Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Wykrywacze metali innych marek
ODPOWIEDZ
tommygun1939
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2012, o 20:38
Województwo: Wybierz

Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: tommygun1939 »

Witam.
Zamieszczam mały test chińskiego "wykrywacza" metali. Chyba większość z nas domyśla się dlaczego napisałem słowo "wykrywacza" w cudzysłowiu. ;) Test nie ma na celu żadnej antyreklamy. Został wykonany w celu podglądowym.Wykrywacz ustawiony był zgodnie z instrukcją obsługi. Wielu użytkowników zarzucało mi, że test przeprowadzony był w nieodpowiednich warunkach tj w pomieszczeniu, w którym występuje wiele zakłóceń. Od siebie dodam tylko tyle, że test wykonany z własnej ciekawości z dala od wszelkich źródeł zakłóceń wykazał identyczny zasięg na obiekty użyte do testu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5ICFbJ35EXE[/youtube]
Awatar użytkownika
Zolnierz1944
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 115
Rejestracja: 4 gru 2012, o 19:31
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Callies

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: Zolnierz1944 »

Ja na takim chińczyku swoje pierwsze sreberko trafiłem :)
Pozdrawiam!
mysz
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:03
Województwo: Wybierz

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: mysz »

ja miałem armand prospektor na początku dobrze chodził puzniej wył jak pies nie szło nic zrobic,ale dzięki niemu poznałem kolege który podarował mi xpmaxx i ten juz chodzi jak żyleta
Ertius
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2017, o 01:32
Województwo: Brak

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: Ertius »

Już lepiej wykrywacz dla dzieci z Bounty Hunter czy white's niż chinola, dobre wideo
Coinmaster Pro, Włochy - Marche
quanto777
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2017, o 14:24
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: quanto777 »

A ja na początku miałem dwa chińczyki. I nie żałuję - jednego za 50 zł, drugiego za 100 kupiłem. Ten drugi to był gc-1035, taki wypas chiński ;), groszówkę z 15-18 cm widział w powietrzu. I radichy było dużo, trochę PRL-ków wykopałem. Na początek fajne i niezłe. Dopiero potem kupiłem GM2 i zrobiłem quasara. Ale ogólnie - nie żałuję - pod warunkiem że kupicie tanio jak ja.
2 chińczyki > Jabel home made > Golden Mask 2 , quazar - ciągle z nim walczę, drugi dla kumpla w trakcie budowy
Awatar użytkownika
viwaldi
Porucznik
Porucznik
Posty: 624
Rejestracja: 13 sie 2014, o 10:44
Województwo: Wybierz

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: viwaldi »

Nie jest taki zly ;) Super sprzet na monetki lezace na wierzchu albo bardzo plytko zakopane helmy! Idealny plazowiec! Lekki. Maly. Nie trzeba skladac przy powrocie z plazy - miesci sie w kazdym koszu na smieci.
quanto777
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2017, o 14:24
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: quanto777 »

Wiesz, to wszystko zależy od budżetu i stopnia zainteresowania. Ja na początek miałem takie cudo. Nie wiedziałem czy spodoba mi się chodzenie z kijem. Po kilku wyjściach chciałem już coś lepszego. Ale gdybym od razu kupił sprzęt za 1 lub 2k zł i nie złapał bakcyla, to bym potem żałował. A tak, tanio kupiłem, jeszcze z zyskiem na olxie sprzedałem, dołożyłem i mam co mam.
2 chińczyki > Jabel home made > Golden Mask 2 , quazar - ciągle z nim walczę, drugi dla kumpla w trakcie budowy
quanto777
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2017, o 14:24
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: quanto777 »

Tylko jak już ktoś chce iść w "taniochę", to może nie aż tak bardzo - bo to z filmu ma żenujący zasięg :( - chinol chinolowi nie równy. Można kupić coś za 200-300 zł, bo to z filmu w auchan chyba kolo stówki widziałem.
2 chińczyki > Jabel home made > Golden Mask 2 , quazar - ciągle z nim walczę, drugi dla kumpla w trakcie budowy
Awatar użytkownika
viwaldi
Porucznik
Porucznik
Posty: 624
Rejestracja: 13 sie 2014, o 10:44
Województwo: Wybierz

Re: Test chińskiego "wykrywacza" metali.

Post autor: viwaldi »

@quanto777
Ja to rozumiem, ze zaczynajac nie warto ladowac duzej kasy w sprzet. I to nie tylko przy naszym hobby. Ale to co przedstawia soba sprzet z testow to parodia i porazka w jednym. Nawet absolutnie poczatkujacy nie powinni tego dotykac. To sie nawet nie nadaje na stelaz do wykrywek HM. Z jakiegos powodu trafiaja sie na olx sztuki po 30 - 50 zl ;)
Lata temu, jadac na wakacje nad morze, kupilem uzywke chinczyka zeby dzieciak polazil po plazy. Wyjety byl doslownie 1 raz i potem nikt na niego nawet nie spojrzal. Tez poszedl w ludzi za psie pieniadze aby tylko zniknal z oczu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”