ultima

Wykrywacze metali marki Rutus
Awatar użytkownika
viwaldi
Porucznik
Porucznik
Posty: 624
Rejestracja: 13 sie 2014, o 10:44
Województwo: Wybierz
Has thanked: 60 times
Been thanked: 123 times

Re: ultima

Post autor: viwaldi »

Igła pisze:
16 lut 2019, o 10:15
Rutus chyba jedyny modernizuje te swoje sprzęty...
I tak ma byc jezeli chce sie utrzymac na rynku. Firma MUSI sie rozwijac i to robi. Ma bardzo fajne sprzety, SUPER serwis... ale stelaz na dzisiejsze czasy to prehistoria. Na nasze, polskie, warunki ma byc kompaktory i umozliwiac przewoz piszczalki w plecaku.
slawek153 pisze:
16 lut 2019, o 10:15
Narzekacie na Rutusa, na jego kij...
Jak wyzej. Wykrywacze OK ale kijek do wymiany i to na juz.
slawek153 pisze:
16 lut 2019, o 09:15
Stelaż z monopoda jest super pomysłem, mam dwa wykrywacze na bazie monopoda, jest to szalenie wygodne i przyzwoicie wygląda.
Sam widzisz. Ani trudne. Ani kosztowne. A jaka wygoda :)
These users thanked the author viwaldi for the post (total 2):
slawek153Igła
Rating: 11.11%
Awatar użytkownika
Igła
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 403
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 21:02
Województwo: Brak

Re: ultima

Post autor: Igła »

slawek153 pisze:
16 lut 2019, o 10:48
Każdy ma swoje zdanie, ja jestem przeciwnikiem dużej sondy, najlepiej jak dla mnie pracuje się na sondzie 27 cm. Przechodząc miejscówki dużo sondą, myślałem że wszystko już wykopane, a poprawiając sondą 27 cm. O tej samej częstotliwości Więcej znalazłem jak dużo, teraz pytanie dlaczego???
Raczej nie ma szans żeby wszystko wyciągną z pola po jednym zwykłym przejściu, zawsze coś się uchowa, chyba że będziesz czesał działke jak cykliniarz parkiet tzn: prostopadle, równolegle i w poprzek. A jak zmienisz troche ustawienia, inny filtr czy moc dalej coś wpadnie :gitarzysta:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: ultima

Post autor: slawek153 »

Tak, ale w osiągach wyczuć można mały zysk względem zasięgu. Mam siedem sond od. Małych po duże do jednego wykrywacza i nie jestem zwolennikiem dużej sondy.
Awatar użytkownika
alun
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 212
Rejestracja: 11 sty 2018, o 13:25
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imię: Artur

Re: ultima

Post autor: alun »

Są wady i zalety dużej cewki miałem w F4 nela i mi sie lepiej chodziło niż z DD moze dla tego ze głównie pola mam no w las to sie nie nadawała
XP Deus daje rade :diabełek:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: ultima

Post autor: slawek153 »

Wracając do nokty, co ma zmiana cewki do zmiany nazwy wykrywacza???? Nokta nawet nie ma własnych pomysłów, obojętnie czy to inpakt, amfibio, kruzer ten sam tor pomiarowy skopiowany z innej firmy, taka Turecka myśl postępu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rutus”