x-terra 705

Wykrywacze metali marki Minelab
Awatar użytkownika
Dżulka
Generał Broni
Generał Broni
Posty: 2021
Rejestracja: 28 gru 2012, o 12:05
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: lubuskie

Re: x-terra 705

Post autor: Dżulka »

Muszę przyznać rację Koledze(powyżej) , sprzęt pomimo fajnego wyważenia ciągnie do przodu i po dwóch godzinach na polu robi się po prostu ciężki. W lesie warto zwiększyć czułość i korzystać z trybu prospecting. Choć buszowanie z tym kijem daje dużo przyjemności,to czasem właśnie w lesie (jak dla mnie)jest bardzo nieporęczny, co nie znaczy że zły :) coś za coś.
Generalnie mój ulubiony Rutusiarz, nie bardzo lubi chodzić teraz ze mną :)
:pozdro:
"Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie z zadartym nosem." Magdalena Samozwaniec.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: x-terra 705

Post autor: explokera »

Redmeer pisze:No to zamieniłeś sierierkę na kijek, bo żadne z Rutusów do X-terry 705 się nie może nawet przystawić :D X terra wcale nie jest też lekka.
Chętnie zobaczę Terreskę w akcji z Optimą :)
Będzie ubaw,a jeszcze większy jak Terrka będzie z Nelem.
Porównanie ceny do skuteczności :-D
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: x-terra 705

Post autor: Redmeer »

Ja niechętnie, wystarczy że trzymałem jeden z tych wykrywaczy miałem w rękach za długo, a jeden nie nazbyt krótko, by go nie polubić. We wszystkim co nie jest czystym kolorem w czystym terenie Optima idzie zbierać grzyby, jak każdy Rutus :)
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: x-terra 705

Post autor: explokera »

Redmeer pisze:Ja niechętnie, wystarczy że trzymałem jeden z tych wykrywaczy miałem w rękach za długo, a jeden nie nazbyt krótko, by go nie polubić. We wszystkim co nie jest czystym kolorem w czystym terenie Optima idzie zbierać grzyby, jak każdy Rutus :)
Powiedziałbym ,że takie doświadczenie raczej nie upoważnia do wysnuwania takich wniosków.
A swoją drogą ciekawe jest ,że im ktoś wydał więcej kasy na swój wykrywacz tym bardziej go chwali :)
Miałem Terrese i Explorera i śmiem twierdzić ,że są g... warte jak za takie pieniądze.
Wolę za połowę ich ceny mieć Rutka ;)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: x-terra 705

Post autor: Redmeer »

Cóż, z takimi fachowcami dyskutować nie będę, bo ani to nie jest miejsce, ani nie wyczuwam, że mamy o czym rozmawiać. Rutusa sprzedałem nieprzypadkowo (ale pewnie nie umiałem z nim chodzić :>).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Minelab”