White's Spectra VX3,V3i.

Wykrywacze metali marki Whites
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: White's Spectra VX3,V3i.

Post autor: yukon »

Dobry sprzecik,wiele ustawien,glebokosc dobrze pokazuje,ikonki obrazkowe sie tez przydaja,kolorowy wyswyswietlacz,sprzecik gleboki,jedyna wada to ze ciezki i latwo mozna urwac ten wielki ekran od stelaza.
3000 to.zalezy czy ma orginalne sluchwki bezprzewodowe,jak ze sluchawkami to super cena
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Demios
St. Szeregowy
St. Szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 25 gru 2015, o 15:30
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: "Daleko od domu"

Re: White's Spectra VX3,V3i.

Post autor: Demios »

No tak, nie napisałem co zawiera zestaw.
Słuchawki są, dwa akumulatory i plecak. Cewka oryginalna DD z pokrywą.
Waga wykrywacza to żaden problem, kilka dni temu mogłem ponosić zestaw Ctx z custome szelkami - świetna sprawa, normalnie zero wagi, wszystko na plecach i pasie się opiera jedynie ruch ręką (lewa,prawa). Niestety tylko do mniej więcej prostych powierzchni czyli większość UK :)
Z tego co przyecztaem dobrze jest się przesiąść na większą cewkę SEF. Niestety wiele osób woli nie używać cewek które nie są "V" certyfikowanymi.
Shelton
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:49
Województwo: Wybierz

Re: White's Spectra VX3,V3i.

Post autor: Shelton »

Przesiadłem się z Minelaba CTXa, mam Deusa XP, miałem Garretta AT PRO oraz Garreta ATXa... i jestem w szoku.... naprawdę fajne się z Whitsem pracuje, mimo, że nie jest to akurat analog jeśli chodzi o osiągi to trochę mu brakuje, ale wszystko jest intuicyjne i łatwe do ogarnięcia, a wizualizacja działa super.
Detex
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:43
Województwo: Wybierz

Re: White's Spectra VX3,V3i.

Post autor: Detex »

Mecze sie od jakiegos czasu ze white's vision v3, sprawia troche problemow. Przede wszytskim jest strasznie czula na zaklucenia, gdzie nie machne cewka to warjuje. Na szczescie w powietrzu najczesciej jest cisza wiec pewnie nie jest padnieta. Jaki macie dzwiek przy strojeniu do gruntu? W moim mx sporcie po kilku pompnieciach dzwiek niemal zupelnie cichnie, w spektrze jest caly czas ten sam jednostajny i buczacy. Nie mam nie pojawiaja sie cyfry wartosci strojenia gruntu, sa kreski. Czy to normalne?
Aha, gdzie znalezc instrukcje do jakiejkolwiek spectry po polsku?
Shelton
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:49
Województwo: Wybierz

Re: White's Spectra VX3,V3i.

Post autor: Shelton »

Po pierwsze, ustaw cewkę w powietrzu wyłącz TX BOOST, i ustaw RX gain. Jak na polu zdala od zakłóceń cewka nie pokaże Overload jest ok.

Jeśli chodzi o zakłócenia to tak ma być. Taki urok. Ja pracuje w pobliżu linii, ale musiałem się tego nauczyć. Zejdź z czułością RX Gain do momentu stabilnej pracy i używaj TX Boosta żeby rekompensować. Korzystaj z narzędzi typu Ground Probe żeby sprawdzać sygnał zwrotny z gruntu.
Detex
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2016, o 15:43
Województwo: Wybierz

Re: White's Spectra VX3,V3i.

Post autor: Detex »

Dziekuje! Jak uzywac Ground Probe? Jaki uzyskujesz dzwiek przy balansowaniu gruntu?
Shelton
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2013, o 20:49
Województwo: Wybierz

Re: White's Spectra VX3,V3i.

Post autor: Shelton »

Zależy od programu, który używasz. Ja chodzę tylko w Mixie. Ground Probe - opcja Senstivity and przycisk ZOOM. W przypadku Mixu czy Reliktów, może być słyszalny bardziej dźwięk gruntu. Wszystko kwestia strojenia i nastawów. Przywróć programy do wersji fabrycznej i zacznij od Reliktów oraz Coins. Później Mix.

Ustawiaj tak sprzęt żeby w Ground Probe pierwsza wartość nie przekraczała 15%. Dyskryminacja na 70-80 na początek. Wszystko jest na forum Whitesa. Niestety język angielski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Whites”