 5.1 czy po prostu tak się złożyło.
Istnieje szansa, że "padł" (się przerwał) kabel, który wychodzi z cewki do akumulatorka. Często składasz sztucę do cewki tak aby narażać kabelek na wyginanie?

PLutoNick pisze:Soft 5.1 totalne dno ... badziewie jakich małych.
Dzisiaj postanowiłem pochodzic dwie godzinki. Po godzinie chodzenia szał pal panel zaczął się wieszać tracić połączenie z cewka słuchawki WS5 tez gubily cewke przy zmianie na MI6 musiałem wszystko od nowa włączać. Tragedia ten Soft nie nadaje się do pracy z biała cewka. Wróciłem do 4.1 i zero problemu z połączeniem. Dla mnie 5.1 to szajs i tyle
Na jakiej cewce takie problemy?
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: Yarek vel KIM »

Nie jest wyginany wcale.
PLutoNick
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 36
Rejestracja: 26 maja 2018, o 20:27
Województwo: Dolnośląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: PLutoNick »

Cewka 9hf
Mycha
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 83
Rejestracja: 16 lis 2012, o 10:07
Województwo: Wybierz

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: Mycha »


PLutoNick pisze:Soft 5.1 totalne dno ... badziewie jakich małych.
...
Dla mnie 5.1 to szajs i tyle.
A mnie się chodzi z nowym softem super. Ani razu nie było zawiechy (przy 4.0 też nie miałem, przy 4.1 też nie) stabilność poprawna, szybkość łączenie i powrotu z MI-6 rewelacja. Tak jak w poprzednich 2 wydaniach powoli przechodzi na słuchawki po wyłączeniu panela, ale i tak robi to szybciej niż 4.0.
Ja jestem na TAK.

Dodam tylko że mam czarną 11
PLutoNick
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 36
Rejestracja: 26 maja 2018, o 20:27
Województwo: Dolnośląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: PLutoNick »

U mnie z czarną 11 też nie ma problemu wszystko działa jak trzeba ale z biała 9hf to porażka... nie da się na tym chodzić po godzinie wszystko się wiesz za każdym przejściem na MI6 zawiesza się panel lub słuchawki czasami oboje na raz gubi cewke panel jak się to wyłączy to ja widzą słuchawki które po 5min też się wieszają... więc dla mnie to porażka... jest może ktoś kto używa białych cewek i może się wypowiedzieć jak u niego działa....?
PLutoNick
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 36
Rejestracja: 26 maja 2018, o 20:27
Województwo: Dolnośląskie

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: PLutoNick »

Nikogo nie ma co posiada biała cewke ....???
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: fiszer5 »

Posiadam białą. U mnie wszystko gra jak trzeba. Problemem jest pointer mi6. Dawno temu już pisałem że to przerost formy nad treścią. Miałem mi6 jako jeden z pierwszych. Po testach wrócił do sklepu. Co ważne przy zmianie softu trzeba mieć pełne akumulatorki inaczej może paść ten w cewce.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: yukon »

Mowisz ze taki badziew ten pointer?wlasnie go mialem kupic...
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Nowości w Xp Deus, cewki x35 i update v5.0.

Post autor: fiszer5 »

Kup sobie lepiej marchewkę z którą o niebo mniej problemów
ODPOWIEDZ

Wróć do „XP Deus”