Nowy sprzęt Garretta

Wykrywacze metali marki Garrett
Awatar użytkownika
mlody1975
ST-SIERZANT
ST-SIERZANT
Posty: 161
Rejestracja: 1 mar 2017, o 15:58
Województwo: Lubelskie
Imię: andrzej

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: mlody1975 »

Z At pro chodziłem ze dwa lata znajdowałem guziki, medaliki, miedziaki, sreberka itp itd
Z deusem chodzę rok znajduję guziki, medaliki, miedziaki, sreberka itp itd
Turasa miałem dwa miesiące i został kiedyś owiniety na drzewie(modelu nie będę pisał bo i tak już nie widzę go w sprzedaży czyli rynek go zweryfikował ) i poszło się ponad 2-tysie jeb. Ć :brecht:
Był też g-2, mega lekki, szybki ale :hmm: ubogi w dźwięki(kopię na słuch żadko patrzę na monitorki :diabełek:) nie za głęboki a nawet dość płytki,ale drobniutkie sreberka trzepał aż miło.
Były jeszcze kilka innych po drodze o których nie warto się rozpisywać a wracając do tematu
Gdyby at był lepiej wyważony został by u mnie na pewno na dluuugo. :pozdro:
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
Kruzerrr
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2018, o 14:55
Województwo: Mazowieckie

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: Kruzerrr »

mlody1975 pisze:
18 lip 2018, o 09:10
Gdyby at był lepiej wyważony został by u mnie na pewno na dluuugo. :pozdro:
Wyważenie, regulacja dźwięku oraz słuchawki z prostym kablem. Nigdy nie sprzedałbym. U mnie też mógłby spokojnie sobie zostać.

To, że Garrett daje ciała na linii innowacji to prawda. Brak mu super trybów, funkcji EUD.. i innych "bajerów ". Tylko, że to była jest i będzie kosiarka. I mając porównanie at do multikruzera to niestety ten drugi jest mizerny. Poza wyciszeniem żelazna, regulacja dzwieku nic nie zasluguje na uwage.

2 tony, gain 85, freq 14 - dupy nie urywa.
3 tony, gain 80-89, freq 14/19 - monetę z 10 cm (i tak mu zawyżyłem, max 6/7cm) moze zobaczy z dużym problemem. Tryb na śmieci. Ok tylko, ze jest to nieoplacalny tryb.
A deep... jak ktos chce nabawić się nerwicy to polecam. Nadaje sie tylko do lasu.

Ale nie bede sie powtarzać bo zaraz koledzy rozmówcy powiedza, ze wyrzucam swoje żale.
Awatar użytkownika
Yarek vel KIM
Moderator
Moderator
Posty: 2009
Rejestracja: 14 lis 2012, o 15:03
Województwo: Śląskie

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: Yarek vel KIM »

Ja zawsze powtarzam i dalej tak uważam, że i tak w każdym sprzęcie najważniejszy jest operator
damiano
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 325
Rejestracja: 14 kwie 2014, o 20:36
Województwo: Wybierz

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: damiano »

Mnie się wydaje że raczej kwestia szczęścia.
O dziwo w Garrett ach jest jakaś niespotykana moc... Kanarek potrafił młócić każdy najbardziej wypasiony sprzęt...
Aż dziw brał czasami...
xawi29
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 29 mar 2017, o 16:08
Województwo: Zachodniopomorskie

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: xawi29 »

Garretty to proste i skuteczne wykrywacze ale maja pewien mankamanet szczegolnie At pro jesli chodzice z nim dlugo co gdzinke sprawdzajcie sobie jak spada zasieg wraz zrozladowywaniem baterii... na 2 kreskach jest juz o 1/3 zasiegu miej... to plus beznadziejne wywazenie bylo powodem dlatego sie pozbylem tego sprzetu , chodz audio ma boskie wiesz co kopiesz bez patrzenia na ekran.
ACE250->AT PRO +NEL Tornado-> Obecnie: Deus RC 11" + Alter 71 28 DD +23CC + Garrett Pro-pointer.
Awatar użytkownika
cudawianki
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 323
Rejestracja: 29 gru 2016, o 22:22
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Piotrek

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: cudawianki »

Czasami dużo sprzętu a mało talentu.Wtedy mnożą się narzekania .Ja jestem za tym by dobrze nauczyć się jednego i jemu ufać.Wtedy są efekty czy to ta firma czy inna.A wady i zalety ma każdy
cuda-wianki
z ironią o rzeczach niezwykłych, nadzwyczajnych ale nierealnych lub nieosiągalnych; CUDA NA KIJU :-D
Kruzerrr
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2018, o 14:55
Województwo: Mazowieckie

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: Kruzerrr »

Talent do operowania Kruzerem? Każdy po pół litra na karku poradzilby sobie w operowaniu tym wykrywaczem. Żadnych umiejętności nie trzeba. Nie dla kogoś kto z wykrywami ma styczność dobre 6 lat. Audio tez jest intuicyjne. Można gdybac co jest w ziemi. Nawet po 3 wypadach wiedzialem w duzej wiekszosci co jest pod cewka.

Kruzer ma więcej funkcji niż atpro ale to nie zmienia faktu, ze jest banalny.
Awatar użytkownika
cudawianki
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 323
Rejestracja: 29 gru 2016, o 22:22
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Piotrek

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: cudawianki »

Pychy Ci nie brakuje. A czy talentu?To zweryfikuje gleba.
cuda-wianki
z ironią o rzeczach niezwykłych, nadzwyczajnych ale nierealnych lub nieosiągalnych; CUDA NA KIJU :-D
Kruzerrr
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2018, o 14:55
Województwo: Mazowieckie

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: Kruzerrr »

Rzeczywiście pycha. Bezpośrednio wyrażam zdanie na temat sprzętu. Nie obrazam waszych rodzin.
Przykre jest niestety to, ze tak duzo osob patrzy stereotypowo przez pryzmat "garretta". No cóż. Bawcie się swoimi wspanialymi patykami. Prawda jest taka ze kruzer to tureckie przereklamowane bedziewie, ktore niszczy AT/MAX.
Awatar użytkownika
cudawianki
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 323
Rejestracja: 29 gru 2016, o 22:22
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Piotrek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 27 times

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: cudawianki »

Nie wymieniłem nazwy sprzętu bo o konkretny mi nie chodzi.Wyraziłem swoją ogólną opinię na temat użytkowania wykrywacza.Denerwuje mnie twój zarozumialski ton.Więc teraz napiszę bezpośrednio do Ciebie choć może moderatorom się to nie spodoba.Choć byś sobie pierdolną złotego garreta to i tak nie unikniesz kopania polmosów.Jak ktoś pisze że po trzech wypadach wie co jest pod cewką to jak dla mnie jesteś bajkopisarz i h..a się znasz.
These users thanked the author cudawianki for the post (total 2):
mlody1975Yarek vel KIM
Rating: 11.11%
cuda-wianki
z ironią o rzeczach niezwykłych, nadzwyczajnych ale nierealnych lub nieosiągalnych; CUDA NA KIJU :-D
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: fiszer5 »

Kruzerrr pisze:
18 lip 2018, o 03:22
Zabawne. Tym bardziej, ze jestem obeznany w temacie Deusów, fisherów, delt, smętków i wynalazków. Nikogo nie mam zamiaru przepraszać za to co powiem ale rzeczywiście najlepiej przypiąć łatkę "garrettowca" i linczować, wyśmiewać.
Rzeczywiscie poziom trudności i zaawansowania w krugerze jest tak trudny, ze mam za soba nieprzespane noce (dla nieobeznanych - sarkazm). Olaboga! Ustawić częstotliwość, tryb, gain i przypompować... o zgrozo.
Niczym się nie różni od Atpro. Trzeba być upośledzonym, żeby po pierwszym dniu go odpowiednio nie "ustawić". I przestańcie wypisywać bzdury bo aż czytać się tego nie chce Panowie.
Tryb 3 tonowy nawet z gainen podbitym do 89 jest mizerny. Na śmietniku mój garrett z mała cewka dawał równie dobrze radę.
Deep generuje tyle dźwięków, ze obnizajac nawet znacznie gain można zwariować po 30 min. Moze nadaje sie do lasu z 5ka jako czestotliwosc ale nie na pole. Nawet na te czyste.
Reszta trybów- nic szczególnego. 4 tony no cóż, do odpowiedniego podłoża wiec wypowiadac się nie będę.

Zdania nie zmienie. Multi kruzer to cienizna jakich mało. Boli to, ze jest przereklamowany. Szkoda tylko, ze każdy zapatrzony w jego rzekomą szybkość, która bije wszystko co się rusza jest niestety w nim ślepo zakochany.

Ale... i tak powiecie, ze jestem garreciarzem i sie nie znam. Spoko, rozumiem. Nie musicie się zgadzać.

A kolegę fisher5 zapraszam do mnie na "poprawę". Jak sobie z kieszeni podrzucisz pod cewkę to moze i cos znajdziesz na tych poletkach :).
Skąd kolega jest? Jak z niedalekich okolic Warszawy to przyjmuję zaproszenie.
Ps. Znalezione fanty zostawię koledze by nie było nieporozumień.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: explokera »

Az musze to zobaczyc :)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
magier100
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 mar 2016, o 19:41
Województwo: Lubuskie

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: magier100 »

To jak z tym AT MAX warto? Mam dylemata cały czas między AT MAX a DEUS”em
fiszer5
Porucznik
Porucznik
Posty: 647
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:46
Województwo: Wybierz

Re: Nowy sprzęt Garretta

Post autor: fiszer5 »

Deus, mx sport lub Equinox
ODPOWIEDZ

Wróć do „Garrett”