Ach Ci bezdomni...

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rakieta
Major
Major
Posty: 888
Rejestracja: 27 wrz 2016, o 21:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: NL

Ach Ci bezdomni...

Post autor: rakieta »

marcin121
Kapitan
Kapitan
Posty: 786
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:01
Województwo: Wybierz

Re: Ach Ci bezdomni...

Post autor: marcin121 »

Nie martw sie u nas w okolicy proboszcz kościelny weaz z biskupem wydoili parafię na półtorej banki wszystko poszło na kościelnego ukrywa sie ponoc w klasztorze kuria kredyty spłaca
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: Ach Ci bezdomni...

Post autor: tisio »

A u mnie podobno ksiądz zrobił organiście dziecko, i żeby nie płacić alimentów ukradł z niedzielnej tacy 100 mln, kupił F-16, uciekł do Rosji i poprosił o azyl polityczny, bo w Polsce łamią demokrację :diabełek:A znając " poprawność polityczną " forum, zaraz mój post wyląduje w niebycie :brecht:
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Ach Ci bezdomni...

Post autor: yukon »

tisio pisze:
28 sie 2018, o 10:52
A u mnie podobno ksiądz zrobił organiście dziecko, i żeby nie płacić alimentów ukradł z niedzielnej tacy 100 mln, kupił F-16, uciekł do Rosji i poprosił o azyl polityczny, bo w Polsce łamią demokrację :diabełek:A znając " poprawność polityczną " forum, zaraz mój post wyląduje w niebycie :brecht:
Tos tera mnie rozbawil,az chyba to do kawalow przeniose :brecht:
To napisz nam jaka to forum ma poprawnosc polityczna?moze jakis kierunek mamy obrany PIS albo PO? :D
Akurat mamy wy...bane na polityke,strata czasu bo kto by nie rzadzil to dobrze nie bedzie i nigdy wszyscy nie beda zadowoleni,salomon i z pustego nie naleje,taka jest prawda.
To raczej ty placzesz nawet w kawalach ze cos jest niepoprawne, wiec kto tu narzuca swoja poprawnosc polityczna?
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”