FILM WARTY OBEJRZENIA

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CENO
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 276
Rejestracja: 19 wrz 2015, o 10:18
Województwo: Opolskie

FILM WARTY OBEJRZENIA

Post autor: CENO »

filmik warty obejrzenia obyśmy :nieśmiały: nigdy nie zapomnieli czym jest wojna
https://www.youtube.com/watch?v=Pn1xzeQ ... 1751170817
binis
ST-PLUTONOWY
ST-PLUTONOWY
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2013, o 18:31
Województwo: Wybierz

Re: FILM WARTY OBEJRZENIA

Post autor: binis »

Moim zdaniem film jest zrobiony fatalnie. Film traktujący o tak ważkich sprawach dla polaków powinien być robiony przez profesjonalistów a nie przez nawiedzonych nieuków. Pisze "nawiedzonych" bo jest zrobiony tendencyjnie. To właśnie przez takie błochomazy nie Gdańsk i Lech Wałęsa (laureat Nobla - całe szczęście że tej nagrody nie przyznają polacy) jest wymieniany w świecie jako przełom w walce z czerwonymi świniami tylko mur Berlinski .
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: FILM WARTY OBEJRZENIA

Post autor: tisio »

Film co prawda zrobiony prymitywnie, ale pokaż mi jakikolwiek film opisujący w sposób profesjonalny, z udziałem suto opłacanych aktorów, stworzony od czasu " odzyskania niepodległości w 1945 r. " nakręcony przez telewizję, która powinna promować polskość, pokazujący np.zbrodnię wołyńską.Powiedz, w którym z podręczników historii jest opisany ten fakt.Wielki szacunek dla autorów tego filmu, za przybliżenie wielu nieznanych setkom tysięcy Polakom faktów, z historii naszego kraju.Zapewne zrobili to za swoją kasę, a nie przyznawane wielomilionowe granty z naszych abonamentów telewizyjnych i podatków.A gdyby przyznający Nobla wiedzieli, kim był " Bolek - ten co sam obalył komune " raczej by tego miliona baksów nie przytulił :zakrywa: Co najwyżej mógłby dostać order " bohatera związku zdradzieckiego " :brecht:
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
Zwierz
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Posty: 188
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 21:32
Województwo: Mazowieckie

Re: FILM WARTY OBEJRZENIA

Post autor: Zwierz »

tisio pisze:Zapewne zrobili to za swoją kasę, a nie przyznawane wielomilionowe granty z naszych abonamentów telewizyjnych i podatków.
Bo milionowe dotacje szły na takie szmiry antypolskie jak Pokłosie czy GnIDA.
Mam nadzieję, że doczekam czasu kiedy ktoś zrobi świetny, widowiskowy i mocno medialny film np. o pułkowniku Pileckim. :polska:
_____________________________
Mego dziadka piłą rżnęli,
Myśmy wszystko zapomnieli.
Awatar użytkownika
Znaziołek
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 320
Rejestracja: 20 sty 2016, o 13:34
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Północna Wlkp.

Re: FILM WARTY OBEJRZENIA

Post autor: Znaziołek »

Uważam że warto obejrzeć, a co najważniejsze pokazać młodzieży jak to wyglądało.... Taka historia w pigułce w bardzo dostępnej formie. Brawo za pomysł.
Szukałem na niebie.... ,teraz uczę się szukać w glebie.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”