Kącik spamera

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: slawek153 »

Explo wszystko fajnie bo ty to taka samozwańcza wróżka i się tutaj na forum marnujesz. :D :D A powinieneś za grubą kasę robić na tel. jako Wróżbita Andrzej :-o :D :D :D A ten wykrywacz to dla takiego pakera jak ty to nie za lekki :brecht: :brecht: :brecht:
Awatar użytkownika
alun
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 212
Rejestracja: 11 sty 2018, o 13:25
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imię: Artur

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: alun »

slawek153 pisze:
15 lut 2018, o 16:41
Nie wiem, od Teścia dostałem z Norwegi, dowiedziałem się że mają porządną stal i zagadałem, trudno był ale się udało. Stal wydaje się super jakościowo, bardzo, bardzo ciężko to było mi wygiąć, ale można wyginać. Nie produkuje tego na Handel i nikomu nie sprzedam żadnej sztuki. Tylko tobie Jacek mogę na pw udostępnić wymiary za free, wyrażam zgodę na kopiowanie i handel . Sztychówka w realu wygląda bardzo seksownie i robi wrażenie.
Tak z humorem tylko jej nie bzykaj bo nie do tego służy :-P
XP Deus daje rade :diabełek:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: slawek153 »

Nie mam czym bzykać, za lichy chłop zemnie :D :D :D Nawet obcego chłopa muszę przyprowadzać do swoje lubej :grin: :D :D
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: explokera »

slawek153 pisze:
15 lut 2018, o 17:14
Explo wszystko fajnie bo ty to taka samozwańcza wróżka i się tutaj na forum marnujesz. :D :D A powinieneś za grubą kasę robić na tel. jako Wróżbita Andrzej :-o :D :D :D A ten wykrywacz to dla takiego pakera jak ty to nie za lekki :brecht: :brecht: :brecht:
Wykrywacz każdy jest ciężki jeśli się chodzi po 6 godzin po ciężkim terenie nawet dla takiego chucherka jak ja i wcale nie pomaga te 190 wzrostu i 120 wagi :-D
slawek153 pisze:
15 lut 2018, o 17:23
Nie mam czym bzykać, za lichy chłop zemnie :D :D :D Nawet obcego chłopa muszę przyprowadzać do swoje lubej :grin: :D :D
Uważaj żebyś po odwiedzinach jakiegoś silnego chłopa nie musiał niańczyć potem mocno opalonych dzieci z turbanami na głowie :brecht:
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
alun
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 212
Rejestracja: 11 sty 2018, o 13:25
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imię: Artur

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: alun »

Wykrywacz każdy jest ciężki jeśli się chodzi po 6 godzin po ciężkim terenie nawet dla takiego chucherka jak ja i wcale nie pomaga te 190 wzrostu i 120 wagi
to ty jestes tłusty baleron :brecht: :brecht: :brecht:
bez urazy oczywiście
to naprawde dla ciebie szpadel musi byc mega potężny bo jak sie oprzesz by sie nie wygiął :spoko:
XP Deus daje rade :diabełek:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: explokera »

Za to ten "tłusty baleron" potrafi tak dać w mordę ,że potencjalnemu debilowi na drodze jego pięści film urywa się na dość długi czas po którym zdezelowany ryj musi mu składać wysoko wyspecjalizowany chirurg kostny :-D
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
alun
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 212
Rejestracja: 11 sty 2018, o 13:25
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imię: Artur

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: alun »

explokera pisze:
15 lut 2018, o 19:05
Za to ten "tłusty baleron" potrafi tak dać w mordę ,że potencjalnemu debilowi na drodze jego pięści film urywa się na dość długi czas po którym zdezelowany ryj musi mu składać wysoko wyspecjalizowany chirurg kostny :-D
hmmm nie neguje tego ale na każdego twardziela znajdzie się wiekszy twardziel zgadza sie
XP Deus daje rade :diabełek:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: slawek153 »

Ty mi Explo bardziej przypominasz intenetowego mądrale :D :D :D celowo nie pisze :hihi: trolla by nie urazić twoich uczuć :twisted: :twisted:
Piszesz bo nie dlatego że taka prawda, tylko piszesz by komuś dowalić :mur: Cały Explo :pojedynek: :twisted: :D :D
Awatar użytkownika
alun
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 212
Rejestracja: 11 sty 2018, o 13:25
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imię: Artur
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: alun »

slawek153 pisze:
15 lut 2018, o 19:59
Ty mi Explo bardziej przypominasz intenetowego mądrale :D :D :D celowo nie pisze :hihi: trolla by nie urazić twoich uczuć :twisted: :twisted:
Piszesz bo nie dlatego że taka prawda, tylko piszesz by komuś dowalić :mur: Cały Explo :pojedynek: :twisted: :D :D
Jestem tu krótko ale zdążyłem juz go poznać :) i tez jest przysłowie, krowa która dużo ryczy mało mleka daje :p zgadza sie
a tak ogólnie to jest najlepsze forum jakie miałem przyjemność czytać zaje fajni ludzie i bardzo pomocni nawet celebryta expo :spoko:
wiec zostaje z wami na zawsze, nurtując was pytaniami i nie tylko :P
These users thanked the author alun for the post:
slawek153
Rating: 5.56%
XP Deus daje rade :diabełek:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: explokera »

Jeśli ktoś jest debilem to wcale mu nie trzeba dowalać już ponosi karę tym że musi żyć :)
Jako starsza osoba staram się pomagać swoim doświadczeniem i wiedzą nabytą ale widzę,że nie warto bo głupi zawsze będzie głupim i żadna rada mu nie pomoże czy to od mądrego czy od celebryty :) Przygłup zawsze będzie przygłupem ;)
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: slawek153 »

Forum Włóczykij.pl jest :spoko: Administracja i Moderacja też :spoko: i użytkownicy którym się należy :ukłon: A Explo no cóż musi dorosnąć, przemilczę
jego wkład i rangę. :zakrywa: Ale mógłby trochę wyluzować. Zapytać, wypytać, dopytać o wszystko i wtedy ocenić, zamiast wróżyć, zgadywać. :-D :-D :-D
Nikt nie jest doskonały, jeśli wie wszystko to nie wie o czym mówi. :detektyw:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: slawek153 »

explokera pisze:
15 lut 2018, o 20:22
Jeśli ktoś jest debilem to wcale mu nie trzeba dowalać już ponosi karę tym że musi żyć :)
Jako starsza osoba staram się pomagać swoim doświadczeniem i wiedzą nabytą ale widzę,że nie warto bo głupi zawsze będzie głupim i żadna rada mu nie pomoże czy to od mądrego czy od celebryty :) Przygłup zawsze będzie przygłupem ;)
Stare przysłowie mówi Kto kogo przezywa ten się tak sam nazywa, mądry się odezwał :-o :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
alun
ST.SIERZANT-SZTABOWY
ST.SIERZANT-SZTABOWY
Posty: 212
Rejestracja: 11 sty 2018, o 13:25
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Imię: Artur
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times

Re: Forumowa produkcja szpadli Predator.

Post autor: alun »

Exspo ale ja nie napisałem ze jesteś debilem i nikt inny wręcz przeciwnie jestes lubiany i szanuje cie i twoją wiedze którą posiadasz bo nie jest mała i twoje wpisy są pomocne i rzeczowe :) bez urazy bo nie o to tu chodzi by komus docinac prawda
a expo i podaj mi na pw swój nr. tele. bo jak wyjde z kijem to bede musiał do kogos zadzwonic i mi truc dupe co mam ustawić a wypadło na ciebie :pozdro:
These users thanked the author alun for the post:
bralczyk
Rating: 5.56%
XP Deus daje rade :diabełek:
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły
Has thanked: 110 times
Been thanked: 242 times

Re: Jaki wykrywacz wybrać :)

Post autor: explokera »

No to może teraz w pomocy poczatkujacemu wykażą się jacyś specjaliści i fachowcy ,bo ja to tylko cewka ciągle namierzam kocie kupy pod blokowa klatka :brecht:

No Slawus do dzieła może choć raz napiszesz coś z sensem :-D
These users thanked the author explokera for the post:
alun
Rating: 5.56%
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: Jaki wykrywacz wybrać :)

Post autor: slawek153 »

Sorry Explo, ale ja wykrywacze samemu wykonuje, elektronikę, sondy itp. , a na Rutusach się nie znam, nigdy w ręku nie miałem, nie znam menu w nim i ustawień jakie to ustrojstwo posiada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”