"Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Na koniec panowie kto nie chce niech nie wierzy i koniec tematu, nie zaśmiecajmy forum.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Już dosłownie na koniec z dedykacją dla Igły znalazłem taki filmik, bardzo stary soft, starsza wersja Quasara Arm, 1 grosz i 30cm. ( 32 to już ledwo widoczne piski ) https://youtu.be/wS73m44S4e4 na 5 gr. zasięg jeszcze sporo poszedłby do góry.
U mnie jest najnowszy soft, nowa wersja Quasara arm Rev.06 i 5gr. + części z najwyższej półki, ja z kosztami podczas montażu się nie liczyłem.
Awatar użytkownika
Igła
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 403
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 21:02
Województwo: Brak

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: Igła »

:brawo: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht: :brecht:

DOBRE :brecht: a pod małym paluchem w zgięciu plomba ołowiana :brecht: :brecht:
Na vimeo chyba bezpiecznie można coś zapodać. Quasar jest fajnym wykrywaczem jak za tą kase ale mydlenie że ma super osiągi to bzdura, nawet na najlepszych częściach, czy w UA czy w PL są dobrzy fachowcy w tym temacie jak i bublaże, a w podzespoły i tak wszyscy zaopatrują się z jednej fabryki z chin :brecht:
Nie chcesz to nic nie udowadniaj, po prostu piszesz bzdury ze swoimi zasięgami i tyle. Przez takie pisanie tylko napalasz żółtodziobów,że się zaopatrzyli w super wykrywacz, wychodzi taki w pole a tu nagle czuje się jak zaklinacz kobry z fujarką :brecht: :brecht:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

A może miał wypadkek i ma w kościach druty aluminiowe, serio.Dobra bo to się robi z tego Dziecinada.
Awatar użytkownika
janosik 73
MLODSZY CHORAZY
MLODSZY CHORAZY
Posty: 238
Rejestracja: 3 lis 2017, o 13:52
Województwo: Brak
Lokalizacja: EU

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: janosik 73 »

szukam do kolekcji "graty" starego Kluczborka (Kreuzburg O/S)
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: tisio »

Gość ma same " unikaty " :brecht:
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: naziir »

slawek153 pisze:
29 mar 2019, o 22:03
Ja piszę to co wiem i nic na to nie poradzę, kto nie wierzy to już jego problem, osobiście nie ma zamiarów nikomu nic udowadniać bo jak pisałem powyżej nic z tego nie mam. A piszę dlatego bo ktoś wydaje opinię tak jak kolega Nazir powyżej nie mając żadnej wiedzy na dany temat, tylko dlatego po prostu.
Mam pewną wiedzę, więc daruj sobie takie wypowiedzi, bo Twoje pachną mi z daleka trolowaniem na forum. Siejesz tylko ferment i bijesz piane bez powodu. Koledzy na forum mają racje, testy w powietrzu to cH u j nie testy. Weź sprzęt do ręki, dobrze przetestuj, przeprowadż je w ziemi i oświeć nas cudowną mocą ukrainskiego badziewia! :brecht: Gdyby były takie dobre nikt by nie biegał z tesoro, garretem czy att pro, a każdy z nas by posiadał ukraiński ''CUD''! :brecht: I nie mów że ktoś się nie zna, a Ty wiesz najlepiej, nie określaj innych, bo nie wiesz tego kto z nas ma jaką wiedze o wykrywkach, a w tym towarzystwie mogą być lepsi od Ciebie. I jeszcze jedna rzecz, mój nick to - naziir, a nie jak pisałeś - nazir. Troche uwagi i kultury przy pisaniu odpowiedzi :arge:
These users thanked the author naziir for the post (total 2):
explokeraKostek
Rating: 11.11%
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Acha teksty w powietrzu nic nie dają to idąc to drogą jeśli wykrywacz mający 2 cm. W powietrzu będzie miał na pewno 1 metr w glebie. Dziękuję cenna informacja.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: explokera »

slawek153 pisze:
31 mar 2019, o 18:49
Acha teksty w powietrzu nic nie dają to idąc to drogą jeśli wykrywacz mający 2 cm. W powietrzu będzie miał na pewno 1 metr w glebie. Dziękuję cenna informacja.

Półmetrowe zasięgi w powietrzu na groszówkę mogą się skończyć tym,że w gliniastym gruncie ten wykrywacz groszówki nie zobaczy z 10 centymetrów.
Bardzo często zdarza się ,że wykrywacze z gorszym zasięgiem w powietrzu są o wiele głębsze w gruncie.
No ale o tym wiedzą ci,którzy mają jakieś pojęcie o wykrywaczach a nie o jednym wynalazku zza Buga :)




Wracając do tematu głównego:

Brać bo dużo ich nie ma https://allegro.pl/oferta/dzialo-okreto ... 7775877179
These users thanked the author explokera for the post:
Kostek
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Kostek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 310
Rejestracja: 17 lut 2013, o 21:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: Kostek »

Miałem się nie wypowiadać na ten temat, ale nie wytrzymam. Miałem kiedyś styczność z cudownym sprzętem z ukraińskiej wsi-dupy. Dość znany na tym forum. Ile po nim pozbierałem zwykłym kitem Jabla to się w pale nie mieści.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Nazir kulturą na forum już nas oświeciłeś dodając post z szkatułką kilka postów powyżej. Z wykrywaczem jest tak że zrobiłem 3 Quasary Arm 2 rev. 05 i nowszy rev.06 który po zrobieniu okazał się badziewiem w stosunku do starszego modelu rev. 05 długo tak myślałem i miałem zamiar rev.06 sprzedać i jak by to kupił np. kolega Exploker lub ty to też stwierdzilibyście że to badziew. Przy strojeniu sondy okazało się że rev. 06 ma usterkę którą naprawiłem okazało się uszkodzenie stabilizatora 3.3V i uszkodzony wzmacniacz operacyjny. Po naprawie zasięg skoczył naprawdę dużo lepiej jak w starszym modelu rev.05.
Quasar Arm jest dość trudny w obsłudze, to też może powodować złe wyniki jak również źle wykonana sonda i kiepskie części montażowe.
Kupienie elektroniki gotowej, lub sondy uważam za wyrzucenie pieniędzy w błoto. Dobrze poskładany to inna bajka.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2019, o 19:44 przez slawek153, łącznie zmieniany 1 raz.
Kostek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 310
Rejestracja: 17 lut 2013, o 21:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: Kostek »

Koledzy i Koleżanki
Proponuję aby admin nasze posty przeniósł do odpowiedniego działu. Po moim poście z ukraińskim wykrywaczem zrobiło się zamieszanie w temacie. Może tak by nowy temat podtytułem "ukraiński szajs"?
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Ja proponuję zakończyć temat i tyle w każdym sprzęcie będą zwolennicy i przeciwnicy. Jednemu podoba się córka, a drugiemu matka. W samochodach też jeden pisze że to badziew, a drugi jeździ i się śmieje.
Awatar użytkownika
stomek
Pułkownik
Pułkownik
Posty: 1154
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 11:00
Województwo: Mazowieckie
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stolicy okolice
Has thanked: 129 times
Been thanked: 114 times

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: stomek »

Ja pozwolę sobie skomentować wasze dyskursy , Panowie gawędziarze teoretycy i praktycy ,może do qwy nędzy pokażecie jakie to super fanty wyciągacie swoimi wykrywaczami :dusi:
Jest taki dział na naszym wspaniałym forum :spoko:
These users thanked the author stomek for the post (total 2):
PilarzPCV
Rating: 11.11%
Wszystkie prezentowane przedmioty zostały znalezione podczas rodzinnych spacerów na giełdach i targach staroci ,nie zostały w żaden sposób namierzone oraz wydobyte za pomocą wykrywacza metali czy podobnych urządzeń.
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: naziir »

slawek153 pisze:
31 mar 2019, o 19:20
Nazir kulturą na forum już nas oświeciłeś dodając post z szkatułką kilka postów powyżej. Z wykrywaczem jest tak że zrobiłem 3 Quasary Arm 2 rev. 05 i nowszy rev.06 który po zrobieniu okazał się badziewiem w stosunku do starszego modelu rev. 05 długo tak myślałem i miałem zamiar rev.06 sprzedać i jak by to kupił np. kolega Exploker lub ty to też stwierdzilibyście że to badziew. Przy strojeniu sondy okazało się że rev. 06 ma usterkę którą naprawiłem okazało się uszkodzenie stabilizatora 3.3V i uszkodzony wzmacniacz operacyjny. Po naprawie zasięg skoczył naprawdę dużo lepiej jak w starszym modelu rev.05.
Quasar Arm jest dość trudny w obsłudze, to też może powodować złe wyniki jak również źle wykonana sonda i kiepskie części montażowe.
Kupienie elektroniki gotowej, lub sondy uważam za wyrzucenie pieniędzy w błoto. Dobrze poskładany to inna bajka.
A co ma piernik do wiatraka? To jest szkatułka do badziewiastego wykrywacza ze wschodu? A kulturą właśnie się kolego popisałeś pisząc dalej ''nazir'' choć zwracałem Ci uwage, że na forum nie ma takowego :brecht: Natomiast ja jestem ''naziir'', ale to pewnie dla Ciebie bez znaczenia, tak samo jak szanowanie innego zdania kolegów na forum niż Twoje własne. Jesteś zadufanym w sobie cwaniaczkiem, oczywiście ''najwybitniejszym'' znawcą wykrywaczy ze wschodu, i w tyłku masz zdanie innych użytkowników forum :pokręcony: Dziękuje, w tym temacie już nic nie napisze, bo z niektórymi nie warto dyskutować :dusi:
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”