tesoro eldorado wer. bzyka

Wykrywacze metali marki Tesoro
ODPOWIEDZ
fet2
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2012, o 11:24
Województwo: Wybierz

tesoro eldorado wer. bzyka

Post autor: fet2 »

mam problem z zasięgiem 1gr łapie z 17cm 5zl stare z 22cm pruski guzik średnicy 24mm z 20cm puszka po coli 50cm
dyskryminacja działa folie alu wycina na 4
feryt wycina ustawieniu bg na 5 ... generator chodzi tx 9.75khz 16vpp rx 10.35khz 0.6 vpp
układy scalone odbiornik tl081 podstawiałem inne bez zmian op07 ne5534 741 mam oscyloskop 2 kanały
przesunięcie fazowe dobre inne układy scalone w filtrze u5 lm358 u6 lf444 nie kombinowałem z u5 i z u6 prosiłbym o poradę kto ma praktykę w edku z tego co czytałem na forach to osiągi 1gr 24 26cm
Awatar użytkownika
loopess
Moderator
Moderator
Posty: 628
Rejestracja: 13 lis 2012, o 20:52
Województwo: Łódzkie
Imię: Michał
Lokalizacja: SAMO CENTRUM KRAJU

Re: Odp: tesoro eldorado wer. bzyka

Post autor: loopess »

To napisz jeszcze co tam masz za cewkę to będzie można coś poradzić
Wycinanie,frezowanie i grawerowanie cnc w materiałach drewnopochodnych tworzywach sztucznych oraz aluminium.
Grawerowanie oraz cięcie ploterem laserowym co2.
WWW.LOOP-TECH.PL
fet2
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2012, o 11:24
Województwo: Wybierz

Re: tesoro eldorado wer. bzyka

Post autor: fet2 »

cewka 27cm dd w wersji bzyka ekran był z foli aluminiowej ja zrobiłem ekranowanie cewek grafitem
n-77 jak był ekran z foli to zasięg był mniejszy np. stare 5zł widział z 15cm a teraz z 22cm pomiary
w powietrzu
fet2
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2012, o 11:24
Województwo: Wybierz

Re: tesoro eldorado wer. bzyka

Post autor: fet2 »

zaszły pewne zmiany byłem w terenie i zrobiłem testy 1gr 24cm stare 5zł 30cm 1zł prlu z aluminium
31cm w powietrzu czułość max wykrywacz trochę się wzbudzał zakopałem 1gr to ledwo widzi z 17cm
za uwarzyłem że regulacja gruntu nie działa włączam al metal i przy pompowaniu cewką niema momentu wyciszania piszą że ma wycinać ferryt na al metal czy na dyskryminacji mi wycina na dyskryminacji bg na5 jeśli ktoś walczył tym gruntem prosił bym o poradę jak były by potrzebne oscylogramy jakie są u mnie to dodam następnym razem dodam że przesunięcie fazowe tx a rx są małe podobnie jak all1m u mnie będzi 10....20 stopni rx jest za tx
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tesoro”