Golden Mask 5+

Wykrywacze metali innych marek
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie

Re: Golden Mask 5+

Post autor: MisterTwister »

Najnowsze filmy Michała - chłopak starał się obiektywnie ocenić Bułgara - mówi o jego plusach i minusach
https://www.youtube.com/watch?v=37l6KokxkHg
https://www.youtube.com/watch?v=T7TFWznBUtY&t=364s
https://www.youtube.com/watch?v=Wz07BDx4c68&t=41s
https://www.youtube.com/watch?v=1902pcK6Gqc&t=3s
Wersja Lite to jakieś 2200zł, wersja Full 2400zł - ciekawa alternatywa na rynku wykrywaczy.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Golden Mask 5+

Post autor: explokera »

MisterTwister pisze: ciekawa alternatywa na rynku wykrywaczy.
Dla kogo i w stosunku do czego?
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie

Re: Golden Mask 5+

Post autor: MisterTwister »

Dla każdego i dla wszystkich detektorów z półki cenowej do 2,5tys. zł i wyżej - bardzo atrakcyjny stosunek jakość/skuteczność/cena.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Golden Mask 5+

Post autor: explokera »

MisterTwister pisze:Dla każdego i dla wszystkich detektorów z półki cenowej do 2,5tys. zł i wyżej - bardzo atrakcyjny stosunek jakość/skuteczność/cena.
To się ubawiałem :brecht: :brecht: :brecht:
On ma gorsze audio niż zwykła Delata a głębokość dołków na poziomie 150
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie

Re: Golden Mask 5+

Post autor: MisterTwister »

Bez porównania lepsze niż Alter71 - mam porównanie obu - a Ty?
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Golden Mask 5+

Post autor: explokera »

Wyobraż sobie że ma porównanie :)
Widziałem z bliska co to bułgarskie g... jest warte,na jednym tych z filmów powyżej nawet jestem :-D
Sprzęt tak samo fajny jak bułgarskie dziewczyny stojące przy naszych drogach :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Golden Mask 5+

Post autor: MisterTwister »

No nic, muszę się powstrzymać od skomentowania Twojej wypowiedzi.
Dla pozostałych userów, którzy mają jakieś blade pojęcie o szczególnie bułgarskich analogach - skuteczność i tor audio (wyczuwalne niuanse, dźwiękowa identyfikacja wielkościowa) jest porównywalny do GM4 i CK. Dodatkowe funkcje jak PowerBox, Gain czy Threshold powodują, że ta skuteczność jest jeszcze większa w szczególnie trudnych warunkach terenowych. Łatwy, prosty i skuteczny. Nim żelastwa się nie kopie.
These users thanked the author MisterTwister for the post (total 2):
czajka711pawoyt
Rating: 11.11%
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie

Re: Golden Mask 5+

Post autor: MisterTwister »

Dzisiaj podjechałem na ciekawe pola i łąki, gdzie wcześniej wielokrotnie kopałem z Alterem i deusem - nad głową linia WN. Alterem na programach fabrycznych nie dało się tam kopać, deus radził sobie znacznie lepiej.
Po odpaleniu Bułgara totalna cisza, zero zakłóceń - nawet na wysokich nastawach i z włączonym PowerBox`em.
GM5+ idealnie nadaje się na mobilne wypady motocyklem czy rowerem - tam gdzie osobówką nie zdołamy dojechać. Na przejażdżki po okolicy i szukanie nowych miejscówek zabieram Bułgara - deusa zostawiam na specjalistyczne poszukiwania - brodzenie w wodzie albo do poszukiwań głębokiej militarki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie

Re: Golden Mask 5+

Post autor: MisterTwister »

Wczoraj doszedł do mnie zestaw bezprzewodowy Z-Lynk Garrett`a.
Z moim GM5+ współpracuje bezproblemowo. Nie ma żadnego przesterowania dźwięku, jest on czysty i wyraźny - bardzo zbliżony do jakości słuchawek kablowych. "Kaczka" na żelazo ma ładne brzmienie, nie przytłumione, wysoki ton na kolor również ładnie brzmi. W sygnałach złożonych wyczuwalne przebicie na żelazo. Wiele zależy od jakości użytych słuchawek kablowych - a w zasadzie od ich pasma przenoszenia.
Mam wrażenie, że odbiornik będzie współpracował poprawnie ze słuchawkami o każdej impedancji, tak jest zoptymalizowany. Zestaw bez wątpienia będzie współpracował z każdym innym detektorem. Długo szukałem jakiejś alternatywy dla fabrycznych słuchawek bezprzewodowych - w końcu znalazłem.
PS
Nie wyczułem opóźnienia sygnału. Dzisiaj testy terenowe.
Kolega z którym będę kopał podepnie ten zestaw pod Altera71 - porównamy go z oryginalnym odbiornikiem rutusa, z którym jak wiemy bywają spore problemy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Golden Mask 5+

Post autor: yukon »

Jaka cena tego?dobrym rozwiazaniem jest tez Deteknix W3,tam juz masz sluchawki w komplecie,cos ala Deus,wygodne lekkie nie odcinaja cie od wrzeszczacego rolnika,i laga nie ma wcale,ladujesz z usb,maja nawet specjalnego Jacka do atpro.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
MisterTwister
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 97
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 16:00
Województwo: Śląskie
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: Golden Mask 5+

Post autor: MisterTwister »

Niestety przerabiałem ten zestaw - kupiłem online i na drugi dzień odesłałem. Jakość praktycznie zbliżona do tych które są dołączone do Golden Masków - czyli bardzo przeciętna - łagodnie mówiąc. Wymiana przetworników poprawia jakość, jednak to nadal nie to. Natomiast Z-Lynk Garrett`a oferują naprawdę dobrą jakość - porównywalną z jakością słuchawek kablowych. Podpinając kablowe słuchawki w gniazdo detektora albo pod odbiornik Z-Lynk dużej różnicy nie ma - przynajmniej ja na moich trzech słuchawkach ich nie dostrzegłem.
Kolega przez pół godzinki dzisiaj śmigał z tym zestawem na Alterze71 - był pod dużym wrażeniem jakości dźwięku. Nie odniosę się do porównań z oryginalnym odbiornikiem rutusa bo znowu nasz "forumowy celebryta" rozpęta burzę.
Cena Z-Lynk`a dla wielu jest zaporowa - nie ukrywam, że dla mnie także. Mi udało się jednak okazyjnie okupić fabrycznie nowy za 300zł - nie zastanawiałem się ani sekundy i absolutnie nie żałuję wydanej kasy. Tym bardziej, że podejdzie on do każdego innego detektora.
Ja od bardzo dawna szukałem dla siebie bezprzewodowego Świętego Grala - wreszcie znalazłem. Był czas że używałem TDK WR700 - i tamten zestaw oferował przyzwoitą jakość, lecz było wyczuwalne delikatne opóźnienie.
Jak ktoś zasmakuje niedoścignionej bezprzewodowości jaką oferuje deus - szczególnie przy WS5, to potem nie można już komfortowo chodzić na głośniku czy słuchawkach kablowych. Dla mnie czytelne audio to absolutna podstawa w każdym detektorze - i tym analogowym i tym cyfrowym. To właśnie zmysł słuchu dokonuje wstępnej preselekcji podczas detekcji.
These users thanked the author MisterTwister for the post:
yukon
Rating: 5.56%
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Golden Mask 5+

Post autor: yukon »

Dzieki za info mister,zawsze cenie sobie twoje uwagi,chyba kupie do altera ten zestawik.
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
polan23
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 23:19
Województwo: Wybierz

Re: Golden Mask 5+

Post autor: polan23 »

Cześć
Czy może ktoś mi powiedzieć jaką średnicę ma dolna sztyca w Golden Mask 5+?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”