garett 250

Wykrywacze metali marki Garrett
Awatar użytkownika
imperator
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1502
Rejestracja: 13 sty 2014, o 17:50
Województwo: Podkarpackie
Lokalizacja: Tbg

Re: garett 250

Post autor: imperator »

proszę obejrzeć to, i czekam na opinie :gitarzysta: http://www.youtube.com/watch?v=WO8oSE2TRAU
mustafa
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2014, o 21:01
Województwo: Mazowieckie

Re: garett 250

Post autor: mustafa »

Witam
Osobiście nie narzekam sprzęt na początek i do drobnicy dobry.
Posiadam od 5 lat w międzyczasie dokupiłem cewkę 11'DD po kupnie której przeszukane miejscówki odkryły 30% więcej znalezisk.
Generalnie w wersji podstawowej z cewką koncentryk 6'/9' jest męczarnią nawet na dyskrymi.
Myślę że wykrywacz ten pełnie swoich możliwości ujawnił by przy cewce coś około 15'DD
Ma ten wykrywacz parę upierdliwych wad tj.1.identyfikacja przedmiotu pod cewką gdy w rzeczywistości zalega lekko z boku-łatwo uszkodzić fant przy wkopie 2.przy przemiataniu cewką w terenie ma opóżnienie dżwiękowe nie zawsze nad znaleziskiem-można ominąć małe przedmioty
wszystkie te mankamenty występowały od nowości wykrywacza
Myślę że obecnie przy możliwościach cewek firmy NEL ten wykrywacz jest w stanie zaskoczyć.
Jeszcze jest ważna zaleta ogniwa łatwo dostępne jest ich zaledwie 4AA (chodzę na bateriach GP alkaline (za 6zł 4szt)starczają swobodnie na 20h łażenia w terenie co jest ekonomicznie pozytywne)
Jeśli chodzi o budowę jest w miarę ergonomiczna ,polecam zainwestować w osłonę cewki i elektroniki,na szczęście pojawiły się na rynku wzmocnione podłokietniki ( bo stare bez użebrowania w dużym % pękały)
Generalnie prosty sprzęt do opanowania ,w trakcie poszukiwań na pewne znaleziska człowiek się uczuli i nie będzie kopał
Pozdrawiam i polecam bo to dobry sprzęt na lata doinwestować na cewkę nel attack lub tornado no skrajnie big foot 15'/17' i full zadowolenia
Awatar użytkownika
marcin1323
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 80
Rejestracja: 13 gru 2014, o 20:40
Województwo: Mazowieckie
Imię: Marcin
Lokalizacja: mazowieckie

Re: garett 250

Post autor: marcin1323 »

Wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym co ace 250 to jest już przytnajmniej jeden sprzęcik, który go kasuje w ergonomii użytkowania, budowy i ceny - mówię o Tekneticsie Euroteku(630pln) i Euroteku Pro (850pln). Mnie kanarki odrzuciły PRZEDE WSZYSTKIM brakiem ID cyfrowego. Kolor to nie problem. To styl :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Garrett”