NASZE WYKRYWACZE co mieliśmy, co mamy, co chcemy kupić

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Awatar użytkownika
Agrawa
Podpułkownik
Podpułkownik
Posty: 994
Rejestracja: 8 sty 2014, o 22:00
Województwo: Wybierz

Re: NASZE WYKRYWACZE co mieliśmy, co mamy, co chcemy kupić

Post autor: Agrawa »

Ja swoją przygodę zacząłem z 11lat temu kupując Armand jakiś tam model - k...a, mało brakowało, a byłby to początek a zarazem koniec mojego hobby. Opyliłem za połowę czyli 350zł i kupiłem Rutusa Ultra, sprzęt suuuper (kupę moniaczków nim wytargałem i innych dupereli). Następny to Minelab Explorer II, przez tego załatwiłem sobie łokieć (na którymś tam programie z Sikorskim) do tego stopnia, że co jakieś 2lata muszę zapieprz...ć na rehabilitacje. Trzeba było sprzedać i kupić coś lżejszego, a więc xterra 70 i to było to ! Jako, że człowiek nie wielbłąd i pić musi :piwko: na jakimś wypadzie wyj...bałem się i połamałem mocowanie cewki, a innym razem już na trzeźwo w lesie na jeżynach dołamałem kolejny raz cewke i panel. No czas na inny czyli xterka 705. Szwendałem się tu i tam i poznałem takich jednych ;) ze Śląska z Deusami (pozdro dla Yarka i Suchego) . To i ja se kupiłem jesienią ubiegłego roku i do tej pory chodzę z tym, że sprzętem. A ha, w miedzy czasie (za życia Rutusa) kupiłem ace150 dla żony, a potem ace250 - i z nim do tej pory łazi, chodź już nie tak często jak kiedyś :(
:piwko: :diabełek: :pozdro:
http://www.trawniki.hg.pl/
Awatar użytkownika
Login
KAPRAL
KAPRAL
Posty: 32
Rejestracja: 17 lut 2016, o 12:12
Województwo: Dolnośląskie
Imię: Przemek
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: NASZE WYKRYWACZE co mieliśmy, co mamy, co chcemy kupić

Post autor: Login »

Mój pierwszy Wykrywacz to był Garrett 250 ;-))) po 2 latach przerzuciłem się Garrett AT GOLD ;-))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”