RED IS BAD

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
mitch28
Mł. Chorąży Sztab.
Mł. Chorąży Sztab.
Posty: 339
Rejestracja: 8 sie 2013, o 14:11
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: London

RED IS BAD

Post autor: mitch28 »

Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: RED IS BAD

Post autor: tisio »

Sama idea wydrukowania tych t-shirtów zasługuje na pochwałę, jednak cena jest już po prostu żerowaniem na uczuciach tych, którzy POLSKĘ maja we krwi...
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
Loslau
SPEC
SPEC
Posty: 639
Rejestracja: 13 lis 2012, o 16:21
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RED IS BAD

Post autor: Loslau »

tisio pisze:Sama idea wydrukowania tych t-shirtów zasługuje na pochwałę, jednak cena jest już po prostu żerowaniem na uczuciach tych, którzy POLSKĘ maja we krwi...

69 pln za t-shirt - normalna cena. Nie wiem ile wg. ciebie winien kosztować taki t-shirt? 20 złoty?
a może najlepiej darmo? :polska:
Jasne, można nabyć na bazarze taki z chin za 5pln, i zanieś do firmy która wykonuje nadruki
na koszulkach (sitodruk). Wyjdzie może 10 złoty taniej, z tym że po 3-4 praniach będziesz
mógł jej używać co najwyżej do mycia podłóg...

Pozdrawiam.
"Denn wer keine Angst vorm Teufel hat, braucht auch keinen Gott"
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: RED IS BAD

Post autor: tisio »

Loslau pisze: 69 pln za t-shirt - normalna cena. Nie wiem ile wg. ciebie winien kosztować taki t-shirt? 20 złoty?
a może najlepiej darmo? :polska:
Jasne, można nabyć na bazarze taki z chin za 5pln, i zanieś do firmy która wykonuje nadruki
na koszulkach (sitodruk). Wyjdzie może 10 złoty taniej, z tym że po 3-4 praniach będziesz
mógł jej używać co najwyżej do mycia podłóg...

Pozdrawiam.
Niestety, ale my żyjemy i pracujemy w POLSCE, a co za tym idzie mamy zarobki " troszeczkę " niższe, niż Ty w Holandii.Jakbym zarabiał 10 euro na godzinę ( czy może masz więcej? ), to bym nawet nie pisnął słowem...
Też pozdrawiam.
Bóg, Honor, Ojczyzna
Awatar użytkownika
Loslau
SPEC
SPEC
Posty: 639
Rejestracja: 13 lis 2012, o 16:21
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RED IS BAD

Post autor: Loslau »

Tisio, w profilu mam "Rheinland-Pfalz", i jeśli wg. Ciebie to w Holandii... to myślę i warto
przeanalizować swoją widzę n.t geografii i ewent. zastanowić się nad jakimiś korepetycjami. :patelnia:
Cena 69 pln jest wg. mnie normalna (jak za dobrej jakości T-shirt). A jak już lubisz tak uszczypliwie obliczać co, kto, gdzie i za ile... to
powiem Ci iż tutaj za taką ceną takiej koszulki z nadrukiem nie kupię :ukłon:

PS; A ile się tutaj zarabia to osobna kwestia, zarobki są może i x4 ale opłaty również o czym wielu
w Pl zapomina myśląc iż tu taki "miód". Zresztą, jak ostatnio sprawdzałem granice zamknięte nie były i
każdy ma okazję się przekonać jak to jest.

Pozdrawiam :)
"Denn wer keine Angst vorm Teufel hat, braucht auch keinen Gott"
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: RED IS BAD

Post autor: Redmeer »

Przy czym T-shirt ma sensowną jakośc i gramaturę.
Awatar użytkownika
Loslau
SPEC
SPEC
Posty: 639
Rejestracja: 13 lis 2012, o 16:21
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RED IS BAD

Post autor: Loslau »

Redmeer pisze:Przy czym T-shirt ma sensowną jakośc i gramaturę.

I o to się rozchodzi. Znajomy ma koszulkę z tego sklepu i jej jakość (jak i jakość samego sitodruku)
jest bardzo dobra, chodzi w niej już drugi rok, i nadal nadaje się do noszenia, mimo nieznacznego
wyblaknięcia kolorów (co chyba normalne po kilkudziesięciu praniach). Zatem nie uważam aby 69 pln
za taką koszulkę było (cyt.) "żerowaniem na uczuciach tych, którzy POLSKĘ maja we krwi..." :brecht: Zresztą to nie ciuch jaki nosimy określa czy ktoś jest patriotą czy nie.
Na tan przykład jakiś dajmy na to adid...s woła za zwykły T-shirt z durnym nic nie znaczącym napisem ponad 150 pln.
Poza tym nie zapominajmy iż to jednak sklep, a nie akcja charytatywna aby mieli jeszcze do interesu dopłacać, cieszmy się iż w tej cenie nie drukują aby na byle gówn...e, co już
też o czymś świadczy.

PS; Bez rekalmy, nie mam powiązań z w/w firmą.

Pozdrawiam
"Denn wer keine Angst vorm Teufel hat, braucht auch keinen Gott"
Awatar użytkownika
człowiekpiachu
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1633
Rejestracja: 2 lis 2012, o 15:43
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Lokalizacja: Roztocze.

Re: RED IS BAD

Post autor: człowiekpiachu »

Wyjdzie wszystko po pierwszym praniu ;)
Każdy ma prawo do własnego zdania.
Redmeer
Porucznik
Porucznik
Posty: 513
Rejestracja: 3 sty 2013, o 08:31
Województwo: Wybierz

Re: RED IS BAD

Post autor: Redmeer »

ja w sumie droższe koszulki i tak kupuję i nie zawsze lepsze:)
Awatar użytkownika
DITKU
SPEC
SPEC
Posty: 845
Rejestracja: 12 paź 2012, o 21:42
Województwo: Wybierz

Re: RED IS BAD

Post autor: DITKU »

Wyborcy PiSu i SP maja zniżkę :)
Awatar użytkownika
Jacol303
Major
Major
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:52
Województwo: Wybierz

Re: RED IS BAD

Post autor: Jacol303 »

Witam,
Powiem tak, jeśli koszulki są dobrej gramatury i nadruk dobry jakościowo to naprawdę się opłaca.
Tisio u mnie też się nie przelewa ale osobiście wychodzę z założenia ze nie stać mnie na to aby kupować co tydzień g...o za 20 złotych. Wolę uzbierać troszkę zaskórniaków i kupić coś droższego co posłuży mi przez lata...ale to tylko moje zdanie :bezradny:
Pozdrawiam,
Jacol303

" Słodko jest za Polskę umierać "
https://www.youtube.com/watch?v=vKIdRsMcQVw
Awatar użytkownika
tisio
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2147
Rejestracja: 29 paź 2012, o 06:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Lublin

Re: RED IS BAD

Post autor: tisio »

Loslau.Nie patrzyłem na Twoje miejsce zamieszkania, ale wiem, że jakoś niedawno była to Holandia.A jak chcesz być już tak złośliwy w tej kwestii, to zapytaj pierwszego - lepszego mieszkańca miejscowości w której mieszkasz, gdzie leży Lublin, miasto prawie 400-tysięczne.Na bank poda Ci dokładne namiary... :brecht: :pozdro:
Bóg, Honor, Ojczyzna
Tuucha
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2014, o 20:52
Województwo: Mazowieckie

Re: RED IS BAD

Post autor: Tuucha »

Nie wiem jeszcze jak z jakościa, ale z obsługa klienta maja duży problem. Dwa tygodnie czekam na swoja koszulkę (a zgodnie z regulaminem powinni wysłać w przeciagu 48h + czas dostawy). Dodzwonić się do nich nie sposób, na maile też nie odpisuja. Kasę za koszulkę wzięli i cisza... Pierwszy i ostatni raz tam zamówiłam. Zdecydowanie nie polecam. Jest w Polsce jeszcze kilka firm, które sprzedaja dobrej jakości koszulki patriotyczne i nie maja problemu z wysyłka czy odebraniem telefonu / odpisaniem na maile.
Awatar użytkownika
Zwierz
SIERZANT SZTABOWY
SIERZANT SZTABOWY
Posty: 188
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 21:32
Województwo: Mazowieckie

Re: RED IS BAD

Post autor: Zwierz »

Jak czas temu zwiększyli gramaturę koszulek do 210g. Jak dla mnie te koszulki są teraz nie do założenia. Pewnie to kwestia gustu, ale czuję się w niej jakbym plandekę założył. Sztywne toto, nieprzyjemne, krępujące ruchy. Tylko na wiosnę, bo latem chyba bym się ugotował w tym tshircie :/
_____________________________
Mego dziadka piłą rżnęli,
Myśmy wszystko zapomnieli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”