Drobnicowiec

Rady użytkowników forum
Awatar użytkownika
rakieta
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy
Województwo: Wybierz

Re: Drobnicowiec

Post autor: rakieta » 16 mar 2018, o 22:37

W fisherach generacji F75 nie ma takich problemów
W4P ; Pe-i ; VLF ; Smętek ; c.scope - 990 XD , 1220 R, 1220 XD ; Fisher F75, F75 LTD.
Awatar użytkownika
propranolol
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Województwo: Śląskie

Post autor: propranolol » 19 mar 2018, o 10:44

Hej.Obejrzałem wiele sprzętów i wybrałem takie typy :
MINELAB X-TERRA705 10,5DD7,5kHz
RUTUS Argo NE
Fisher F75 sonda 11'' DD
Teknetics T2 Classic 11 DD
Mam pytanie co wybrać ? Może kolega Generał explokera wypowie się na temat RUTUSA Argo NE bo widzę że jest wielkim znawcą Rutusów na rżysku też :)
Na Alledrogo widziałem taki o to sprzęt jakiejś mi nie znanej firmy:
http://allegro.pl/makro-wykrywacz-metal ... 60043.html
Bardzo proszę o doradę :) Ma być prawie doskonały na monety itp.....
To znaczy tak niewiele, prawie nic
W półmroku, monety błysk
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.

Post autor: explokera » 19 mar 2018, o 12:38

Skoro chcesz żebym się wypowiedział ;)
OK :)
Chodzi Ci o drobny kolor,prostotę i skuteczność jak wnioskuję więc z tej palety pozostają :Terresa,Argo,F75
W dzisiejszych czasach zasięgi i skuteczność są w zasadzie zbliżone cudów nie będzie ale ważny jest serwis i dostęp do części zamiennych a tu wygrywa Rutus.
Może wydaje się to śmieszne ale widząc ile osób sprzedaje wykrywacze uszkodzone bo ich naprawa się nie opłaca jest potwierdzeniem.

Swoją drogą skoro sprzęt ma być prawie doskonały na monety to może jakiś używany Deus w rozsądnej cenie nie od zdziercy ,który kupił sprzęt za 2500 po starej cenie a teraz używkę chce sprzedać za 3000 a od normalnego człowieka?
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
NIKT1313
Porucznik
Porucznik
Województwo: Brak

Post autor: NIKT1313 » 19 mar 2018, o 12:57

Ja tylko dodam że F75 to praktycznie to samo co T2 - elektronika ta sama , ta sama częstotliwość,te same cewki - nieco inne sterowanie i LCD reszta jest ta sama.
Awatar użytkownika
slawek153
Kapitan
Kapitan
Imię: Sławek

Post autor: slawek153 » 19 mar 2018, o 13:55

Propranolol bierz Rutusa, świetny sprzęt i dobry serwis. A będziesz pan zadowolony.
Awatar użytkownika
propranolol
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Województwo: Śląskie

Post autor: propranolol » 19 mar 2018, o 14:38

explokera pisze:
19 mar 2018, o 12:38
Skoro chcesz żebym się wypowiedział ;)
OK :)
Chodzi Ci o drobny kolor,prostotę i skuteczność jak wnioskuję więc z tej palety pozostają :Terresa,Argo,F75
W dzisiejszych czasach zasięgi i skuteczność są w zasadzie zbliżone cudów nie będzie ale ważny jest serwis i dostęp do części zamiennych a tu wygrywa Rutus.
Może wydaje się to śmieszne ale widząc ile osób sprzedaje wykrywacze uszkodzone bo ich naprawa się nie opłaca jest potwierdzeniem.

Swoją drogą skoro sprzęt ma być prawie doskonały na monety to może jakiś używany Deus w rozsądnej cenie nie od zdziercy ,który kupił sprzęt za 2500 po starej cenie a teraz używkę chce sprzedać za 3000 a od normalnego człowieka?
Deus pewnie super sprzęt ale nie chcę używanego a nowy to wiadomo, ale stale myślę o Rutusie NE bo już miałem Proximę i Argo V3 i wiem na co je stać :diabełek: .Powiedzcie mi jaka jest różnica między Argo NE a Argo V3 ale tak dokładnie nie że jest ładniejszy czy lżejszy tylko czułość, szybkość, zasięg...itp Na pewno znajdą się specjaliści od Rutusów :piwko: i coś mi podpowiedzą.
To znaczy tak niewiele, prawie nic
W półmroku, monety błysk
Awatar użytkownika
rakieta
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Post autor: rakieta » 19 mar 2018, o 21:10

Bierz F75 nóweksa a kiedyś dokupisz cewkę detech DD 15" i poprawisz najlepsze miejscówki jakie miałeś na 11" w oryginale.
Masz nawet możliwość rat przez allegro.
Były też po 2200.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7120882201
Napisz na priv gdzie mieszkasz może się strzelimy to testa sobie zrobisz.
W4P ; Pe-i ; VLF ; Smętek ; c.scope - 990 XD , 1220 R, 1220 XD ; Fisher F75, F75 LTD.
pawoyt
Szeregowy
Szeregowy
Województwo: Pomorskie

Post autor: pawoyt » 15 maja 2018, o 20:03

Ja przesiadłem sie z rutusa optimy na golden mask 5 z cewką 9",mam go 2 lata i uważam że jest lepszy od rutusa,prosty w obsłudze i intuicyjny,dzwięki do ogarnięcia w ciągu jednego wyjścia,informacja na wyświetlaczu VDI to dopiero super sprawa,separacja na poziomie deusa,a nawet lepsza,można ten model kupić już za 1500 zł,lanca teleskopowa z włukna węglowego,posiada oryginalne słuchawki bezprzewodowe,jestem zadowolony,jak miałbym przeliczyć znajdki na kasę to już mi się dawno zwrócił,mój kolega ma do sprzedania,gwarancja jescze 3 lata na elektronikę,jak by co,bo kupił nowszy model
Awatar użytkownika
PINGWIN
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Post autor: PINGWIN » 15 maja 2018, o 20:08

pawoyt, nieźle zamieściłes ogłoszenie, ale do tego jest inny dział.jak na 1 post to poleciales hamsko
"Śmierć żołnierza jest święta,
Łamie nakaz nienawiści.
Przyjaciel i wróg, już wolni od ran
Są warci tej samej miłości i chwały"
K. Lipiński
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Imię: A.
Has thanked: 126 times
Been thanked: 322 times

Post autor: explokera » 15 maja 2018, o 20:09

pawoyt pisze:
15 maja 2018, o 20:03
Ja przesiadłem sie z rutusa optimy na golden mask 5 z cewką 9",mam go 2 lata i uważam że jest lepszy od rutusa,prosty w obsłudze i intuicyjny,dzwięki do ogarnięcia w ciągu jednego wyjścia,informacja na wyświetlaczu VDI to dopiero super sprawa,separacja na poziomie deusa,a nawet lepsza,można ten model kupić już za 1500 zł,lanca teleskopowa z włukna węglowego,posiada oryginalne słuchawki bezprzewodowe,jestem zadowolony,jak miałbym przeliczyć znajdki na kasę to już mi się dawno zwrócił,mój kolega ma do sprzedania,gwarancja jescze 3 lata na elektronikę,jak by co,bo kupił nowszy model
No jebnę ze śmiechu :brecht: :brecht: :brecht:
Reklama jak się patrzy :brecht: :brecht: :brecht:
Jeszcze z tydzień będę leżał na dywanie i się śmiał :brecht: :brecht: :brecht:
Najlepsze jest to "mój kolega ma do sprzedania" :brecht: :brecht: :brecht:
These users thanked the author explokera for the post (total 2):
propranololalun
Rating: 12.5%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: yukon » 17 maja 2018, o 18:57

Pawoyt,sorry ale nie wolno publicznie wklejac czyjegos pw. Nawet gdyby ta osoba miala zamiar zrobic zamach na papieza :D
Takie sprawy zalatwiajcie sobie miedzy soba,my sie w taki bajzel nie mieszamy i nikt sie nie bedzie bawil w sedziego czy adwokata ktorejs ze stron.
Mam nadzieje ze to rozumiesz :piwko:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze rady”