tesoro

Wykrywacze metali marki Tesoro
Awatar użytkownika
ab48
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 82
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:28
Województwo: Wybierz

tesoro

Post autor: ab48 »

żeby nie było, że amatorów tesoraków brak....otóż ja ma Cibolę i bardzo ja sobie chwalę. Dla początkującego amatora ten sprzęt jest the best!!
Awatar użytkownika
loopess
Moderator
Moderator
Posty: 628
Rejestracja: 13 lis 2012, o 20:52
Województwo: Łódzkie
Imię: Michał
Lokalizacja: SAMO CENTRUM KRAJU

Re: Odp: tesoro

Post autor: loopess »

ja mam edorado i te je sobie chwalę,a w zasadzie miło wspominam bo teraz mam whitesa idx,ale eldorado zostało w rezerwie na godzinę "w"
Wycinanie,frezowanie i grawerowanie cnc w materiałach drewnopochodnych tworzywach sztucznych oraz aluminium.
Grawerowanie oraz cięcie ploterem laserowym co2.
WWW.LOOP-TECH.PL
Awatar użytkownika
boratynka69
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Posty: 184
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:31
Województwo: Wybierz

Re: tesoro

Post autor: boratynka69 »

:peace:

Tylko tyle napisze :piwko:
http://www.youtube.com/watch?v=2XHk0VAv6UE
Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis
Awatar użytkownika
zenit
MLODSZY CHORAZY
MLODSZY CHORAZY
Posty: 242
Rejestracja: 25 mar 2013, o 20:26
Województwo: Wybierz

Re: tesoro

Post autor: zenit »

A ja będę marudził...brakuje mi potencjometru głośności.Wiem że najlepsze efekty są w słuchawkach ,ale ich nie znoszę, z kilku powodów,a już latem w szczególności.Tejona się nie pozbędę,muszę cierpieć :zły:
carpediem
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2013, o 16:42
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: lubuskie

Re: tesoro

Post autor: carpediem »

zawsze można głos dorobić, ja biegam z eldorado, nie zamieniam na nic innego, stabilny, dyskra chodzi, cewka 27DD dopasowana idealnie, elektronikę dopracowaliśmy do perfekcji. zasięgi nie mierzone ale dość ciekawe. kolorki wyskakują.
koziolllll1304
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 3 sty 2016, o 20:11
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Re: tesoro

Post autor: koziolllll1304 »

ja też posiadam cibole z cewką nell hunter Jest moć :) ale coraz bardziej zaczynam spoglądać w kierunku tejona może ktoś posiada i mugł by się wypowiedzieć na jego temat ??
Papi
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2015, o 16:33
Województwo: Wielkopolskie

Re: tesoro

Post autor: Papi »

Mam Tesoro Lobb ST, używam na przemian z innym wykrywaczem. Super separacja, bardzo fajnie ciągnie drobny kolor a możliwość zawieszenia elektroniki na pasku powoduje że można dłużej chodzić i dokładniej "czesać" teren.
gajwer
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2016, o 17:43
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Re: tesoro

Post autor: gajwer »

Posiadam DeLeona , mogę powiedzieć że jest bardzo dobry na drobnice, ma bardzo dobrą dyskryminacje a co do wyświetlacza to jest bo jest rzadko na niego spoglądam, zasięg ma niezły.
viking3131
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 lip 2016, o 05:14
Województwo: Zachodniopomorskie

Re: tesoro

Post autor: viking3131 »

Banialuki koledzy wypisujecie , czy ktoś z Was jest w stanie napisać coś na temat wykrywaczy tesoro konkretnego. Czyli takiego co dyskwalifikuje inne wykrywacze w porównaniu z tesoro. A może niema takich rzeczy? A może nie dorośliście do tego sprzętu ? Lub nie potraficie wykorzystać jego potencjału. Jeśli kogoś zainteresowałem swoją wypowiedzią i będzie miał jakieś pytania dotyczące tesoro A konkretnie tejona chętnie odpowiem . Oczywiście w miarę możliwości ponieważ nie co dzień odwiedzam forum. Moje kilkunastoletnie doświadczenie z tym sprzętem powinno wystarczyć.
pimadoddz
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2015, o 21:32
Województwo: Dolnośląskie

Re: tesoro

Post autor: pimadoddz »

zenit pisze:A ja będę marudził...brakuje mi potencjometru głośności.Wiem że najlepsze efekty są w słuchawkach ,ale ich nie znoszę, z kilku powodów,a już latem w szczególności.Tejona się nie pozbędę,muszę cierpieć :zły:
bdb słuchawki z regulacją głośności Pentagram małe nauszne.
pimadoddz
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2015, o 21:32
Województwo: Dolnośląskie

Re: tesoro

Post autor: pimadoddz »

Papi pisze:Mam Tesoro Lobb ST, używam na przemian z innym wykrywaczem. Super separacja, bardzo fajnie ciągnie drobny kolor a możliwość zawieszenia elektroniki na pasku powoduje że można dłużej chodzić i dokładniej "czesać" teren.
jakie nastawy proponujesz mam od niedawna lobo, szkoda że nie ma manualnego GB, posiadam cewkę koncentryczną 8cali i 8x9cali.
Awatar użytkownika
Bynak
MLODSZY CHORAZY
MLODSZY CHORAZY
Posty: 225
Rejestracja: 16 sty 2013, o 00:27
Województwo: Świętokrzyskie

Re: tesoro

Post autor: Bynak »

Witam.

Co prawda nie wiem ile wspólnego z oryginałem ma ten schemat:

Obrazek

ale ja tam widzę pod "złączem" TX wyprowadzenie na GB czyli zapewne w rzeczywistości jakiś PR na płycie głównej którego wystarczy zastąpić potkiem niemal identycznie jak w "Cebuli". Resztę improwizacji pozostawiam Twojej osobie.

:pozdro:
"Chcesz mieć wroga, zrób komuś przysługę" - Prawa Murphy'ego
Przeksplorator
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2015, o 11:43
Województwo: Wielkopolskie

Re: tesoro

Post autor: Przeksplorator »

witam, myślę o zakupie tejona, czy ktoś mógłby napisać coś więcej o tym sprzęcie?
Awatar użytkownika
Zeus
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 32
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 20:17
Województwo: Świętokrzyskie

Re: tesoro

Post autor: Zeus »

Miałem Tejona i dosyć mile wspominam.
Super dyskryminacja(podwójna),stabilny po dobrym dostrojeniu do gruntu,szybki,dobra separacja,głęboki na kolor.Jeden z najlepszych analogów.

Pozdrawiam :pozdro:
Przeksplorator
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2015, o 11:43
Województwo: Wielkopolskie

Re: tesoro

Post autor: Przeksplorator »

Sprzedałem koledze optimę z małą dd i zastanawiam się nad jakimś analogiem, nie przeszkadza mi brak wyświetlacza jeśli ktoś uważa to za wadę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tesoro”