Deteknix Quest Q20

Wykrywacze metali innych marek
ODPOWIEDZ
gumis333
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2016, o 18:31
Województwo: Łódzkie

Deteknix Quest Q20

Post autor: gumis333 »

Cześć Panie i Panowie. Mam pytanko takie małe do was a mianowicie czy ktoś może więcej się wypowiedzieć na temat wykrywacza Quest q20? Na necie niestety opinie użytkowników są cząstkowe i jest ich śladowa ilość ale może tu ktoś posiada lub posiadał ową wyrywkę i może się wypowiedzieć co i jak się przedstawia? Chce przejść z Garretta ace 150 właśnie na ten sprzęt i zastanawiam się czy dobrze zrobię. Bo wnika że to teoretycznie dobry sprzęt za dobre pieniądze. Pozdrawiam :)
Compan
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2019, o 19:04
Województwo: Wybierz

Re: Deteknix Quest Q20

Post autor: Compan »

Dołącze się do pytania- może jest już ktoś kto miał w łapkach x 5 x10 lub właśnie Q20? I coś wiecej na ten temat powie? Jak sie one mają do ace 250 czy fisher22?
Awatar użytkownika
Shadows
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 258
Rejestracja: 7 sty 2020, o 19:19
Województwo: Małopolskie
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Galicja

Re: Deteknix Quest Q20

Post autor: Shadows »

Widzę, że temat Questów to wiedza tajemna...

Też interesuje mnie temat modeli X5, X10 czy Q20. Porównując do budżetowych Garrettów 150, 250 czy odpowiedników Fishera F11 i F22 te Questy wypadają dużo lepiej, ale przede wszystkim ich konstrukcja jest nowocześniejsza.
Jako laika zastanawia mnie czy muszę kupować Q20, czy nie wystarczy mi X5 czy X10.
Poważnie nikt nic tu nie wie o tych amerykańcach?

https://deteknix.com.pl/wykrywacze-metali.html

Obrazek
...dead eyes, see no future...
Awatar użytkownika
Igła
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 403
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 21:02
Województwo: Brak

Re: Deteknix Quest Q20

Post autor: Igła »

Chyba nie ma szału , w cenie wyższych modeli można nabyć coś bardziej sprawdzonego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”