Edukacyjny darmowy projekt od podstaw budowy i projektowania wykrywacza VLF - diy , stm32

Samoróbki i pomysły na własne wykrywacze
ODPOWIEDZ
aothunterpl
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Województwo: Wybierz

Edukacyjny darmowy projekt od podstaw budowy i projektowania wykrywacza VLF - diy , stm32

Post autor: aothunterpl » 27 lis 2018, o 00:46

Witam po wielkiej przerwie na innym forum , czas na reaktywację projektu "budowy wykrywacza DIY - od podstaw"

Tym razem projekt będzie prowadzony przez pewnego konstruktora wykrywaczy , który myślę sporo wie w tej dziedzinie.

Wykrywacz będzie projektowany w oparciu o procek stm32 , tak więc będzie ciekawie również od strony programistycznej.

Tak więc chętnych zapraszam pod ten link YT , aby wyrazić zainteresowanie projektem.

https://www.youtube.com/watch?v=MlqxqUfC-qc&t=0s

Gdyż od ilości osób zależy czy autor zdecyduje się ruszyć.

Projekt ma być darmowy , edukacyjny , wspólna realizacja z widzami - uczestnikami.

Potem będzie możliwość zakupu kitów (zapewne gotowe pcb , polutowane pcb, sondy itp)
Lub zrobić sobie samemu wszystko.

Pozdrawiam

(ps. nie jestem realizatorem projektu jedynie chcę puścić info po forach aby coś z tego ruszyło w walorach edukacyjnych)
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.

Re: Edukacyjny darmowy projekt od podstaw budowy i projektowania wykrywacza VLF - diy , stm32

Post autor: explokera » 27 lis 2018, o 09:49

Jeśli to urzadzenie będzie podobne do jego ostatniego tworu to nie znajdzie się nikt kto będzie potrafił ustawić ten nowy sprzęt ,już nie wspomnę o strojeniu do gruntu. :)
Już po tym filmie widać że mało kto będzie potrafił cokolwiek zrozumieć jak to ma działać. :brecht:
Wystarczy popatrzeć na jego "super" wykrywacz URD
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
slawek153
Major
Major
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Edukacyjny darmowy projekt od podstaw budowy i projektowania wykrywacza VLF - diy , stm32

Post autor: slawek153 » 27 lis 2018, o 09:54

Tutaj gotowy projekt innego autorstwa...https://repo.pw.edu.pl/docstore/downloa ... ik_pdi.pdf
aothunterpl
PLUTONOWY
PLUTONOWY

Post autor: aothunterpl » 27 lis 2018, o 13:31

Widzę że sobie naskrobał nieźle bo na kilku forach to samo (na elektrodzie tez już jest znany).

Oczywiście nie neguje tego i nic mi do tego i powinien inaczej wyjść z tej sytuacji.

Wiem, że wiedzę ma , ale co z tego wyjdzie nie wiem ,
.. no nic pasuje z reklamą tego projektu albo samo się nakręci , albo nic z tego nie będzie.

Prace w poście powyżej znam.

Pozdrawiam
Marguz2
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Województwo: Lubelskie

Post autor: Marguz2 » 28 lis 2018, o 19:51

To ja z innej beczki - nie bezpośrednio o temacie, znacie bliżej lub dalej tego Pana MrTaktyk znajomek wysłał kilka miesięcy sprzęt do naprawy (garetta) i co miesiąc dostaje maila, że za tydzień przyjdą części i odeśle
Awatar użytkownika
Roch68
CHORAZY
CHORAZY

Post autor: Roch68 » 4 gru 2018, o 12:43

No tak kolega Taktyk nie jest wzorem do naśladowania i nie wiem co z tego projektu bedzie , ale każdy kto nie chce niech omja ten wątek z daleka. - ja jestem za każdemu z nas można by coś wytknąć.
No i słusznie Roch Rocha spłodził ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samoróbki i patenty”