Sonda 25cm SMĘTEK. Co w obudowie siedzi...

Wykrywacze metali innych marek
ODPOWIEDZ
methyl
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2014, o 16:43
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Sonda 25cm SMĘTEK. Co w obudowie siedzi...

Post autor: methyl »

Z racji tego że miałem możliwości i konieczność podejrzenia co i gdzie dokładnie siedzi w starszej sondzie 25cm od "SMĘTKA" to wklejam i Wam. Może nic w tym pasjonującego, nie godnego zakładania oddzielnego wątka, sonda jak sonda ale jak już jest foto to dam innym popatrzeć ;)

Jakby ktoś potrzebował zajrzeć bezinwazyjnie do sondy czy czegoś innego to pisać.

Obrazek

Obrazek

i trochę większy rozmiar:
http://images67.fotosik.pl/319/cb0ad9f31d8b9687.jpg

P.S.

Czy ktoś się orientuje czy występowały i czym się charakteryzowały starsze modele SMĘTKA, HS-1? HS-2??. Podejrzewam że mogę taki właśnie posiadać. Płytka i elementy są inne niż we współczesnym. Na płytce jest oznaczenie HS89. Obudowa i regulacje identyczne z małą różnicą, brak jest przełącznika M-A trybu automatyki gruntu ale mam wrażenie że lekka automatyka jest na stałe w nim zrobiona. Generalnie chodzi pięknie. Czułość przednia i co odmienne od tego co piszą inni o dyskryminacji w HS-3, w moim chodzi super. Można wycinać złomki i śmieci a zasięg na drobny kolor nie spada prawie.

Pozdrawiam
piter4893
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 cze 2015, o 06:52
Województwo: Lubuskie

Sonda 25cm SMĘTEK. Co w obudowie siedzi...

Post autor: piter4893 »

A może ma ktoś rozebrana 40 cewkę do hs3? Interesuje mnie ilość zwoi.Chcę sam wykonać taka cewkę. Mile widziany jakiś schemat. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”