Złom

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
greggregorros
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 106
Rejestracja: 16 sty 2016, o 23:30
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Greg

Złom

Post autor: greggregorros »

Witam jako że ostatnio zapytałem czy niechciałby ktoś paru łusek i 50 gr,chciałbym zapytać bo któryś kolega napisał że załóż sobie pojemnik i zbieraj łuski i sprzedaj na złomie chociaż będziesz miał na baterie i teraz pytanie czy na złomie mogą nieprzyjąć łuskek itp ? W tamtym roku wykopałem pół pocisku lotniczego i nie było z tym problemu ponieważ jak myśle nawet nie zwrócili uwagi co to było.
Rutus Proxima 5.0
Awatar użytkownika
Catadero
Forumowy reporter
Forumowy reporter
Posty: 1668
Rejestracja: 29 paź 2012, o 09:35
Województwo: Wybierz

Re: Złom

Post autor: Catadero »

Mogą mieć zastrzeżenia. Ja odstawiam tak ze dwa razy w roku łuski-ale:
-tylko zniszczone, uszkodzone;
-wyłącznie wystrzelone;
-każda łuska jest sklepana;
Ponieważ zawsze oddaję w tym samym punkcie to nie ma problemu-wiedzą, że niczego niebezpiecznego im nie podrzucę.

C.
Awatar użytkownika
Wredny Borsuk
Porucznik
Porucznik
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2013, o 13:20
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin/W-wa

Re: Złom

Post autor: Wredny Borsuk »

Wszystko zależy od podejścia właściciela punktu skupu i jego osobistych doświadczeń.
"Mój" bierze wszystko bez problemu, nie bawię się w żadne sklepywanie łusek, oddaję także te niewystrzelone, byle tylko nie było całych naboi. Za mosiężnymi czy aluminiowymi zapałami też nie ma problemu.
Oddzielam tylko miedź od mosiądzu (druty, pierścienie wiodące), bo droższa.
"Kurice" też idą jako miedź ;-)
Żaden z obiektów prezentowanych na zdjęciach nie został przeze mnie zlokalizowany ani wydobyty z wykorzystaniem wykrywacza metali bądź innego urządzenia lub narzędzia. Przedstawione sceny i ich opisy są jedynie zaimprowizowanymi rekonstrukcjami.
Awatar użytkownika
Login
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2016, o 12:12
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Przemek
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Złom

Post autor: Login »

Kumpel oddaje łuski od paru lat do tego samego skupu .Przyjmują bez problemu ale opowiadał że początki były nie za ciekawe ale opowiedział im skąd je ma itp i jest już kasa w obrocie ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”