Proxima 5.0

Wykrywacze metali marki Rutus
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
greggregorros
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2016, o 23:30
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Greg

Proxima 5.0

Post autor: greggregorros »

Witam czy wykrywaczem Rutus proxima 5.0 znajdę srebro i złoto czy nie bardzo ?
Rutus Proxima 5.0
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Proxima 5.0

Post autor: yukon »

Jak tylko bedziesz kopal kazdy sygnal to znajdziesz :-D
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
Festung
SPEC
SPEC
Posty: 1522
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:35
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Sátoraljaújhely

Re: Proxima 5.0

Post autor: Festung »

Nie on tylko czołgi znajduje.! Zadałeś głupie pytanie to głupio odpowiadam.Słyszałeś kiedyś o takim czymś jak google lub youtube?
Jeśli w tym linku nie znajdziesz odpowiedzi https://www.youtube.com/results?search_ ... a+ver.+5.0 to zapraszam tu http://odkrywca.pl/ na bank tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie/a.
Gdybym był cukierkiem jaki miałbym smak?
Byłbym twardym cukierkiem, innych opcji brak!
Dlaczego twardym skąd wybór taki?
One się wszystkim dają we znaki.
Stara szakala bajka.....
Awatar użytkownika
greggregorros
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2016, o 23:30
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Greg

Re: Proxima 5.0

Post autor: greggregorros »

Dzięki kolego za odp, pytam bo czytałem jeden post i ktoś napisał że proxima łańcuszków srebrnych i złotych nie zobaczy.
Rutus Proxima 5.0
Awatar użytkownika
Zwierz
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Posty: 188
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 21:32
Województwo: Mazowieckie
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Proxima 5.0

Post autor: Zwierz »

greggregorros pisze:Dzięki kolego za odp, pytam bo czytałem jeden post i ktoś napisał że proxima łańcuszków srebrnych i złotych nie zobaczy.
Straszne, ale jeszcze gorsze, że Deus podobno ma problem z widzeniem srebrnych monet ustawionych w słupku.

A tak serio, to ile tych złotych i srebrnych łańcuszków Kolego znajdziesz? Jeden przez 10 lat? Takimi bzdetami sobie nawet głowy nie zawracaj, bo nigdy nie znajdziesz wykrywacza dla siebie. Proxima, to bardzo dobry sprzęt.
These users thanked the author Zwierz for the post:
greggregorros
Rating: 5.56%
_____________________________
Mego dziadka piłą rżnęli,
Myśmy wszystko zapomnieli.
Mycha
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 83
Rejestracja: 16 lis 2012, o 10:07
Województwo: Wybierz

Re: Proxima 5.0

Post autor: Mycha »

Dobry ale nie do końca. Tam gdzie kanarek znajdował złoty mały kolczyk bez problemu - mój (były już i lepszy niż Proxa) Argo nawet nie pisnął. A co się napróbowałem w domu na biżuterii żonki to aż mi oczy wychodziły. Srebro łapie dobrze - każde. Ale złoto tylko duże, grube. No i oczywiście kółka z dziurką np. Obrączki i pierścionki. I to też dużo płyciej niż inny metal. Kolczyki, łańcuszki podejrzewam że wszystko zostało w ziemi i właśnie dlatego tych fantów się nigdy nie znajduje.
binis
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2013, o 18:31
Województwo: Wybierz

Re: Proxima 5.0

Post autor: binis »

Przychylam się do spostrzeżeń Mychy. Poszczególne wykrywki różnie reagują na te same fanty np: łańcuszki. Nie mam w tej chwili PI ale pamiętam że pod odpowiednim kątem nie widziało branzoletki. PI z jedną cewką. Temat jest ciekawy i warto by go założyć . Nie ma nic lepszego jak wymiana doświadczeń.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Proxima 5.0

Post autor: explokera »

Nawet chodząc ze Spectrą nie znajdziesz nic jeśli będziesz szukał tam gdzie nic nie ma a dodatkowo jeszcze nie będziesz potrafił jej obsługiwać i nie będziesz potrafił zrozumieć tego co ona do Ciebie "mówi"
Co do Proximy to srebrne łańcuszki widzi i to nawet na sporej głębokości jak na takie znalezisko.
Opowieści o słabych zasięgach Rutusa najczęściej wysnuwają ludzie ,którzy nie mają pojęcia o użytkowaniu tego sprzętu.
Mieli Rutusa okazał się za trudny do opanowania(sprzedali go po miesiącu) a teraz usprawiedliwiają swoją niewiedzę i brak cierpliwości opowieściami z małego palca.
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
binis
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2013, o 18:31
Województwo: Wybierz

Re: Proxima 5.0

Post autor: binis »

Jesteś fanem Rutusa i niech Ci się to chwali. Ja jednak chcę zasygnalizować problem. Uważam że nie ma sprzętu idealnego.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Proxima 5.0

Post autor: explokera »

Nie jestem fanem żadnego wykrywacza.
Po prostu jestem wytrwały i dociekliwy a to owocuje na wiele sposobów nie tylko możliwością chodzenia na maksymalnej fabrycznej czułości ale i własną wiedzą a nie zasłyszanymi mitami i bzdetami.
"Sygnalizowanie problemów" to nie jest dobry pomysł jeśli się nie ma o czymś pojęcia.
Rutusami wszelkiej maści znajdowałem srebrne łańcuszki a raz udało mi się znaleźć złoty sztyft od kolczyka więc nikt nie powie mi ,że one czegoś nie widzą.
To operator czegoś może nie "widzieć" a nie sprzęt.
These users thanked the author explokera for the post:
Zwierz
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rutus”