Zbieracie złom?

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: Zbieracie złom?

Post autor: Redmeer »

Na łuskach to takie grosze są, że dajcie spokój.
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Zbieracie złom?

Post autor: michal123456789 »

Łusek nigdy nie oddawałem na zlom ale znam sporo osob które bez problemow je oddaja i ktos je skupuje wiec to w sumie ciekawa sprawa, ze jeden skup wezmie,a inny nie.
Łuski za to miewaja kupcow na allegro, sam sie zdziwilem jak przy okazji kilku zlomowych aukcji wrzucilem swoje i poszly za prawie 100tke. Niektorzy kolekcjonuja bicia :spoko:
Z łuskami kumpel robil taki numer ze zapychal je cwany czym sie dalo i zatykal pociskiem odwrotnie i przyjmowali i waga byla lepsza :brecht: Ale rozni ludzie rozne rzeczy robia, ja to w ogole z tym na zlom bym nie poszedl, tak jak mowisz, dla pari zł? no chyba ze bym mial tego samochod to tak :hmm:
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
damianekstn
Porucznik
Porucznik
Posty: 731
Rejestracja: 6 mar 2014, o 18:56
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Zbieracie złom?

Post autor: damianekstn »

michal123456789 pisze:Z łuskami kumpel robil taki numer ze zapychal je cwany czym sie dalo i zatykal pociskiem odwrotnie i przyjmowali i waga byla lepsza :brecht: Ale rozni ludzie rozne rzeczy robia, ja to w ogole z tym na zlom bym nie poszedl, tak jak mowisz, dla pari zł? no chyba ze bym mial tego samochod to tak :hmm:
Madry zlomiarz sprawdza takie rzeczy i w ten sposob traci sie tylko rynek zbytu:)
Sam wiekszosc lusek oddaje,chyba ze sa w idealnym stanie,maja ciekawe bicia badz jakies wieksze :)
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Zbieracie złom?

Post autor: michal123456789 »

Masz oczywiscie racje. Niestety bezmyslnych cwaniakow w tym swiecie nie brak.
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
Awatar użytkownika
GANDI
SPEC
SPEC
Posty: 387
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 10:52
Województwo: Wybierz

Re: Zbieracie złom?

Post autor: GANDI »

michal123456789 pisze: Niektorzy kolekcjonuja bicia :spoko:
Z łuskami kumpel robil taki numer ze zapychal je cwany czym sie dalo i zatykal pociskiem odwrotnie i przyjmowali i waga byla lepsza :brecht:
Nie wiem czy to cwaniactwo czy czysta głupota, przecież nikt czegos takiego w hucie nie przyjmie. Widac złomiarz mało doswiadczony do czasu, az cos pod gumówka pierdyknie, a takich przypadków nie brakuje. Pamietajce co kto sprzedaje jest odnotowywane, zaś policja tez czesto odwiedza skupy złomów. Tak samo transakcje na allegro badane pare lat wstecz, ale to inna bajka
To forum publiczne, nie wiem czy rozsądnym jest wrzucanie technik oszustw do wiadomosci. Głupich nie sieja.
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Zbieracie złom?

Post autor: michal123456789 »

To nie propagowanie technik oszustwa ani bron Boze popieranie takich metod , przeciez wypowiadam sie w sposob jasny, wyrazajac swoja dezaprobate dla tego typu zachowan, ktore niestety maja miejsce dosc czesto.
Zwrocilem tylko uwage ze i partaczy nie brak niestety.
Zlomow nie odwiedzam czesto co prawda i nie oddaje tam lusek, a co do allegro - jasna sprawa ze kontroluja je bardzo dokladnie, wiem , bo znam 2 osoby z takiej grupy z Debicy i Tarnowa.
Jak sie nie ma nic do ukrycia to nie ma problemu.
Masz racje glupich nie sieja ;) A ze idiotow w naszym kraju nie brak to i dzieki temu Policja odnosi sukcesy i dobrze, im tez sie premia nalezy, a jak ktos nie mysli to ma. Prawo trzeba szanowac. pozdrowienia
Ostatnio zmieniony 30 lis 2014, o 19:12 przez michal123456789, łącznie zmieniany 4 razy.
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
Awatar użytkownika
GANDI
SPEC
SPEC
Posty: 387
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 10:52
Województwo: Wybierz

Re: Zbieracie złom?

Post autor: GANDI »

Jestes przewrazliwiony, zreszta nic ciekawego i tak nie ma. Na Twoim miejscu dałbym sobie spokoj z takimi kumplami, bo potem maja cała paczke, z czego połowa pewnie niewinnych, ale statystyki są :)
Awatar użytkownika
michal123456789
Generał Brygady
Generał Brygady
Posty: 1261
Rejestracja: 5 lis 2012, o 22:07
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Galicja

Re: Zbieracie złom?

Post autor: michal123456789 »

Dałem sobie spokój już dawno :spoko:
hs3 40' > whites w5900 di pro sl > rutus proxima v.3.0 29cm cc >>> XP Deus > whites XLT > nokta makro simplex & Xp Deus Rc 11 28cm
mineralek
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 11:23
Województwo: Śląskie

Re: Zbieracie złom?

Post autor: mineralek »

Zbieranie złomu to całkiem dobry biznes jak się na tym zna, ja wszedłem na stronę http://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_we ... spiekanych trochę poczytałem o tym co skupują, poszukałem w szopie i nazbierałem różne starocie i sprzedałem za ponad 200 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”