Proxima ver 1.1 na 3.1 i cewka DD

Wykrywacze metali marki Rutus
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blondyn26044
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 251
Rejestracja: 5 lip 2013, o 15:01
Województwo: Wybierz

Proxima ver 1.1 na 3.1 i cewka DD

Post autor: blondyn26044 »

Witam serdecznie, chciał bym zadać kilka pytać posiadaczom proximy odnośnie cewki DD i przeprogramowania.
Dzwoniłem do rutusa i przeprogramowanie z 1,1 na 3,1 kosztuje 250 zł w tym jest nowa sonda koncentryczna. Planuje kupić cewkę DD. Czy rzeczywiście np na poletkach proxima zrobi się stabilniejsza i będzie lepsza na kolor? "Guziki,monety"
W wersji 1,1 proxima na polach bardzo często daje jakieś fałszywe sygnały.. co kilka metrów popierduje nawet jak dyskryminacja jest wysoko ustawiona i czułość jest nisko, w lesie jest wszystko w porządku.
Posiada ktoś taką cewkę? Jakie odczuliście różnice po wymianie? Opłaca się robić taką operacje? Zmiana oprogramowania 250 zł + cewka 520.. Czy warto zainwestować 770 zł? Pozdrawiam
Kostek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 310
Rejestracja: 17 lut 2013, o 21:43
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Proxima ver 1.1 na 3.1 i cewka DD

Post autor: Kostek »

Ja bym wolał sprzedać i nową kupić.
Awatar użytkownika
blondyn26044
CHORAZY
CHORAZY
Posty: 251
Rejestracja: 5 lip 2013, o 15:01
Województwo: Wybierz

Re: Proxima ver 1.1 na 3.1 i cewka DD

Post autor: blondyn26044 »

Tak zrobiłem i kupiłem optime z dd29
kliper2
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2014, o 21:42
Województwo: Wybierz

Re: Proxima ver 1.1 na 3.1 i cewka DD

Post autor: kliper2 »

Ta ja własnie z ver 2.0 przeskoczyłem na 3.1 ? Rezutlat -dwie cewki cc rozgrzebane ( myslalem ze to wina cewki ,bo lekki dotyk przy sadzie i kukuładisco ) kupiłem trzecia 29 dd i co jak by troche lepiej ale dalej tańczy . Czułosc na 5 to warjatka przestaje. Same problemy z dziadem. Ale miał jakis czas ze bylo git (po wymianie całego kabla) Lecz nie długo trwała ta cisza . Nic serwis raz jeszcze płyńcie łzy moje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rutus”