Teknetics Digitek

Wykrywacze metali marki Teknetics
ODPOWIEDZ
kaktus
ST-KAPRAL
ST-KAPRAL
Posty: 67
Rejestracja: 31 gru 2012, o 10:17
Województwo: Lubelskie
Lokalizacja: Chełm

Teknetics Digitek

Post autor: kaktus »

Witam z sentymentu do Delty mojego kiedyś pierwszego cyfrowego wykrywacza chciałem kupić coś podobnego za nie wielkie pieniądze szukając trafiłem na Digitek niestety nic nie znalazłem na temat nawet na zagranicznych forach . Mając już ten sprzęt mogę go opisać może komuś ułatwi to w podjęcie decyzji.
Moje pierwsze wrażenia po paru wypadach sprzęt jest bardzo podobny w działaniu do Delty jak nie identyczny może być wolniejszy procesor ale nie jestem pewny ale wydajne mi się że sporadycznie potrafi się zamulić na ułamek sekundy . W teście z sondą detech 13" Delta vs Digitek air test na przypadkową monetę pomiary były identyczne z tym że delta miała prawie max czułości ale nie dało się jej wykorzystać do końca ze względu na zakłócenia Digitek zawsze chodzę na max . Dyskryminacja bardzo dobra nawet z 13" odczyt na 7" rewelacja na 13" lekko rozchwiany numeracja pozawala np. na plaży wyiskać 2 i 5 zł bez problemu stelaż nieco przykrótki przy moim 180 cm postanowiłem zrobić przedłużkę o parę cm ale na upartego da się chodzić .
Wady w moim egzemplarzu zdarza się popiskiwać czasami podczas unoszenia cewki przy mocno podmokłym gruncie lub po deszczu trzeba wtedy precyzyjnie sondę prowadzić . Podejrzewam że korekta balansu potencjometrem nastawnym pod wyświetlaczem by pomogła w Delcie nie miałem takich dolegliwości. Aby podłączyć inne cewki Teknetics trzeba zrobić przelotkę.
Ogólnie polecam ten sprzęt dla początkujących i nie tylko w cenie 700 zeta bezkonkurencyjny normalnie działająca wykrywka z przeznaczeniem dla dzieci.

Air Test https://www.youtube.com/watch?v=Kt1d2JFDvQI

Obrazek
Obrazek
Był : BFO, ALL1 M, Teknetics Delta, Omega, XLT,Teknetics Digitek 13"DD, Jest: Eldorado smd + Xpointer+ Quasar Arm+ Nokta Simplex,Deus 1,Legend, Deus 2, Nox700.
Ertius
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2017, o 01:32
Województwo: Brak

Re: Teknetics Digitek

Post autor: Ertius »

Różnica między nim a euroyek pro?
Coinmaster Pro, Włochy - Marche
ODPOWIEDZ

Wróć do „Teknetics”