ZORAKI K-10

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mariusz_w4
Major
Major
Posty: 878
Rejestracja: 20 lis 2012, o 18:42
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Oberschlesien

ZORAKI K-10

Post autor: mariusz_w4 »

Witam
Podobno legalny po wyroku sądu który obalił interpretację CLK i Policji.Czy ktoś bawił sie tym modelem i jakie są ewentualne wrażenia z strzelania do celu gumowymi kulkami?Jak z celnością?
I przyszło nam spoczywać na tym wzgórzu bracie,wśród buków i jodeł czekając chwili gdy powstaniemy na ostatni szturm,szturm do bram Piotrowych .... M.W
Awatar użytkownika
loopess
Moderator
Moderator
Posty: 628
Rejestracja: 13 lis 2012, o 20:52
Województwo: Łódzkie
Imię: Michał
Lokalizacja: SAMO CENTRUM KRAJU

Re: Odp: ZORAKI K-10

Post autor: loopess »

Miałem to cudo w łapach,wrażenia ze strzelania bardzo przyjemne a celność jak na mój gust mizerna,może dla tego że jednak wolę broń długą,ale do strzelania do puszek po browarach na grilu się nada,ale nie dalej jak z 10m
Wycinanie,frezowanie i grawerowanie cnc w materiałach drewnopochodnych tworzywach sztucznych oraz aluminium.
Grawerowanie oraz cięcie ploterem laserowym co2.
WWW.LOOP-TECH.PL
Awatar użytkownika
mariusz_w4
Major
Major
Posty: 878
Rejestracja: 20 lis 2012, o 18:42
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: ZORAKI K-10

Post autor: mariusz_w4 »

na wiosnę mam w planie zbudować małą strzelnicę na działce,taką by postrzelać z pneumatyka i z bliskiej odległości z pistoletu na CO2 lub własnie z takiego jak ZORAKI K-10.Przy zoraki może frajda większa bo słychać "huk" , ale się zobaczy na co przyjdzie ochota:)
I przyszło nam spoczywać na tym wzgórzu bracie,wśród buków i jodeł czekając chwili gdy powstaniemy na ostatni szturm,szturm do bram Piotrowych .... M.W
Awatar użytkownika
loopess
Moderator
Moderator
Posty: 628
Rejestracja: 13 lis 2012, o 20:52
Województwo: Łódzkie
Imię: Michał
Lokalizacja: SAMO CENTRUM KRAJU

Re: Odp: ZORAKI K-10

Post autor: loopess »

Efekty wizualne są na prawdę fajne
Wycinanie,frezowanie i grawerowanie cnc w materiałach drewnopochodnych tworzywach sztucznych oraz aluminium.
Grawerowanie oraz cięcie ploterem laserowym co2.
WWW.LOOP-TECH.PL
Awatar użytkownika
mariusz_w4
Major
Major
Posty: 878
Rejestracja: 20 lis 2012, o 18:42
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: ZORAKI K-10

Post autor: mariusz_w4 »

W ręce robi wrażenie solidnego produktu który odwzorowuje cechy prawdziwego rewolweru.Waga,kształt i szczegóły dobrze dopracowane.Jeszcze nie próbowałem ale w długi wekend na działce postrzelam do puszek.
I przyszło nam spoczywać na tym wzgórzu bracie,wśród buków i jodeł czekając chwili gdy powstaniemy na ostatni szturm,szturm do bram Piotrowych .... M.W
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”