Nel Tornado DO At Pro

Wykrywacze metali marki Garrett
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1974
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:18
Województwo: Wybierz

Re: Nel Tornado DO At Pro

Post autor: wolfram »

Spoznione , ale zawsze ... ;) Koncowa opinia o zestwie . Z perspektywy czasu , oraz czasu jaki wydeptalem z ta cewka podtrzymuje to o czym wspominalem wczesniej . Sprzet jest bardziej stabilny ( na "zabojczej glebie " wierzga znacznie mniej ) , szerzej "widzi" i siega rowniez glebiej . Uspokoil sie na tyle , ze spadly odczyty , a takze dzwieki o kilka tonow i znow trzeba bylo sie na nowo ze sprzetem osluchac . Na co wiadomo potrzeba jednak troche czasu i energii , choc warto , zdecydowanie zapewniam :pozdro:
Slowo o "specyfikacji" . Minusem zestawu z duza cewka sa wiadomo , duze gabaryty i waga , a co za tym idzie nie jest to sprzet dla "biegaczy " ( takim byl AT z11DD) a raczej dla kopaczy spokojnego zeru ;) na nocne polowy, oraz ganianie po trudnym terenie ( las poszyty klujacym badziewiem itp) polecam jednak jedenastke . I nie ma sie co spinac: "Ja silny chlop to dam rade " , bo ja tez silny chop jestem i wiem , ze dluzsze trzepanie w w/w warunkach jest nieco bolesne i niejako mija sie z celem .
Szczegoly typu "instrukcja obslugi " ustawienia itd pozwole sobie pominac , bo to raz , ze nudne , dwa , kazdy ma wszak wlasne preferencje .
Jeszcze taka dygresja . W zwiazku z tym ze dolki zrobily sie glebsze i tym ze w zlych warunkach NEL jedak dalej przeklamuje pojawila sie potrzeba kupna pinpointera .Podobno rozwiazuje on te problemy doskonale :hmm: Jak jest naprawde :hmm: Zobaczymy ;) Za jakis tydzien powinienem dostac swoj , to przetestuje .
Mysle , ze to chyba juz wszystko . Jesli cos pominalem , lub sa jakies zapytania , to prosze ...
Jesli bede znal odpowiedz to sie nia podziele ;)
Wilki nie przejmują się tym co o nich sądzą barany...
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1974
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:18
Województwo: Wybierz

Re: Nel Tornado DO At Pro

Post autor: wolfram »

Jak pisalem , tak zrobilem . Pinpointer juz lezy w plecaku :peace: Problemem jest teraz brak czasu , po prostu nie mam go kiedy i jak wyprobowac . Wiec moze poki co poczytam opinie innych uzytkownikow o tym sprzecie ?
Wdzieczny bede za kazda ( rozsadna) opinie ... :hmm:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wilki nie przejmują się tym co o nich sądzą barany...
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10902
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: Nel Tornado DO At Pro

Post autor: yukon »

Zobaczysz sam jak ci sie to spodoba,ja kiedys sie smialem z takich wynalazkow,ale teraz bez tego nie wychodze nawet w teren,kopiesz dolek wsadzasz to do dziury jak nie brzeczy to kopiesz glebiej :brecht: ,bardzo pomocne w szukaniu malych przedmiotow,ile razy czlowiek naklol pod nosem szukajac jakiejs pierdoly przesiewajac ziemie,propointer eliminuje ta strate czasu,zwlaszcza jak sie chodzi z duza cewka to pomaga bardzo. Widzialem jak w potoku kolega wsadzil tego pointera do reklamowki i calego pod wode,oczywiscie reklamowka miala dziury :hihi: a mimo ze garrecik zamokl dziala dalej.
Czasem sie wzbudza i brzeczy co dwie sekundy,ale to kazdy z nich tak ma,trzeba go wtedy wylaczyc i wlaczyc,polecam dokupic do niego smycz,bo latwoo mozna go zgubic albo poprostu zapomniec o nim gdy sie wykopie jakiegos ciekawego fanta :jezdziec:
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1974
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:18
Województwo: Wybierz

Re: Nel Tornado DO At Pro

Post autor: wolfram »

No to juz wiem wszystko . Piszczy , wyciagac fanciora . Nie piszczy , kopac dalej :-D Smycz sam skonstruuje , a jak zabraknie pomyslow to wbije gwozdz i przywiaze sznurek :brecht:
A test :?: :hmm: Chyba polece hardkorem . Sasiad skosil pastwisko , wiec moze po zapadnieciu zmroku ... :grin:
Wilki nie przejmują się tym co o nich sądzą barany...
nightman22
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2014, o 19:12
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Re: Nel Tornado DO At Pro

Post autor: nightman22 »

witam, mam Garrtett at Golda i Cewkę nel Tornado, niestety problem z namierzeniem mam jak cholera zaczyna mnie to irytować:(( Zasięg faktycznie jest większy ale chyba wolałem bardziej komfortowo szukać na oryginalnej, jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie się zamienię na oryginalną cewkę do Golda z osłoną + 450zł dopłaty (mam nówkę w kartonie z osłona )
Awatar użytkownika
wolfram
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1974
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:18
Województwo: Wybierz

Re: Nel Tornado DO At Pro

Post autor: wolfram »

nightman22 pisze:witam, mam Garrtett at Golda i Cewkę nel Tornado, niestety problem z namierzeniem mam jak cholera zaczyna mnie to irytować:(( Zasięg faktycznie jest większy ale chyba wolałem bardziej komfortowo szukać na oryginalnej, jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie się zamienię na oryginalną cewkę do Golda z osłoną + 450zł dopłaty (mam nówkę w kartonie z osłona )
Przepraszam , ale czegos tu nie kojarze :bezradny: :bezradny: :bezradny: Cewki o ktorych wspominales , sa mniej wiecej porownywalne cenowo ( ok 600/700 pln ) a Ty chcesz za swoja jeszcze 450 pln extra :?: :?: :?: Ciekawe :detektyw:
Wilki nie przejmują się tym co o nich sądzą barany...
mariusz1972
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2014, o 16:38
Województwo: Wybierz

Re: Nel Tornado DO At Pro

Post autor: mariusz1972 »

Witam!

Skusiłem się na tą cewkę i jestem bardzo zadowolony .Cewka jest świetna ,bardzo głęboka,czuła ,stabilna i doskonale radzi sobie w zaśmieconym terenie ze względu na bardzo szybki czas reakcji choć wymaga to bardzo dobrego osłuchania sprzętu . Ciężar cewki jest do przyjęcia i po odpowiednik dopasowaniu wysięgnika do wzrostu można chodzić 4 godziny bez obawy o niedowład łokcia .
Pozdrawiam Mariusz.
Garrett At Pro Nel Hunter,Nel Sharpshooter,Nel Tornado ,Garrett Propointer.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Garrett”