XLT z cewka DD 12`Cali

Wykrywacze metali marki Whites
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konik garbusek
PLUTONOWY
PLUTONOWY
Posty: 99
Rejestracja: 3 gru 2012, o 19:31
Województwo: Wybierz

XLT z cewka DD 12`Cali

Post autor: konik garbusek »

Witam, pozdrawiam

Od dluzszego czasu jestem posiadaczem w.w. wykrywaczy + 3 rozmiary cewek.
Od poczatku tego tygodnia mam takze cewke DD 30 cm i dzis mialem mozliwosc w terenie sprawdzic na moim lesnym polu testowym jak dziala to ustrojstwo. Moje pole testowe to bukowina w lesie na poboczu starego szlaku handlowego laczacego morze Czarne z Hiszpania (Germania). Pole to obszar okolo 20 x 30 m obszukany wielokrotnie na roznych ustawieniach moim XLT z cewka 950. Moj wykrywacz juz tam nic nie "widzial". Wykrywacze (ACE 250, Garrett AT PRO, Fischer F44, ...) innych poszukiwaczy wprowadzonych niby przypadkiem na poletko takze nic nie zarejestrowaly.
Wybralem sie wiec dzis (sobota 07.05.) na "jalowy" teren i odpalilem program "Monetka" z ustawieniami pod cewke BM950... .
Podkrecilem Preamp w gore (przy BM950 - "6") bo w przeciwienstwie do cewki BM950 - moj wykrywacz nie podawal dzis mylnych sygnalow i nie wzbudzal sie, podkrecilem jeszcze... i dopiero przy "12" trafialy sie sporadycznie "pierdniecia" o kolorze, ktorego przy drugim machnieciu nie bylo.
Podpieta cewka zaskoczyla mnie :omg: . Do namierzania celu mozna sie przyzwyczaic, do jednoznacznych i nieomylnych wskazan juz dawno sie przyzwyczailem ale musze sie nauczyc kopac glebsze dolki.
Nie chce robic tu zadnej reklamy ale gdyby ktos nosil sie z takim pomyslem to doprawdy polecam np. numer aukcji na Ebay:
301926552691
lub inne aukcje tego sprzedawcy (http://www.ebay.de/sch/simon-nel/m.html ... 7675.l2562 ) .
A na fotce widac efekt tego szukania... objekty, ktorych zaden wykrywacz nie widzial - do dzis dnia.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Whites”