"Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Niektóre Ukraińskie wykrywacze mogą konkurować spokojnie z komercyjnymi, drogimi wykrywaczami, nie śmiałbym się z Ukraińskiego przełomu nie znając możliwości ich sprzętów.
Awatar użytkownika
yukon
Administrator
Administrator
Posty: 10895
Rejestracja: 9 wrz 2012, o 22:46
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Wolna Republika Bieszczad.
Kontakt:

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: yukon »

Jakos głebinowy mi sie z oceanem kojarzy :D
„Bieszczadzkie Pompeje" pokryte „lawą" bujnej karpackiej roślinności.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

yukon pisze:
19 mar 2019, o 10:41
Jakos głebinowy mi sie z oceanem kojarzy :D
Tłumaczenie online takie właśnie jest, szczególnie z Rosyjskiego. Tłumacz online potrafi przetłumaczyć na takie głupoty że dwa razy dla pewności sprawdzam żeby nie wyjść na idiotę, lub kogoś nie urazić.
Awatar użytkownika
smuga_79
Porucznik
Porucznik
Posty: 740
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 20:41
Województwo: Wybierz

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: smuga_79 »

Michalek ze Zbrojowni w Krakowie.

https://allegro.pl/oferta/ogromny-polsk ... 7913903245

Mogl dobic jeszcze "made in Radom" :brecht: :brecht: :brecht:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
baży G2
Moderator
Moderator
Posty: 2375
Rejestracja: 22 paź 2012, o 12:15
Województwo: Mazowieckie
Imię: Krzysztof

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: baży G2 »

:zakrywa: Taa, ciekawe co miał na myśli ryjąc to Wr. No ale po tych "przeróbkach" poszedł za podwójną kwotę i interes się kręci :źle:
...Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy,
Choć macie sami doskonalsze wznieść;
Na nich się jeszcze święty ogień żarzy,
I miłość ludzka stoi tam na straży,
I wy winniście im cześć!
A.Asnyk
Awatar użytkownika
naziir
ST-CHORAZY
ST-CHORAZY
Posty: 286
Rejestracja: 18 lis 2012, o 15:55
Województwo: Wybierz
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: naziir »

slawek153 pisze:
18 mar 2019, o 17:44
Niektóre Ukraińskie wykrywacze mogą konkurować spokojnie z komercyjnymi, drogimi wykrywaczami, nie śmiałbym się z Ukraińskiego przełomu nie znając możliwości ich sprzętów.
Kup ten ukraiński sprzęt, przetestuj, i pochwal sie kolegom na forum co jest warty i o ile lepszy niż znane i sprawdzone marki wykrywek które używamy. A potem mów żeby się nie śmiać z ukraińskiego badziewia. Cewka jak pług od ciągnika i ten jebitny zasięg rozpiepszył mnie normalnie :brecht: :brecht: :brecht:
"Dwa miecze, jedna pochwa..."
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

naziir pisze:
29 mar 2019, o 15:33
slawek153 pisze:
18 mar 2019, o 17:44
Niektóre Ukraińskie wykrywacze mogą konkurować spokojnie z komercyjnymi, drogimi wykrywaczami, nie śmiałbym się z Ukraińskiego przełomu nie znając możliwości ich sprzętów.
Kup ten ukraiński sprzęt, przetestuj, i pochwal sie kolegom na forum co jest warty i o ile lepszy niż znane i sprawdzone marki wykrywek które używamy. A potem mów żeby się nie śmiać z ukraińskiego badziewia. Cewka jak pług od ciągnika i ten jebitny zasięg rozpiepszył mnie normalnie :brecht: :brecht: :brecht:
Ten badziew potrafi więcej jak wiele komercyjnych wyrywek w których nawet nie możesz sprawdzić niezrównoważenia sondy :) Ciekawe dlaczego :brecht: Możesz mi wierzyć na słowo lub nie to twój problem, sąsiad ma Minelaba X-trrra a wcześniej miał Garretta Gti i coś szczęścia nie miał i nie ma w stosunku do mojego badziewnego, ohydnego, Ukraińskiego Quasara Arm którego sam złożyłem od podstaw z sondą włącznie. Zasięgi piszesz słabe u mnie w powietrzu mam zasięg 40 cm. dla 5 gr. Przedmiot większy i grubszy nieco od Carskiej klamry wykopałem z głębokości 1 metr bez niczego. W Garrecie nawet nie masz podświetlania wyświetlacza :brecht: Ja wiem że szanowny pan Tatuare majchro*icz ( specyjalnie z małej litery ) z You Dupa i kolorowe naklejki robią swoje.
Nokta którą agresywnie reklamuje to śmiech na sali, kiedyś już o tym pisałem dziś szkoda czasu i nerwów, wystarczy poszukać. Co do kupienia gotowca, odradzam bo nigdy nie wiadomo z jak tanich zamienników sprzęt został złożony.
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

A tu masz Nazir dla porównania z tamtym czymś Ukraińską Fortunę Pro 2 Która jest w trakcie budowy, zdajesz sobie sprawę jak to jest zaawansowany sprzęt, mnogość funkcji i rozwiązań jest tu bardzo spora.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: explokera »

Trochę to brzmi jak reklama.
Wykrywacz choćby nie wiem jaki miał zasięg i miał mega możliwości ustawień i tak zawsze będzie wykrywaczem zbudowanym u kacapa w komórce za wychodkiem.
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Po pierwsze Reklamą się nie zajmuję, nic z tego nie mam, po drugie Na Ukrainie też są Inteligentni ludzie. Widzisz ludzie np. z Pułtuska śmieją się z ludzi ze wsi, a ludzie z Warszawy z tych z Pułtuska, a pewna blondi która tylko w życiu umie grać tylko w filmach xxx z murzynami, ale jest z USA śmieję się z Polaków. A prawda jest taka że ten człowiek ze wsi z pod Pułtuska ma 100X większą wiedzę od pewnej głupiej blondi z USA. Takie moje luźne przemyślenia, bez urazy oczywiście kogokolwiek.
Awatar użytkownika
explokera
Marszałek
Marszałek
Posty: 3218
Rejestracja: 9 maja 2014, o 21:11
Województwo: Mazowieckie
Imię: A.
Lokalizacja: na zachód od Wisły

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: explokera »

Rozpisujesz się o tych zajebistych funkcjach i zasięgach jakbyś miał zacząć sprzedawać te wynalazki.
Skoro to coś jest takie zajebiste to przestań mówić o zasięgach na groszówkę w powietrzu a zacznij wrzucać rzeczy jakie nim znalazłeś pod ziemią.
Opowieści o zasięgach w powietrzu na środku drewnianej komórki jakoś nie przemawiają,bardziej chętnie posłuchałbym o działaniu tych ruskich wynalazków podczas przedburzowej pogody czy tez jak sprawują się na łące gdzie jest duża ilość rudy darniowej lub co ciekawsze jak wpływa na ten ów cud technologii mokra trawa na glinianej łące.
Opowieści o groszówce z metra w powietrzu są równie zajebiste jak pieprze...e Lewandowskiego o skuteczności szamponu na łupież.
...50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............1000 ml nawet te nieznane .....
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek
Has thanked: 96 times
Been thanked: 75 times

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Ja piszę to co wiem i nic na to nie poradzę, kto nie wierzy to już jego problem, osobiście nie ma zamiarów nikomu nic udowadniać bo jak pisałem powyżej nic z tego nie mam. A piszę dlatego bo ktoś wydaje opinię tak jak kolega Nazir powyżej nie mając żadnej wiedzy na dany temat, tylko dlatego po prostu.
These users thanked the author slawek153 for the post (total 2):
siwy_xWaclaw
Rating: 11.11%
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Kiedyś widziałem Jabla przykręconego do sztachety, wyobraź sobie ktoś na Niemieckich forach pisze,. Polski wykrywacz hit 2019. Zapominając oNp. Rutus Alter 71
To się nazywa manipulacja.
Awatar użytkownika
Igła
St. Chorąży Sztabowy
St. Chorąży Sztabowy
Posty: 403
Rejestracja: 20 kwie 2018, o 21:02
Województwo: Brak

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: Igła »

@sławek153 nadal czekam na twój filmik potwierdzający zasięg 5 groszy z 40 cm :hmm: , oczywiście uważam to za fake z twojej strony i tyle. Quasary, fortuny itp to
nadal jest jakaś namiastka dobrych wykrywaczy, jak to explokera nazwał/a wychodkowa produkcja, z twoich 40 cm w powietrzu może przy dobrych wiatrach masz 14 w glebie :brecht: :brecht: :brecht:
Awatar użytkownika
slawek153
Generał Dywizji
Generał Dywizji
Posty: 1544
Rejestracja: 9 lip 2017, o 15:49
Województwo: Mazowieckie
Imię: Sławek

Re: "Szok" z aukcji(allegro,ebay,itp)

Post autor: slawek153 »

Filmik wrzucę na Facebooka, YouTuba i adres do siebie do sprawdzenia przez smutnych panów. Jak pisałem, nikt tobie nie każe wierzyć, nie chcesz to sobie nie wierz. Jeśli sam się przyłożysz i zrobisz sprzęt od podstaw na najlepszych komponentach, sam się kolega przekona. A dobrze dobrane części mają ogromne znaczenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”