Warto to kupic?

Wykrywacze metali innych marek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Warto to kupic?

Post autor: DEX »

Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Warto to kupic?

Post autor: DEX »

Szwagier szuka jakiejs taniej wykrywki a to na nasze jakies 450zyta :bezradny: :hmm:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Warto to kupic?

Post autor: explokera »

Na naszym forum budują te wykrywacze z powodzeniem ,czemu chcesz dorabiać jakiegoś kacapa?????
These users thanked the author explokera for the post:
człowiekpiachu
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Warto to kupic?

Post autor: DEX »

ile by kosztowalo zrobienie tego u nas na forum bez stelaza?
ja sie nie znam na elektronice a szwagier wcale :(
NIKT1313
Major
Major
Posty: 857
Rejestracja: 18 maja 2016, o 09:14
Województwo: Brak
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Warto to kupic?

Post autor: NIKT1313 »

Żeby nie było że coś chcę sprzedać - robię antyreklamę czy coś krytykuje ale ... jak mogę podziele się moimi spostrzeżeniami. Jak chcesz coś za TAKIE pieniądze - to w Polsce nikt tego nie zrobi tak tanio - tyle to kosztuje mniej więcej PORZĄDNIE - podkreślam porządnie zrobiony sam blok z elektroniką. Czytaj dobre kondensatory nie chińskie podrobione półprzewodniki itp itd... Wiem bo składałem coś takiego sobie -porządny laminat - dobry wyświetlacz -same części bloku elektroniki to ok 200-250zł.- wiadomo jak się robi 100szt cena spada ale....Co do produkcji z za wschodniej granicy to jest jak z zamawianiem telefonu a z aliexpress - ten sam model możesz kupić za 200 , 500 i 800zł- w pierwszym przypadku to szkoda pisać w drugim klejone na gluta ale może będzie działać - dopiero ten trzeci jest w miarę ok :D. Wiem zaraz ktoś powie że kupił i jest ok -tak owszem ale zakładam że można mieć szczęście i trafić na w miare poprawnie złożony ale obserwuje fora UE i RU jakiś czas i wiem że przy tak niskich cenach to jakość jest ............taka sobie . Generalnie to na logikę sam stelaż czytaj rurki to ok 200zł a cewka? a elektronika ? a ładowanie ? aku? itp itd. Nie mówiąc o cewkach tu też koledzy mają kilka i można kupić z ''kopiejkami'' czy '' podkładkami'' w gratisie :D .

JESZCZE RAZ NAPISZE - nie jest moim celem zniechęcanie kogokolwiek- jak ktoś ma DOBRE ŹRÓDŁO i sprawdzonego ''budowacza'' z za wschodniej granicy i wie że w środku nie będzie gluta zamiast cyny to czemu nie za takie pieniądze to jest SUPER CENA!- ale jak pisałem trzeba mieć świadomość tego że można kupić coś co będzie zrobione tak sobie. Moim skromnym zdaniem taka logiczna cena za ten wykrywacz (poprawnie zrobiony) to mniej więcej cena za używane ace250- przy o niebo lepszych możliwościach - ale to MOJE SKROMNE ZDANIE.
These users thanked the author NIKT1313 for the post:
DEX
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
DEX
Porucznik
Porucznik
Posty: 709
Rejestracja: 31 paź 2015, o 14:13
Województwo: Pomorskie

Re: Warto to kupic?

Post autor: DEX »

ok dzięki za opinie.i klarowne naświetlenie sprawy :zgoda: :piwko:
michal9222
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 2 lut 2017, o 00:37
Województwo: Lubelskie

Re: Warto to kupic?

Post autor: michal9222 »

Też nie polecam tego. Miałem w ręku sprzęt tego producenta i nie które chińczyki lepiej wyglądają i pracują. Nie wiem, może też trafiłem na nieudany egzemplarz, ale nie zaryzykowałbym kupna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”